Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Witaj Vanilko 🖐️ dzięki za kawusie 👄 u mnie na razie pogodnie ale mają przelatywać deszcze Jedziemy zaraz do Kamesznicy Wszystkim życzę miłej niedzieli ❤️ bez trosk ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Tekla miłej wyprawy, pięknej pogody życzę❤️ Wczoraj mnie nie było, musiałam wyjechać. Facet od pomnika zadzwonił w piątek że zwolnił mu się termin na sobotę i musiałam pojechać. Nareszcie problem mam z głowy, jestem bardzo zadowolona. Za tydzień dokończy u braci i będę miała dwa nagrobki w cenie jednego. U mnie pochmurno ale dosyć ciepło, na popołudnie zapowiadają burze. Miłej spokojnej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek 🖐️ kawusia u herbatka na stole. Jest też siemie lniane, woda z cytryną i gorąca czekolada -do wyboru Jaskółki kołują za oknem - uwielbiam je : Zawsze obserwuję jak przylatują na wiosne, wysiadują młóde, potem uczą młode latać a na koniec przez całe lato całe rodzinki rano i wieczorem kołują w swoim terenie - a pod koniec lata odfruwają do "ciepłych krajów" Zrobiłam kanapki :D chodźta kto głodny: http://3.bp.blogspot.com/-zsemAbOIQSs/U9jlgYimQcI/AAAAAAAADHY/YRxzPJWvUtI/s1600/4.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-eXddYW_aRB0/Vpa0VkJJrkI/AAAAAAAAI3k/8tKqe3VF4lw/s1600/1.jpg 🌻 http://breakfast.blox.pl/resource/kanapka_losos_cukinia_DSCF20833.JPG Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Teklo 🖐️byłaś na @ .Dzięki za herbatkę. Cały tydzień mam rozrywkowy,to ciasto dla koleżanki,to idę dwa dni podrząd na urodziny,piątek fryzjer a w sobotę m. Udanego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki 👄za kawę i śniadanie, oczywiście wybieram kanapki z łososiem:D Jak udał się wypad do Kamesznicy? Wczoraj u mnie padało od 11 do 20.Dzisiaj już zaczyna słoneczko świecić:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo dzieki za sniadanie Vanilko ..🖐️ Terix ..🖐️ Zulko..❤️ Daisy...❤️ Beatulko..🌼 Fruwajaca..🌼 Plotka..🌼 miłegodnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ pewnie nowa stronka ale mimo to zapraszam na kawusie - najwyżej będą dwie ;) U mnie pochmurno i przyjemnie świeżo po wieczornych opadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapraszam na poranną kaweczkę z ekspresu (latte, capucino, czarna), herbatkę czarną lub zieloną :-). Śniadankiem nie częstuję bo ja chłeptam shake dietetyczny ;-). Po 2 dniach parnoty, duchoty w nocy przeszła solidna burza i dzisiaj jest do życia. Chmury się jeszcze gromadzą, wieje fajny chłodny wietrzyk :-). Ale gdy tylko słonko prześlizgnie się zza chmury to przypieka. Dzisiaj od rana w moim ogrodzie sadzą drzewa, bukowy żywopłot :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Tekla niezawodna przygotowała śniadanko :-D, ja zmieniłam stronkę ;-). To teraz się pochwalę - przez tydzień na detoxie zwaliłam 4 kg! :-D Od dzisiaj zaczynam ciąg dalszy - mam nadzieję na dobre efekty :-). Życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Jakos pusto sie znowu zrobiło,przyznam sie ja tez jakos nie pisze,ale jakos jestem nietowarzyska ostatnio. Wybaczcie.Niby gorzej nie jest jak zwykle u mnie,a cos nie tak. Niby pogoda ładna,nie powinna mieć wpływu a samopoczucie mam złe. I nie wiem co jeszcze napisać. Codziennie chodze na zabiegi az do konca sierpnia. Dzisiaj miałam TK połamańca,teraz musze tylko poczekac na wynik. Musze jakos sie rozruszać w koncu. Zaraz przyjezdza na 2 dni córka z zięciem.Jutro jakies zakupy. Wieczorem ma sie pobawic w kosmetyczke na mnie.Moze mnie to przywróci do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jeszcze,że moje pomidorki koktajlowe az łamia sie pod ilością owoców ,tyle maja.Obrodziły bardzo. I nawet w tym roku mi smakuja,zresztą wszystkie pomidory w tym roku moge jeść,nie wiem co sie dzieje.Mogę zyc tylko chlebem z masłem i pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dopiero sie dowiedziałam ze moj syn jutro jedzie samochodem do Twojej wsi w delagacje na odbiór czegos tam( na 2 dni).szkoda bo za pózno sie dowiedziałam Tak moze kto wie wsiadłabym z nim oderwac sie od tej codzienności. Ponoc beda nastepne wyjazdy w te okolice.Obiecał ze wczesniej powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko fajnie, że robicie bukową ściane ❤️ Trzymam kciuki za detox ❤️ Ploteczko ❤️, Terixiu - Tobie też zapomniałam odpowiedzieć ❤️ - od zeszłego roku nie malowałam włosów. Postanowiłam tak długo nie farbować aż zejdzie cała stara farba. Jeszcze jedno strzyżenie i będzie po farbie. Ale coraz więcej osób mówi mi że mam fajny (platynowy) kolor siwizny i żeby zostawić bo dobrze (podobno interesująco) z nimi wyglądam :D Dzisiaj fryzjerke spytałam co ona na to i przyklasnęła :D potwierdziła i zachęciła mnie do naturalnych siwych jeśli z nimi się dobrze czuję. A dobrze sie czuje - podobają mi sie takie słomkowo-srebrne. Ploteczko ja w tym roku pomidory dosłownie ŻRĘ! :D :D :D chyba mi brakuje witaminy A+E bo wpierniczam codziennie po kilka sztuk. Dzień bez sałatki z pomidorów jest dla mnie dniem straconym :P Lubie każde - będe zaglądała do Twojego ogrodu i skubała Twoje koktailowe ;) Jutro jade do Siostry, po południu zanosze swoje prace do biblioteki, niech też mają wakacje :D I moge urlop zaczynać. Prawie wszystko mam gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odświeżyłam strony i przegapiłam Plotkę i Teklę. Buczki posadzone, uschłe tujki wymienione :-). Ja też uwielbiam pomidory i to nie tylko w tym roku :-). Moje koktailowe pomidorki Plotko też obrodziły zacnie, jak winogrona a ja się cieszę i podgryzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, ja też nie maluję włosów i już całkiem mam swoje :-). Ale ponieważ mój M zawłaszczył sobie wszystkie siwe to ja wciąż jestem szatynką :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×