Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Wiecie co kiedyś próbowałam nawet dzwoni do Banderasowej i pisałam smsa ,ale już odpowiedzi nie dostała i dałam sobie spokój. Lece się pluskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Vanilko 🖐️ sięgam po kawusie :classic_cool: - dzieki ❤️ w tym tygodniu wraca na chwile lato. Mamy pogodny dzień zaraz wsiadam na rower Wypiłam siemie lniane i zjadłam musli - jak wróce zjem II śniadanko ;) na które i Was zapraszam już teraz: https://www.jemdrugiesniadanie.pl/images/aktualnosci/jem-drugie-sniadanie-wiosenny-konkurs-pajacyka-rozstrzygniety-5.jpg Miłego udanego dnia życzę odezwę się później 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O jak fajnie,jest kawusia od Vanilki,jest kiwi od Tekli,dziękuje Nie bardzo sie napycham sniadankiem,bo na 12 mam dentystę Potem jade do siostry,biore jakies ubrania do przeróbek,moja maszyna całkiem padła.Bedziemy razem szyły. Cieszy mnie wczorajszt dzień,czyli jednak mozna cos napisac by forum nie znikło. Tez potwierdzam ze chwilka zawsze sie znajdzie jesli chcemy dalej być ze soba.A mysle ze jednak chcemy. Napiszcie czy juz macie zrobione ogórki,ja sie przymierzam i jakos tak mi cięzko ,po prostu mi sie nie chce. Juz planuje kiedy to by kupic i konserwowac i kisic. Jutro rano musze iść do wampirzyc,musze zrobic badania do sanatorium ,poziom kreatyniny bo w następny wtorek mam tomografie połamańca. O próbach watrobowych nawet nie wspomne. Orsejko a jak u twojej c juz wszystkie próby w normie? Betulko,Terix kiedys pisałyście ze Ty tez z tym walczyłyście,mi ostatnio gastrolog poleciła pic w czasie NLPZ ACC tabletki musujące na kaszel po 1 dziennie,zawieraja jakis składnik który oczyszcza watrobe. Rodzinny dopisał mi tez dawke 400 wit E.Ale to na receptę. Jakos cięzko mi sie dzisiaj zebrać. Teklo przypomnij ile płaciłas za zmiane plomby w 1 zebie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny dzien. Plotka jeszcze nic nie robilam bo moje ogorki przestaly rosnac. Za zimno. Moze teraz jak zrobi sie cieplej. Ja dzisiaj wybieram sie na dzialke. Widzisz Plotka wystarczy wspomniec ze forum sie konczy i jest odzew to znaczy ze wszyscy czytaja. Nawet te ktore dawno odeszly. Pozdrawiam Weteranke. Milego dnia wszystkim. Vanilka dzieki za kawe. Tekla dzieki za sniadanie. Zabieram ze soba na dzialke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ - przywiozłam świeży bób. Ugotowałam, jeszcze ciepły jest - zapraszam (__&&&&&&&&&&__)? Ploteczko cena jednej małej plombki u mnie 130 zł Co to za tabletki Plotko? i na jakie gastryczne dolegliwości to masz? Zamierzam zrobić ogórki (robie wg przepisu BeTuli) ale jak nie znajde przepisu to BeTulke proszę o przypomnienie ;) ❤️ Ztobie też papryke bo u mnie jedno i drugie chętnie jedzone jest. Ploteczko zrobie pod koniec wakacji - jak wróce z urlopu. Terixiu - jakby Cie bolały plecy to wołaj - przylece z kopaczką i pomoge ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie twaróg niemielony to trzeba go zmielić dwukrotnie. 0,5 szkl cukru pudru 0,5kg serka ja miałam z biedronki do serników 2 galaretki ananasowe lub według uznania 0,5l wody do rozpuszczenia galaretki 3 śnieżki na mleko 400ml mleka zimnego o bitej śmietany 400gr herbatników gorzka lub mleczna czekolada (schłodzona tarta na wiórki na tarce) Jeśli macie twaróg niemielony to trzeba go zmielić dwukrotnie. Galaretki rozpuścić w gorącej wodzie i odstawić do wystudzenia. Zmielony twaróg zmiksować z cukrem pudrem na puszystą masę. Śnieżki ubić z zimnym mlekiem. Następnie dodać je do masy serowej i dokładnie zmiksować na najmniejszych obrotach miksera. Teraz stopniowo, po 1-2 łyżki, dodawać zimną galaretkę – ciągle miksując. Dno blaszki wyłożyć herbatnikami. Wlać masę serową, wyrównać, posypać startą czekoladą i odstawić do lodówki na kilka godzin aby dobrze stężał ja na górę daje maczane herbatniki w mleku.i na to wiórki czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jeszcze nie opanowalam jak wstawiac emotikonki. Tekla dzieki za pomoc ale jakos dalam rade. Badz przygotoana bo na pewno poprosze. Chwasty nie proznuja. Ogladam tvn24 i zaluje ze nie moge tam byc. Zycze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️- też załuje, że mnie tam nie ma no i niestety nie mam złudzeń choć chciałabym bardzo mieć nadzieje że oszołomstwo nie zniszczy wszystkiego do szczętu :O Vanilko - fajny przepis - dzięki , zapisuje sobie skrzetnie ❤️ Dobrej nocy Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć kawusia i herbatka ÜÜUUUUUUUU i cappuccino. U mnie tluklo całą prawie noc i lało. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza słodka panna F nie żyje.... stało się to tak nagle, jestem zdruzgotana... potrzebuję chwilę żeby to ogarnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vanilko 🖐️ dzięki za kawe u mnie ciepła i spokojna noc była. W tej chwili za oknem mam 23 stopnie i ma być ok 30 Późno poszłam spać bo chciałam widzieć co uchwalą w sejmie - niestety poza chamstwem ekipy rządzącej - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Vanilka dzieki za kawe. Dla mnie te przepisy sa zbyt skomplikowane. Za duzo przy nich roboty.. Ide po zakupy i do apteki. Pogoda na razie u mni jak marzenie. Lubie jak nie przekracz20 stopni. Milego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Zuziczku ❤️ tak mi przykro! :( :( :( :( Teraz dopiero odblokowała się strona... Przytulam do serca i razem z Tobą płakusiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ..dziekuję za sniadanie kawunie 👄 Vanilko..🖐️ Teklo..🖐️ Zulko...❤️ ❤️ ❤️ ..bardzo mi przykro :O bardzo współczuje i mocno was przytulam do ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja na chwilke Zulko wspólczuj***ardzo,ale co mozna zrobic -zrobilście.Kiedys mi moja s powiedziała ( jak musialam uspic naszego Plotka) zebym nie płakała bo zrobiłam wszystko co mozna było. A ja mam doła i to porządnego,nie wiem co sie stało ,ale diabelnie boli mnie ucho,pewnie jakies zapalenie sie przyplatało,musze rano pójśc do rodzinnego.Boli mnie az pól głowy. Moze jakos dotrwam do rana,teraz odebrałam wyniki i marne szanse ze z takimi wynikami dostane sanatorium.Jutro popytam lekarza czy w ogóle składać. Teklo doczytałam ze pytasz co to za leki,jest to lek który zawiera w składzie jakąś odrutke na wątrobe.ale widac mało skuteczny.Albo było za duzo zastrzyków.No nic ide do łozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mysle moze to ucho boli z zeba którego wczoraj mi leczyła dentystka,własnie po tej stronie,ale chyba nie ma takiej mozliwości,juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka bardzo mi przykro ❤️ Plotka ja też miałam okropny ból lewego ucha w ubiegłym tygodniu, kupiłam w aptece FONIX (na ból ucha, bo jest tez do higieny uszu) i po trzech dniach stosowania przeszło. Tekla ACC jest to lek wykrztuśny, w przedłużającym się kaszlu bardzo skuteczne, ale o pozytywnym działaniu na wątrobę nie słyszałam. Wreszcie (chyba) udało załatwić się kamieniarza, podpisałam umowę i pomnik ma być 20.07. Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam. Kawusia i herbatka. Miłego dnia. Potem coś skrrobne. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki za podwójną kawę:D wypiję z przyjemnością. Orsejowa czy w zwierzyńcu zapanowała już miłość, czy jeszcze się czają? U mnie chmurzy się od rana a miał być ładny dzień. Chyba wezmę się trochę za maszynę, bo kupka nazbierała się do szycia. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzień 🖐️ dziękuje za kawusie - z przyjemnością wypiję obie ;) Vanilko ❤️ Orsejko ❤️ Witaj Terixiu ❤️ miałam jechać z koleżanką na rowerach gdzieś w las ale wczoraj spanikowała i z powodu upału który źle znosi woli zostać w domu. No to wzięłam sie od rana za aktualizacje w moim tablecie - wszystko mi teraz hula. W kuchni postawiłam go na blacie i moge z YouTuba podglądać przepisy kulinarne :P:D Wszystkim życzę spokojnego dnia Zostawiam jagodzianki ;) http://2.bp.blogspot.com/-D1cHQQqdWZ8/U7vUlejt8HI/AAAAAAAAG_U/xAgJZjJKg44/s1600/Jagodzianki+15.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×