Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Hejka u mnie zimno i popaduję.Dziewczyny wysłałam wam przepisy na szybszy metabolizm.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna - chyba lepiej nic na forum nie mówić 😭 Terixiu ❤️ skąd takie wnioski??? ani do głowy mi nie przyszło żeby Tobie jakieś zarzuty wytaczać :( Już nie wypowiem się na forum Czytelni na żaden trudny temat 😭 Vanilko dzięki za poczte ❤️ Nie ma w meilu zadnego załącznika - czyżby poczta nie przepuszczała albo usuwała? sprawdź co wysłałaś Vanilko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo sprawdziłam pdf poszedł to nie wiem o co chodzi,jak os będzie nie tak to spróbuję później podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko jeszcze raz sprawdziłam i okazuje sie, że to moje gapiostwo :P:D znalazłam PeDeeFa ;) - fajny poradniczek. Dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę,że znalazłaś ja na nie które rzeczy mam uczulenie wiedz konsultowałam to z p.K.Mix sałat to to kurczak indyk,pierś była jadłam i jadam,szarpana wołowina mi smakowała bardzo,jak tylko dorwę to mięsko to robię,Spaghetti warzywne.Zupa marchwiowa i buraki z warzywami,batatów nie tolerowałam,a pasta z ciecierzycy rewalka jak dla mnie ,właśnie się moczy ciecierzyca będzie pasta.Warzywa z mlekiem kokosowym.No i oczywiście woda,ten napój ocet jabłkowy cynamon,wodę z cytryną i ogórkami.I co ważne nie chodzi się głodnemu,a nawet domownikom smakuje.Ale się rozpisałam . Jutro na szybki sernik na zimno wam podam przepis i na ptasie mleczko fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru, w przyszłym tygodniu mamy spotkanie naszego kółka jedna duszyczka ma urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy❤️, jestem z Tobą...nic więcej nie powiem bo sama jeszcze nie wyszłam z traumy, jeszcze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, jeszcze nie sprawdzałam ale ja od jutra zaczynam tygodniowy detox.....no, chyba że nie dam rady :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
Tekla ja nie czuje sie obrazona tak sie ostatnio zachowywalam.Nie chcialo mi sie pisac. Ale masz racje przestalysmy sie traktowac powaznie. Pisze pierwszy raz z telefonu nie wiem czy uda mi wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Poglądy poglądami, nadwrażliwość nadwrażliwością ale kuźwa! - durnowata cafe blokuje i rozwala ewentualne próby dialogu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff Terixiu - kamień z serca ❤️ ja pisałam tak ogólnie - kada z nas ma coś na "sumieniu" a Ty przecież jesteś regularnie w Czytelni. Vanilko - dzięki - ten poradnik z jadłospisem jest bardzo fajny. Wydaje mi sie bardzo sensowny napój z octem jabłkowym i cynamonem. wołowinka szarpana to pychotka. A wiesz, że w wolnowarze można tak robić mięsko indycze? jest zabójczo dobre a należy do mięs białych czyli zdrowszych. Vanilko - czy byłaś na warsztatach dietetycznych? jadłaś to wszystko? czy sama robiłaś w domu? Pewne zasady żywienia warte są przestrzegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestalysmy ze soba rozmawiac tylko sie informujemy. Jakims dziwnym trafem wszystkie sa bardzo zajete. Nie wierze ze zadna nie ma czasu by siasc wieczorem pol godzinki i cos napisac. Rozumim przezycia Daisy Zulki. Bardzo wspolczuje. Ale szczerze mowiac nie rozumim Bastylki. Spokojnj nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam to w domku,później przestałam trochę było stresu ,dlatego wracam do tego bo się fajnie czułam i efekty są nie gwałtowne chudnięcie nawet się cieszy nawet 0,5kg -1kg .E-mailowa się kontaktowałam tylko z dietetyczką teraz właśnie pytałam czy mogę zacząć od nowa można powtarzać ,po przerwie tez jeszcze podeślę przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×