Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Miałam prawie 2 tygodnie przerwy w pracy ale jutro już powrót. Więc idę lulać , do jutra 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha 🖐️ ;) Pogoda cudna! :D Kawusia na stole (__)? (__)? (__)? woda z cytrynką, herbata również Zaczynamy nowy dzień 🌻 BeTulko ja też całe życie byłam "pomidorowa" Będziesz miała jesienią troche liści do sprzątania ale buczki będą pięknie kolorowe Dziewczynki! zaglądajcie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Po wczorajszym zimnym, ponurym i mokrym dniu dzisiaj jest pięknie, słonecznie a temperatura komfortowa 23 stopnie :-D. Zapraszam na kawusię po Teklowym śniadanku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Tekla już podała ale może ktoś spóźniony jeszcze będzie chętny :-). Orsejko Teklo, u mojej znajomej nasadzenia bukowe gubią liscie dopiero na wiosnę, młode pęki wypychają suche liście, które całą zimę szeleszczą na brązowo ;-). Zobaczymy jakie będą moje tym bardziej, że widzę różne rodzaje - są listeczki drobniejsze jasnozielone i większe ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zbieram się do LM, przyszedł zamówiony domek gospodarczy z drewutnią a później dopracy. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam życzę zdrowia ja ciągle w biegu. Wczoraj siostry urodziny ,dziś jadę do koleżanki.Coraz bliżej sobota. Miłego popołudnia. Plotko czy ty masz kontakt z Majką,ona zmieniła numer telefon ,bo mam chciałam zadzwonić i nic.Trzymaj cię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem dopiero teraz bo cały dzien w biegu Rano pojechałysmy z córka po zakupy ubraniowe,cos tam kupiłysmy Po obiedzie poszłysmy na strych,przyznam sie mam 12 worków z ubraniami do wyrzucenia znowu ,ale juz strych ładny.Teraz padłam,bo jednak tam trzeba było cos przesunąć itp.Zaraz wchodze do wanny. Vanilko własnie szłam na zabiegi i Majeczka do mnie zadzwoniła,rzeczywiście juz dawno zmieniła nr tel.Krótko rozmawiałam bo sie spieszyłam.Moze jutro z nia pogadam jak to kiedys bywało. Jeszcze jutro mam troszke luzniejszy dzień, w piatek musze cos moim wszystkim dzieciom dogotowac w słoiki(Moze piers z marchewka i groszkiem,sos do spagetki) Cos naszykuje bo wyjezdzają wszyscy razem do Chorwacji.Ponoc ceny tam wysokie,cos przewioza mysle w lodówkach choc na poczatek. Takze jutro odpoczywam jesli mozna to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a co Ty tak mało na forum? Teklo dalej naklejasz plasterki? Po pól czy po cały? Terix gdzies sie zgubiła? Wszystkim milego popołudnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie było mnie trochę, bo miałam pogrzeb w rodzinie i musiałam pojechać. Pogoda dzisiaj była okropna lało cały dzień. Przemokła do szpiku kości, zaraz łyknę jakąś aspirynę i położę się. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ❤️- kleje plasterki systematycznie 2x w tygodniu po 1/2 plastra. Gin powiedział, że może tak być jeszcze z 10 lat :D Ale dziękować bogu dobrze się po nich czuje, nigdy od samego początku jak je biore nie miałam objawów meno. Ale też nigdy nie zrobiłam żadnej przerwy. BeTulko ❤️- ciekawe jakie będą buczki jesienią - to fajne drzewka. Kiedyś na rowerowych wypadach zbierałam w lesie bukowe szyszeczki jak moja córka robiła makiety do prac zaliczeniowych na studiach. Szyszki bukowe w makietach imitowały drzewa ;) Dzisiaj widziałam się z Siostrą po raz pierwszy po jej zabiegu ;) Fajnie wygląda, świetnie wszystko wygojone a Ona odmłodniała bardzo a przede wszystkim wyprostowała się ;) Na reszte wakacji oddałam swoje malunki do biblioteki i niech tam mają sie dobrze :D Kupiłam w OBI zestaw do nawadniania doniczek taki: http://1.bp.blogspot.com/-hN15hZU4mVE/Ud_ei8FwxaI/AAAAAAAAGS4/ppiuGzHA8WU/s1600/IMG_1915.JPG 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-f4CumltqAEE/Ud_cMw9BN_I/AAAAAAAAGRo/8MB5ZjKGHsk/s1600/IMG_1912.jpg ten typ cieszy się największym popytem.Moje dziecko będzie zaglądalo i podlewało kwiaty ale na wszelki wypadek jest system i nie musi sie martwić, że coś przesuszy. Jutro siedze w domu :P wyskocze tylko po pomidory :D i będzie też zupa pomidorowa i ciecierzyca w pomidorach Terixiu dobrze, że juz jesteś ❤️ Wygrzej kości i jutro bądź na kawie ;) Pozdrawiam i wieczoru pięknego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł🖐️ kawusia zaparzona, herbatka też (__)? (__)? (__)? (__)? Pogoda średnio ładna - bywało lepiej ;) Od soboty wraca lato. Czas na śniadanko: http://3.bp.blogspot.com/-gsYuXhhSp5Q/UXEw-j_S5KI/AAAAAAAACLY/bKois4tnsXk/s1600/zdjj1.jpg 🌻 https://st2.depositphotos.com/3765753/6173/i/950/depositphotos_61731593-stock-photo-close-up-of-ham-and.jpg i życzenia miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Wczoraj czułam się jak w listopadzie, temperatura 16-17 stopni, lało przez cały dzień. Dzisiaj już lipiec teraz 21 stopni i samo słońce. Ciekawa jestem jak długo wytrzyma:P Tekla już jesteś pewnie spakowana. Ja wyjeżdżam 3.09. wracam 13 lub 15 bo jeszcze nie wiemy ile dni urlopu dostanie M. U mnie dopiero zaczął się sezon ogórkowy, trochę później niż zwykle, ale już mam małosolne:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie pełnia lata :-). Myślałam, że poprzycinam lawendę ale tak mnie przypiekło, że uciekłam do domu :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix :-), myśmy już schrupali kilka garów (chyba 4) takich na ok. 3kg ogórasów małosolnych. Może jeszcze raz nastawię bo są teraz śliczne na rynku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×