Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolajnasport

Rozmowa telefoniczna w pracy

Polecane posty

Gość karolajnasport

Czy pracodawca może zabronić rozmów prywatnych w godzinach pracy? Niedawno wywalczyłam żebym miała dodatkowo płacone za przyjście wcześniej do pracy i naszykowanie stanowiska. Pracę zaczynałam od 9 ale pracodawca wymagał żebym w pracy była wcześniej żeby się przebrać w strój firmowy, otworzyć lokal, wszystko naszykować itd więc powiedziałem że mogę być od 8:30 ale mam mieć dodatkowo płacone (ustalone że w ramach premii). Wszystko byłoby ok gdyby nie to że teraz czepia się gdy rozmawiam w prywatnych celach przez telefon (nawet gdy nie ma klientów). Podejrzewam, że jest złośliwy przez to że musi mi więcej płacić. Stąd moje pytanie, może mi szef zabronić korzystania z prywatnej komórki w czasie pracy? Mam jedną przerwę śniadaniową 30 min, w pełni płatną i wtedy mogę oczywiście rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że może, a ty możesz się nie zgodzić i poszukać takiej pracy, w której będziesz mogła rozmawiać przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona rozmawia w czasie przerwy, co szefa obchodzi co pracownik robi w czasie przerwy ? bo w mojej firmie w czasie przerwy moge sobie wyjsc z firmy i iść do Lidla ulice dalej albo do baru po obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×