Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PawełCar Ostrzeszów opinie

Polecane posty

Gość gość

Interesuje mnie Renault Scenic z komisu podanego w tytule. W jaki sposób to ocenić na podstawie zdjęć i opisu? W sensie - jak ocenić ten samochód, sprawdzić czy nic w nim nie jest kombinowane? Mam dosyć, daleko i nie chcę, się na miejscu dowiedzieć, że coś będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż ofertę to będziemy mogli napisać coś więcej. Bo na podstawie suchego tekstu nic nie zrobimy. Ewentualnie sprawę w wielu przypadkach rozwiązuje numer VIN. Zależy od kraju pochodzenia samochodu - najczęściej w ten sposób można wyciągnąć mnóstwo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o numer VIN auta. Wtedy będziesz mógł sprawdzić jego historię, a tam będą nawet fotki z poprzednich lat. Jeśli auto było po wypadku, finansowano naprawy z polisy, to też będą z tego fotki. A co poważne - jeśli kombinowano coś z przebiegiem, to na pewno to zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z raportu nic nie będzie wynikało, to radzę po prostu jechać i zobaczyć ten samochód. W tym momencie raporty są dosyć bogate, ale to też zależy od kraju pochodzenia samochodu. Niektóre kraje nie prowadzą takich rejestrów, ale już Polska ma taki swój system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy tam samochód 2 lata temu. C4 Picasso. Przez ten okres niczego nie zmienialiśmy, żadnej poważnej naprawy, jedynie takie same zmiany, co u wszystkich innych. Gościu z komisu jest w porządku, doradza, podpowiada, wali prosto z mostu. Nam powiedział, z czym może być problem w tym autach. Ale problemu nie było. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 lata samochód kupiony w tym komisie. Drobne naprawy były, ale nie oczekuję cudów - najważniejsze, że nie wyszły żadne poważniejsze wady. Komisy są różne, ale o tym, jakiej jakości auto kupicie, w praktyce decydujecie wy sami - nikt za was decyzji nie podejmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×