Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grażyna48l

Pikantne rozmowy z dojrzałą kobietą

Polecane posty

Gość Grażyna48l

Witam. Mam 48l i mam ochotę na pikantne rozmowy z młodszymi :-) Są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur94
To będę tu pisał, a nie w dziale ero. Jaka fantazja jest Ci bliższa: namiętny i czuły seks, czy może ostry i brutalny, na pograniczu gwałtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowartościować się chcesz stara ruro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
Lubi i taki i taki. Czasami czuli i namiętniy, a czasami ostry i brutalny. Lubię być bardzo uległa jak też potrafię być bardzo dominującą z pejczem itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
A Ty jakie masz marzenia i pragnienia ero...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umiesz jeszcze poprawnie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek uczy się całe życie gamoniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I głupi zostaje, jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur94
Lubię podglądać. Moja ulubiona fantazja, że podglądam panią w Twoim wieku która się masturbuje. Oczywiście widząc to, sam też zaczynam sie onanizować. Potem ona odkrywa moją obecność ale proponuje żebyśmy dokończyli, więc staję naprzeciw niej i robimy to patrząc na siebie, aż do finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomson69
Grażyna, a może byc ktos w Twoim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voyeur94
Albo trochę podobna fantazja, że będąc gdzieś w lesie nad jeziorem trafiam na miejsce gdzie leży samotna pani, usnęła opalając się na słońcu. Ja podchodzę blisko i zaczynam sie masturbować, ona otwiera oczy i potem jest podobnie - pani zaczyna gładzić swoją łechtaczkę, odsuwa majtki i robi dla mnie pokazik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stary pryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
Voyeur94 - a ty tylko trzepać sobie potrafisz??? Ile ty masz lat? Wiesz już coś to sex czy to kolejna niespełniona fantazja? Tomson69 - pokaż młodemu jak można dobrze się bawić o ile jeszcze możesz się bawić bez użycia tablet :-) Są tu jacyś naprawdę napastnik faceci co potrafią o tym rozmawiać bez skrępowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomson69
Spokojnie u mnie wszystko działa jak należy. Mam duzy temperament i chętnie z Tobą popiszę. Choć walałbym na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
Tomson69 - cieszy mnie to i duże brawa dla Ciebie :-) No to napisz swoje fantazje, pokaz młodemu że jest coś ciekawszego niż tylko ręczna robota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzik23
Ja tam lubię jak starsza pani obciąża mi bez zębów :-) Super uczucie gdy dziąsła mi masują :-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pedał was tak podpuszcza, debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
Młodzik23 - przykro mi, mam zdrowe i zadbane zęby i co ważne swoje nie dorabiane. Tak więc bym Ci lakier na głowicy zdarła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ottis30
Grażyna, z pejczem? zabrałbym Ci go, wychłostał po dupce i zmusił do uległości. Lubię takie dojrzałe suczki na kolanach, jak potulnie liżą mi jajka a potem ciągną lepiej niż odkurzacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomson69
Wiesz Grażyna, mam tak wybujałe fantazje, ze na ogólnym nie wypada pisać. Mozemy przejść na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoWawa
gość dziś Nie mówi się padał debilu ! Po za tym z Grażyną mam kontakt telefoniczny i to jest na prawdę dojrzała ale bardzo atrakcyjna kobieta o pięknych, zgrabny nogach i nie ma co ukrywać dużym biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ottis30
Piękne nogi, duży biust, i z twarzy też nie straszy, mam nadzieję?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
Ottis30 - a ja lubię takich dominujących samców :-) Jako gra wstępna pejczem wychłostana moja pupa, a zaś możesz użyć czegoś mocniejszego bo tak się składa że lubię spanking (dostać lanie) :-) A co do ssania, uwierz mi, lubię brać głęboko i języczkiem pieścić po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunet 34
ostrożnie grażynko niektórych fajnych i mocnych fantazji lepiej nie poruszać na tym forum. Ja proponuje wiązanie tym co masz na sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateoWawa
Ottis30 uwierz, jest mega petarda. Szkoda że daleko od siebie mieszkamy bo z chęcią bym się z nią spotkał. Zgrabna i mega pociągająca, szczupła sylwetka, zgrabne nogi, jędrna pupa, a z buzi nie poznasz jej wieku i ten głos przez telefon,mmmm Grażynka, pozdrawiam i do usłyszenia wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być debilem by się dawać tak wkręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ottis30
Lanie packą w pośladki, a jak będziesz krnąbrna to w ci/pę też dostaniesz :P Potem ci zawiążę oczy opaską, każę wypiąć tyłek i mocno wjadę od tyłu w dojrzałą ci/pę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna48l
wysoki brunet 34 - Nic co ludzkie nie jest mi obce :-) Pokaż za tym lubię nowe doświadczenia i nie boję się eksperymentów :-) Tak więc temat bdsm to dla mnie jak rozmowa przy kawie o pogodzie :-) Zresztą ogólnie lubię o wszystkim rozmawiać bez skrępowania Ciebie również pozdrawiam Mateuszku i całuski ślę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No trzeba być de bilet by nie czytać tego co tu ludzie piszą i pisać coś by napisać i mieć radość z tego że ktoś przeczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×