Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ilovetickle

fetysz na łaskotki

Polecane posty

Gość ilovetickle

Hej. Czy jest tu ktoś kto też ma fetysz na łaskotki? ;) Mnie łaskotki strasznie podniecają od dziecka i są dla mnie najprzyjemniejszą rzeczą na świecie - łaskotanie, smyranie, mizianie... boże... mogłabym tak przez całe życie leżeć i być tak pieszczona. W sumie chciałabym poznać kogoś kto ma tak samo jak ja, najlepiej płci męskiej ;) (tylko odwrotność - który lubi łaskotać, chociaż mogę się też zrewanżować ;) ) i tak postanowiłam jakoś na tym forum napisać ;) Czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tickler
Ja też jestem fetyszystą łaskotek :) nic mnie tak nie podnieca jak łaskotanie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek opuncji
Sama fetyszu nie mam, ale dziwi mnie jak bardzo popularny on jest. Co mnie w życiu nałaskotano to moje, a niby taka niepozorna rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovetickle
Boże wybaczcie mi że się tyle nie odzywałam, ale jakoś nie wchodziłam na to pytanie. Jasne że chcę popisać, równie mile widziane będą dla mnie tutaj pozostawiony jakiś kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, odezwij się altalp@t.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovetickle
Odezwę się na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby jakaś dziewczyna miała ochotę popisać o łaskotkach to piszcie na gg: 59921828 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotki17
Uwielbiam łaskotać i być łaskotanym. Mam 26 lat, 184 cm wzrostu, jestem kulturalnym, zabawnym i szanującym kobiety chłopakiem. Odezwij się na laskotki17@gmail.com ;) Do połaskotania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszka1990
Mam okropne gilgotki pod pachami i jednocześnie lubię jak ktoś mnie łaskocze. Tyle że po kilku chwilach gilgotek zaczynam prosić żeby przestał bo nie mogę wytrzymać że śmiechu. Kiedyś mój były podoniósł mi ręce nad głowę i zaczął mnie łaskotać pod pachami, do tego droczył się że mną na zasadzie "czy moja dziewczynka ma tu łaskotki? A gili gili oj jak gilgocze, posmyrajmy te łaskotliwe paszki". Myślałam że oszaleję a zarazem jego droczenie się mnie podniecało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu jeszcze autorka tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticklingisfun
ilovetickle ja mam to samo, bardzo lubię o tym rozmawiać, chociaż najbardziej to oczywiście działać i łaskotać dziewczyny, więc moglibysmy się zgrać ;) Ulubiona część ciała do miziania to stópki ;) odezwij sie na tokarzewsky@wp.pl , chętnie popiszę na ten temat, a co będzie dalej? zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik łaskotek
Witaj serdecznie; ) Podzielam Twój fetysz i zadbam o Twoje zadowolenie;) alka250@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotnik
Hello, czy jeszcze aktulane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikeczka
O jeny,to taki moj ukryty fetysz. Uwazam to za wstydliwy dla mnie temat... Mam 16 lat i partnera,oczywiscie o niczym mu nigdy oewnie nie powiem bo za bardzo sie wstydzs....zawsze wydawal mi sie ten fetysz taki wstydliwy... Lubi natomiast pisac o tym zjawisku z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie popiszę z jakąś miłośniczką łaskotania o tym ciekawym "hobby" ;) jestem facetem, mam 28 lat, zapraszam: tickle.mania@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotki
Jejku też uwielbiam łaskotki i mizianie Takie delikatne ;) Zagląda ktoś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał popisać o laskotkach to mój numer gg 62475079 Dominik 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah! :D Mnie od dziecka w dziwny sposób jarały łaskotki, nie sądziłam, że więcej osób może mieć podobnie. Ogólnie jest tak, że łaskotki działają na mnie jak gra wstępna ;) Nie raz wolałabym żeby facet zamiast np. minety po prostu mnie łaskotał, ale głupio mi się do tego przyznać :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotki
Czyli nie jestem jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotekk
Hejka, Ja też uwielbiam łaskotki:) Chętnie popiszę z kobietami o takich zabawach :) Mati 33 tony.montanaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticklerr
Cześć :) Tez mam!! Mam na imię Patryk, mam 25 lat i mieszkam w Poznaniu.. patrykkkaliski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mój chłopak przywiązał mi ręce do łóżka i łaskotał mnie pod pachami ok godziny... Tortura, ale jednak mi sie podobało :D Szczególnie jak sie ze mną droczył i pokazywał, że to on ma władze. Jednak nie ukrywam ze strasznie sie śmiałam i juz po kilkunastu minutach błagałam zeby przestał :p A on jednak był bezlitosny haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz cos więcej jak cie łaskotał ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łaskotki łaskotki lubicie takie zabawy ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo lubie jak moj chłopak mnie łaskocze :D Chociaż czasem to prawdziwe tortury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal się - opowiedz o tym (15;21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia łaskotkowa przygoda z koleżanką przywiodła mnie znowu tutaj :) Chętnie popiszę w tym temacie z jakąś dziewczyną tickle.mania@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.17 opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×