Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleven

Paranormalny kochanek

Polecane posty

oni nie mają żadnych rzadów i przykazań, bo żyją w harmonii, nie kradną ,nie zabijają nie robią nikomu krzywdy. On może się nauczyć każdego języka w kilka sekund... mówiłam , że ta nacja wykorzystuje cały potencjał swojego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jesteś fajna i dobrze sie bawisz albo masz z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A maja tam takie słabości jak kłamstwo itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czesto go widujesz i gdzie sie spotykacie, czy inni ludzie go widza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzę jak nagrasz z nim wywiad na kamerze w dobrej jakości. Sorry ale tak pisać bajki każdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , oni nie kłamią . ;) (widzą aurę i zaraz to widać..) ale skoro nie ma zdrad, obrazania się, kazdy siebie akceptuje takim jaki jest to po co kłamać. czyli mam z deklem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy on jest kawalerem, czy ma Zone i dzieci, jak oni sie rozmnazaja? No nie wiem czy to fantazja. Jeszcze troche popisze, to sam stwierdze, bo sa elementy ktore mi nie obce. W naszym klubie tez nawiazujemy kontakty z aniolami i zmarlymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam tego, żeby ktoś mi uwierzył. Wiara jest pojęciem względnym... nienagram go na kamerze i nie pokaże bo nie jest okazem muzealnym. w kazdym bądź razie dziekuje za uwage i poswiecony mi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak hehe jest kawalerem, bo oni zakochują się tylko raz na całe życie... czyli wypadło na to, że mnie bedzie kochał do końca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro nie ma tam kłamstwa to ja by przyszli do nich hitlerowcy i spytali się czy nie ukrywają żydów to by musieli ich wydać, bo by nie mogli skłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh... rozmarzyłam się, więcej - poczułam, jakby on naprawdę istniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie pytanie zadajesz. lepiej pytaj sie jak sie ludzie rozmnarzaja, czy maja seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby na jego planecie wyladowali polacy, to by zaczeli okradaniem i kombinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmnazaja sie ;) i jest seks podobny do naszego. kiedy sa od siebie daleko potrafia polaczyc sie telepatycznie i tez miec cudowne doznania. oni są. żyją wśród nas i albo sie nam przyglądaja albo oglądają nas jak film... to zalezy od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego, ale popłakałam się czytając ten temat. I nie dlatego, ze sama bym tak chciała, tylko...... po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem wzruszona i przejęta... to najpiękniejsze co mnie w zyciu spotkało. serio to tak po ludzku jarają mnie różne jego zdolności. bo ile kobiet moze powiedziec swojemu facetowi '' kochanie a zrób żeby wyrosły ci skrzydla" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podróżują, przez Bifrost? czy jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty z nim mozesz sie tak translokowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie: co jeśli ktoś z zewnątrz się nim zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi raczej o np legitymowanie przez policję, nie zauważą ze jest 'inny'? Co by wtedy zrobili? Chyba on się nie ulotni przy wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt nie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są śmiertelni, jak długo żyją, a co z nami dzieje się po śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są śmiertelni choc moga zyc do 100lat dłuzej od nas, a po smierci to samo co z nami - reinkarnują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że też mają cmentarze i pogrzeby, bo każdy człowiek obojętnie na jakiej planecie, misi sią rozwijać i przechodzić wiele śmierci i urodzin. Taka jest ewolucja Stwórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, jak strzelę samobója, to się zreinkarnuję od razu? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastąpił mały przełom. ON chce być dla mnie bardziej ludzki, mówi, że nie będzie problemu aby załatwić sobie "ziemskie" papiery... chce żebym czuła się przy nim jak przy normalnym facecie... Marzy o tym aby dać mi komfort, lecz ja nie chciałabym zabierać mu jego jestestwa, tzn kocham go takiego jakim jest i źle bym się czuła zmieniając go. Jest taki czuły i opiekuńczy....siedząc z nim w domu naprawde czuję się jak w normalnym związku... uwielbiam jak się dla mnie stara,jak smakuje naszego jedzenia... jak nosi mnie na rękach i masuje mi plecy... to wszystko jest jak sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×