Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleven

Paranormalny kochanek

Polecane posty

Gość gość
Czy rowniez sam pierze swoje skarpetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, juz obawialem sie o Twoje dlugie czerwone paznokcie. :) Jemu sie one z pewnoscia bardzo podobaja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trafiłeś ;) nie mam długich czerwonych paznokci ;) jemu najbardziej podoba się mój głos i skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl sobie, ze ucinając to zrobisz mu krzywdę, a on będzie cierpiał przez te dziesiąt lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co twoj maz na twoja schizofrenie powie. Najbardziej mi szkoda Twojego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele nie wiem czy psychiatra jest ci w stanie pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmuję się taką tematyką. Jest dużo elementów prawdopodobnych, ale trochą fantazji. Po dalszym dialogu będę w stanie stwierdzić, czy to prawdopodobne. Autorko, napisz trochę więcej o życiu na jego planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie, że nigdy nie czujecie czyjeś obecności czy/i nie dzieja sie w waszym zyciu różne dziwne historie, których nie sposób wyjaśnic. wiem, że tak ale nikomu nie powiecie, bo boicie się zostać wyśmiani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym poznajesz, że jest fantazja i dużo elementów, które w widełkach twojego światopoglądu są ok? Nie wiesz jak naprawde jest... mało ludzi na świecie tak naprawdę to wie. Mam nadzieje, że kiedyś się dowiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem przyjemne przeżycie, niewidzialny głos dał mi kilka wskazówek i oszczędziłem wiele tysięcy. Autorko nie zwracaj uwagi na ludzi którzy zajmują się wyłącznie materią. Którzy nie mają pojęcia o rzeczach duchowych i niewidzialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleven, jutro będę w pracy, to Ci napisze. Może przejdżmi na e-mail, bo z laikami, którzy obrażają, nie ma co dyskutować. Zyczę Ci miłego wieczoru i Dobrej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle cię poryło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci będziecie mieć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak, ale tylko ona bedzie je widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym w to wierzyć, naprawdę, historia jak z bajki, mnie tez chce się płakać. Czy on i tego typu sprawy są w jakiś sposób związane z tematyką wykorzystywania większej części mózgu do np. świadomego śnienia? (jestem zielona w tych sprawach, ale staram się na razie zapamiętywać sny i jakimś magicznym sposobem wychodzi, prowadzę tez dziennik) Proszę, powiedzcie ze tak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz więcej, jak można ich spotkać, poznać.. czego się od nich uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... jak ich spotkać... U mnie wszystko zaczeło się wraz ze zmianą świadomości... PRZEBUDZENIEM. mysle, ze to powinnismy robic, budzic sie, odlozyc troszeczke na bok ten nasz ziemski materializm, bardziej celebrowac zycie... wtedy mozna wszystko. Swiadomy sen jest spoko ale OBE lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z tego co wiem jest duzo mieszanych par... no bo jak można sie oprzeć ich urokowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, juz jestem w pracy i sie zalogowalem, aby nie bylo podszywaczy. Skoro on przechodzi przez sciany to ma tylko cialo astralne i do zmaterializowania sie potrzebuje energii od kogos. Czy czujesz sie slabsza? Dziwne ze moze jesc i prac skarpety. Taka postac pozbawiona jest wnetrznosci i nie ma organow do trawienia, a skarpety powinien prac sila woli a nie woda. Moim zdaniem to jest dusza z tamtego swiata, ktory powiada ze jest z innej planety. Decydujace pytanie: Czy w dotyku jest zimmny? Troche niewiarygodne jest ze moglby wyrobic sobie dowod osobisty, przeciez musi przedlozyc metryke urodzenia, czy bedzie ja falszowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam już że oni wykorzystuja 100% swojego mózgu wiec dematerializacja to jest jak dla nas jedzenie kawałka chleba, nie jest zimny, nie pobiera ze mnie energii, jest normalną fizyczna istotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest wspaniałego w łatwej miłości?? miłość prawdziwa jest całkiem inna, ofiarna, wszystko bez ofiarnej miłości jest kłamstwem diabła. Odmawiaj egzorcyzmy proste, niektórzy są mocniej kuszeni przez diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co on robi przez caly czas czy przebywa z Toba, gdzie nocuje z czego zyje i jakie ma plany na przyszlosc. Radze przejsc na ezoforum.pl tam sa specjalisci ktorzy fachowo przeanalizuja, Twoja sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już biegne na egzorcyzmy -,- wy katolicy macie klapki na oczach.... serio.... na codzien... hmmm ... powiem tylko tyle, że przychodzi kiedy ja tego potrzebuje i odchodzi kiedy wie, że potrzebuje spokoju i prywatnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Ty sie denerwujesz przeciez Cie nikt nie obraza i nie wysyla na egzorcyzmy. Jestem bardzo obeznany w tej materii, Twoje opisy sa bardzo skromne, brak szczegulow, nie odpowiadasz na pytania i to powoduje, ze ludzie sa skeptyczni. Opisz jak przebiega rozmowa z nim, jaka on ma wiedze, czy ma zdolnosci jasnowidzenia, telepatyczne, czy moze uzdrawiac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleven, nie zwracaj uwagi na czerwonych. Jak ktos chce powaznie z toba dyskutowac to sie zaloguje. Zachowaj sie tak jakby ich nie byto i nie czytaj ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle ze to prowo. Choć wiem ze szamani (a interesuje się szamanizmem) mogli nawet żyć ze swymi partnerami z... a bo ja wiem, innych wymiarów. Wiem tez ze na naszym świecie są Obserwatorzy. Co do Oobe zdarzyło mi się wyjść z ciała, ale nie dalekie podroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×