Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleven

Paranormalny kochanek

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj "czy rowniez sam pierze swoje skarpetki?" Oczywiscie ...pierze swojego i jej kiedy w chwili wolnej od milosnych uniesien zamienia sie w pralke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej swiadomosci tez nie pasuja niektore rzeczy, ale znow niektore moga byc prawdopodobne. Szkoda ze autorka nie podaje szczegulow, to prowadzi do skeptycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez niektore rzeczy nie pasuja i jestem troche skeptyczny. Autorka nie podaje szczegulow tylko ogolnikowe odpowiedzi. Niektore rzeczy wydaja sie wiarygodne. Autorko napisz wiecej szczegulow, ile razydziennie sie spotykacie, o czym rozmawiacie, jakie sa plany na przyszlosc. Moja obawa jest gdy ona zacznie sie sprzeczywiac i odmawiac, wtedy moga powstac nieprzyjemne skutki, ktorych nie chcialbym tu opisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przypuszczenie lecz Aksjomat. Dwie opcje: Autorka miewa dubiegunowosc psychiczna - Ja jednak typowal bym na szaro-bura codzienną nude i... fajna klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli autorka poda jeszcze kilka innych szczegulow i odpowie na moje pytania, to bede w stanie odpowiedziec czy to wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przypuszczenie lecz Aksjomat. Dwie opcje: Autorka miewa dubiegunowosc psychiczna - Ja jednak typowal bym na szaro-bura codzienną nude i... fajna klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLACZEGO UCINA POST??!! To nie przypuszczenie lecz Aksjomat. Dwie opcje: Autorka miewa dubiegunowosc psychiczna - Ja jednak typowal bym na szaro-bura codzienną nude i... fajna klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapkowski to nie jest, ale miłe. Szczegolnie dla ludzi spragnionych księcia z Oz i nie obeznanych z tematem Akurat jestem w EZO itp. tematach czynnie od 27 lat. Sam "posiadam" to i owo. Wytykanie dziur w tej opowiesci byloby tutaj bez sensu, niczym udawadnianie, iż dziury w serze czynią złosliwi kosmici... "Eleven" jest w siódmym niebie i to się liczy. Przecież to forum ma właśnie takie przeznaczenie...bujanie w obłokach i...innych :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoidalna autorka poznała paranormalnego estete z Drogi Mlecznej Na tym Forum, nihil novi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoidalna autorka poznała paranormalnego estete z Drogi Mlecznej Na tym Forum, nihil novi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taka forma materialyzacji nie spotkalem sie, pomimo ze jestem w tych sprawach obeznany. Zaczekajmy co dalej opisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
Hej Autorko! Dziekuje CI,ze zalozylas ten watek i mialas odwage podzielic sie tym doswiadczeniem. Dla mnie PIEKNYM. Ja zycze Wam wszystkiego co najlepsze. Wbrew pozorom sadze,ze MILOSC lamie wszelkie granice materii, dogmatow itd.... Ja Ci wierze, bo sama mialam kilka doswiadczen podrozy poza cialem. I wierze takze w to,ze gdybysmy podniesli swoje wiracje, stali sie bardziej kochjacy i SKUPIENI na pozytywnych uczuciach to nasz swiat zmnienilby sie w mgnieniu oka. Wierze,ze w przyszlosci nie bedziemy potrzebowali pieniedzy, bo wszystko bedziemy mogli towrzyc z energii- plazmy, ktora nas otacza-:) WIesz to co jest najpiekneijsze to to,ze On Cie KOCHA i Jego wsyko rowinieta swiadomosc i empatia sprawi ze CIe nie SKRZYWDZI. I uwzam,ze to jest cos najpiekniejszego. WIdze,ze Ty takze go kochasz. Wiec ja bym nie rezygnowala.....ODWAGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja Ci wierze, bo sama mialam kilka doswiadczen podrozy poza cialem" ...Majka -nie pij więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
Czy On powiedzial Ci jaka jest Jego planeta macierzysta? Moze jest Pleiadianinem? Albo z Syriusza? Napisze Ci jeszcze, ze coraz wiecej Istot sie budzi....choc wydawac by sie moglo,ze jest to ciagle mala liczba... Wstawie tutaj fragment notatek z konferencji pewnego czlowieka, ktory ma kontakt z pozytywna rasa pleiadianska i ruchem oporu pracujacym nad wyzwoleniem naszej planety spad rzadow ''ciemnych'' sil. Ten fragment dotyczy plazmy. I opisuje takze dzialanie fal skalarnych, o czym wiedzial Tesla, co zostalo przejete i ukryte przed ludzkoscia. Nie wiem czy wiecie,ale dzialanie plazmy potwierdza fundacja Keshe. Ostatnio opublikowali na swojej konerencji przykald kobiety ULECZONEJ z nieuleczalnego raka piersi- dzieki dzialaniu plazmy i polaczeniu tego z dzialaniem naszej psychiki- :) Trzy formy materii to: Forma stała płynna i gazowa. Kiedy gaz jest podgrzewany do skrajnych temperatur staje się gazem jonowym utrzymującym ogromne ilości energii – to jest plazma. Niewiarygodna obfitość kosmicznych włókien plazmowych w naszej galaktyce posiada klucze do swobodnej energii. Plazma staje się widzialna w naszym świecie w formie błyskawic i zorzy polarnej. Plazma eteryczna utrzymuje również ogromne ilości informacji. Reakcje i emocje wzrastają w plazmie w naszych czakrach szyszynki i przysadki mózgowej i są przenoszone na płaszczyznę fizyczną i stają się „naszą” rzeczywistością. (Ja myślę, że to jest powód dlaczego uczucia i emocje odgrywają dużą rolę w procesie manifestacji – i w tym jak tworzymy naszą rzeczywistość). Kabał umieścił skalarną sieć plazmową w naszym mózgu (podobne do oprogramowania komputerowego), aby zablokować nasz dostęp do wyższej świadomości. 95% naszych chorób jest wynikiem negatywnej sieci plazmowej. Napęd plazmowy, antygrawitacyjny może być mostem lub portalem między światem fizycznym i niefizycznym, a zatem nie ma „szybkości, ciężaru, ani rzeczywistej masy”. Ta sama metafizyka jest wykorzystywana w fali stojącej plazmy, która przenosi elektrony w przestrzeni kosmicznej, co Tesla odkrył i stworzył urządzenia, które mogłyby transmitować elektrony (elektryczność) bez użycia przewodu. On i jego wynalazki zostały przejęte przez kabała. Czy moglabys sie zapytac Twojego Galaktycznego Ukochanego co sadzi na temat miedzynarodowych medytacji w intencji wyzwolenia naszej planety? Sa grupy ludzi, ktore sie dolaczaja do takich dzialan? Jakie jest Jego zdanie na ten temat? To co napisalas o odzywianiu sie jest PRWADA. To samo powiedzial Corey Goody - zolnierz tajnych programow kosmicznych, ktory ma kontakt z zaawansowana rasa centalna, i ktory przszedl na wysokowibracyjna diete- calkowiecie BEZMIESNA...po to by rozwijac sie duchowo. Gdybysmy podniesli swoje wibracje nasz rozwoj zaczal by przyspieszac. Mozecie Oboje poczytac ten blog: http://2012portal.blogspot.co.uk/ Zwyciestwo Swiatla i MILOSCI. Kiedys staniemy sie GALAKTYCZNYM spoleczenstwem....i skonczy sie kwarantanna dla naszej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
Do gosia '' Majka nie pij wiecej'' - nie bede Cie oceniac znizajac sie do poziomu Twojej oceny ,ale warto czasem poszerzac horyzonty SWIADOMSOCI- poczytaj sobie o podorozach OBBE. ...zacznij praktykowac medytacje....zmien diete i byc moze uda Ci sie zajrzec ''poza zalone''. A jesli nie masz ochoty to mozesz nadal wierzyc,ze jestes tylko tym smiesznym ''cialem''. Cialo tak naprawde jest tylko ''kombinezonem'' dla wcielonej DUSZY.; kombinezonem ktory zmieniamy wielokrotnie w naszej kosmiczno- duchowej podrozy.A podroze astralne sa fenomenalnym doswiadczeniem-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od świadomych snów z 3 strony tematu. Prawda jest taka - wielkich odkrywców, choćby faceta który stworzył teorie ruchu płyt ziemskich wyśmiewano i uznawano za wariatów. Szkoda tylko, ze nikt tego nie zauważa, a później teorie tych szaleńców okazywały się prawdziwe. Czy naprawdę nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, ze w dzisiejszych czasach jest tak samo? To jest smutne, jak proste i niewymagające potrafi być nasze ziemskie społeczeństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec snu i marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ten przybysz z kosmosu zobaczyl jak PiS rzadzi Polska, poplakal sie i pofrunal na swoja planete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :) dzięki, masz racje dużo ludzi się budzi,niedługo wszyscy będą obudzeni i zobaczą siebie takimi jacy są naprawdę więc niedługo religie upadną, rządy itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o nasze plany na przyszłość - przyszłość na pewno będzie. Już codziennie tworzymy swoją przyszłość... Tak naprawde jesteśmy razem od zawsze przez wszystkie inkarnacje, od początku. Dlatego jego tak bardzo do mnie ciągnęło i dlatego też ja nie wystraszyłam się wszystkiego co się wydarzyło. Po prostu moja dusza go poznała. Byliśmy dzisiaj na spacerze i spotkaliśmy moich znajomych, nawet nie zauważyli różnicy w jego wyglądzie , tak więc jest szansa, że będziemy mogli normalnie żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie zwyczajność, prostotę, nie lubię rzeczy fantasy takich nadzywczajnych, lubię zwyczajność, bo to co nadzwyczajne to jest też męczące.Najlepiej jak patrzę na wiewiórkę, albo drzewa w lesie...wtedy jest tak lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o medytacje owszem potrafi działać cuda, ponieważ medytujac dostrajamy się do wibracji ziemi i/oraz tym samym ją podnosimy. oni nie muszą medytować [ ale chetnie to robią ] takie celebrowanie więzi z matką ziemią ojcem orgonem. nie medytują, bo śmigają na wysokich wibracjach, czują połaczenie ze wszystkim co ich otacza skały, drzewa, zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko :D... nie wierze że ktoś to łyknął :D No chyba że ją specjalnie podpuszczacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleven sa rozne wierzenia ale najbardziej podoba mi się Chrystus. On utożsamia się z tymi najmniejszymi , a taki obraz Boga jest najpiękniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus jest wielkim mistrzem, osobą bardzo oświeconą ale zasmucę Cię- nie jest Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleven każdy wierzy w co chce , ale Prawda jest jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleven nigdy nie ma 100% pewności, zawsze się ryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - co ćpasz ? Daj namiar na tego dealera bo to niezły towar musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×