Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleven

Paranormalny kochanek

Polecane posty

miłość ćpam <3 kończę już posta, aczkolwiek wiem, że 99% z was czasami/ cyklicznie przeżywa coś dziwnego, coś czego nie można wytłumaczyć. Dziękuję serdecznie za poświęcony mi czas. trwajcie w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleven dziś jeśli chcecie po prostu zakoncze temat oczko.gif x Ależ nie :classic_cool: pisz dalej. Wyjaśnij mi jedną rzecz: w jaki sposób on przenika przez ściany, skoro ma materialne ciało? Czyżby prawa fizyki kosmity nie obowiązywały? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pegaza :D o rany Ty naprawdę ćpasz :D dobrze,że nie mówisz o tym głośno bo znajomi i rodzina by się Ciebie wyrzekli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapkowski to nie jest, ale miłe. Szczegolnie dla ludzi spragnionych księcia z Oz i nie obeznanych z tematem Akurat jestem w EZO itp. tematach czynnie od 27 lat. Sam "posiadam" to i owo. Wytykanie dziur w tej opowiesci byloby tutaj bez sensu, niczym udawadnianie, iż dziury w serze czynią złosliwi kosmici... "Eleven" jest w siódmym niebie i to się liczy. Przecież to forum ma właśnie takie przeznaczenie...bujanie w obłokach i...innych xx Sapkowski to nie jest, ale raczej tanie romansidło dla bab :classic_cool: Mieliśmy Zmierzch i wampira, to może być kosmita :D Autorka ma fantazję, ot co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mało prawdopodobne, że ten przybysz był z innej planety. Najczęściej materialyzują się istoty zmarłe które jeszcze nie przeszły do światła. Aby się zmaterializować, istoty takie potrzebują energii od istot żywych znajdujących sią na ziemi. Istoty takie mogą przechodzić przez ściany i przyjmować postać ludzką. Skoro autorka jest zadowolona to niech się tym cieszy. Tylko w razie rozbieżności zdań, lub odmów, powstać może zagrożenie opętaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalem powyzej. Istoty materializowane nie maja plci, sa zimne, nie maja organow trawinnych. To co autorka pisala to nieprawdopodobne, zeby ktos z innej planety sie na ziemi materializowal. Autorko, podaj swoj adres, chcielibismy porozmawiac z tym z plejadow. Ale nie dostaniemy bo to nieprawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj plejadyjczyk odlecial z Okecia na swoja planete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lhyr
Czesc Eleven! Wiem ze to prawda co mowisz. Nie martw sie tak. Mnostwo ludzi ma kontakty z innymi bytami i istotami z innych wymiarow i planet. Nie jestes w tym sama. Moja znajoma kontaktuje sie ze swoim ukochanym i jej rodzima planeta tylko podczas medytacji i snow. Jak przezyjesz to zycie i odejdziesz z ciala, wtedy bedziecie mogli byc razem caly czas i mozecie sie wcielic razem na jakiejs planecie. Bo wiesz ze smierc nie istnieje:) Wspieram Cie w tej milosci. Poszukaj grup ludzi, obudzonych, ktorzy Ciebie zrozumieja w pelni! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam feromony, np. The Edge: www.feromony.pl/sprawdz-promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ma takie super możliwości bo wykorzystuje 100% mózgu dlaczego nie pomoże naszemu krajowi, przecież w nim żyje jego ukochana, tylko pozwala by nas rząd oklamywal, by męczył ludzi, traktowal ich jak niewolników, powinien dobrze wiedziec których mam na myśli..to nie jest ich wolna wola że się stali niewolnikami tych u władzy to także powinien wiedziec co i jak sprawiło że np taki nasz prezydent traktowany jest tak a nie inaczej, że na nic nie ma wpływu że jest ubezwłasnowolniony całkiem i to nie z własnej winy, tylko osób trzecich które go w to wpakowały, tego nie muszę pisać bo on to wszystko powinien wiedziec, powinien chciec pomóc tym co sa bezsilni na męczarnie w jakiej muszą trwać a nic z tym nie robi, nie pomaga. więc kogo on niby chroni na ziemi jak nawet nie masz pojęcia co sie po cichu dzieje i on też raczej nie ma pojęcia skoro nie ruszy d**y by pomóc tym co ta pomoc mogla by uratować Polske, on powinien wiedziec o jakich Polaków mi chodzi, z czym oni walczą, męczą się codzień i nikt nawet o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lhyr
To do nas Ziemian nalezy ta praca aby posprzatac swoje smieci to co narozrabialismy na Ziemi. To nasza tez wola ze sie tu wcielilismy i doswiadczamy zycia na Ziemi(zazwyczaj nasza wola, czasami stoja za tym jakies manipulacje- polecam regresingi hipnotyczne Calogero Grifasi pl, znajdziecie z latwoscia na youtube, tam wiele rzeczy wyjasnia). To glownie Ziemianie musza sie zmienic na lepsze a nie czekac az ktos obcy wykona prace za nas. Tylko problem polega na tym ze wiekszosc jeszcze Ziemian nie ma ochoty sie zmieniac. Dalej chcemy wojen i bogactw kosztem drugiego, kosztem slabszego, kosztem zwierzat naszych mlodszych braci. Istoty z innych wymiarow czy kosmici z innych planet nie moga ingerowac w nasza wolna wole, dlatego moga jedynie asystowac albo pomagac Ziemianom wcielajac sie takze na Ziemie. I pomagac Ziemi zapobiegajac wybuchom bomb nuklearnych itd. bo nie pozwola aby nasza cywilizacja rozwalila planete. Ziemia jest cenna i piekna istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda. ziemnianie, Ci dobrzy uczciwi dawno już nie mają wpływu na to co się wokol nich dzieje, światem rządzi forsa, i milionerzy, z ,,narodu wybranego" chyba głupiec tego nie wie, poddaja ludzi codziennie na manipulacje totalną, ludzie nawet nie sa tego świadomi, nie mają już możliwości się bronić ich prywatność nie istnieje tak samo nie istnieje ich bezpieczeństwo, sa totalnie rozbrojeni tylko nie świadomi tego. tutaj tylko coś nadludzkiego jest w stanie im pomóc a nie oni sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
''gowno prawda. ziemnianie, Ci dobrzy uczciwi dawno już nie mają wpływu na to co się wokol nich dzieje, światem rządzi forsa, i milionerzy, z ,,narodu wybranego" chyba głupiec tego nie wie, poddaja ludzi codziennie na manipulacje totalną, ludzie nawet nie sa tego świadomi'' Z punktu widzenia materii masz duzo racji,ale najwazniejsze slowa jakie wedlug mnie padly to '' ludzie nawet nie sa tego swiadomii''.... Wiec mozna postarac sie uswiadamiac ludzi MOCNJEJ. Politycy to marionetki, podzial na partie jest tak naprawde ''teatrem'' dla mas i skupieniem ludzkiej uwagi na walce. Materia aby sie zamanifestowac na poczatku istnieje jako energia mysli i uczuc. To w tym celu wszsytkie media koncentruja sie na wypadkach, strachu, negatywnych inormacjach- ludzie skupiajac na tym UWAGE tworza rzeczywistosc materialna- wedlug zasady Eisteina ''mysl podaza za uwaga'', albo ''energia podaza za uwaga''. Wszyskie media sa w posiadaniu kilku wlascicieli. I zapewne sa to te same rodziny, ktore posiadaja wszystkie banki. My mozemy zaczac sie im przeciwstawiac probujac naszej sily kreacji i polaczenia w JEDNOSC. To bardzo trudne dlapodzielonych na swiecie ludzi- podzielonych przez polityke, religie, systemy spoleczne, poglady, itd....te wszystkie podzialy sa tworozne celowo. Wkleje kilka wiadomsoci o tym czym jest manifestacja. ''Kobra mówił na temat procesu manifestacji, które wykorzystują Rothschildowie, aby uzyskać moc i przede wszystkim kontrolować planetę. Musimy być ze sobą zupełnie uczciwi i mieć wystarczającą świadomość w naszym życiu, aby widzieć dlaczego wybieramy to co wybieramy, gdyż w przeciwnym razie nasze decyzje stają się zniekształcone, a nasze życia odwracają się od naszych celów. Przykładem może być to: Jeżeli człowiek szuka akceptacji swojego rodzica, wybiera się na studia medyczne, aby zostać lekarzem. Ostatecznie orientuje się, że wybrał nie to co jego serce chciało robić w tym życiu. Nasze lęki również zniekształcają i obniżają naszą moc do wybierania i manifestowania rzeczy, które naprawdę chcemy w naszym życiu, i które powyższy przykład jasno objaśnia. Strach może się manifestować tylko brakiem uczciwości. Są trzy proste kroki w procesie manifestacji: 1. Decyzja 2. Chęć/ przywołanie 3. Działanie Każda myśl i każde działanie tworzy zmarszczki w nieskończonym polu świadomości. Mamy większą moc niż zdajemy sobie z tego sprawę. Ci którzy mają obecność JAM Jest, znają tę prawdę. Obecność Jam jest emanuje energią naszych wierzeń. Nasze myśli filtrują energię według określonych częstotliwości i następnie jest ona filtrowana przez nasze emocje i ostatecznie realizuje się jako rzeczywistość. Kształtujemy rzeczywistość na tej planecie i mamy silną pomoc nad i pod planetą, więc nie obawiajmy się prosić o to czego naprawdę chcemy. St.Germain powiedział proś a otrzymasz. Decyzja, jest dużo bardziej efektywna jeżeli pochodzi z naszej obecności Jam Jest. Musimy być kryształowo czyści i spójni z tym czego chcemy i nie możemy się w tym wahać. Warto jest spędzić trochę czasu aby uzyskać spójność. Kabał rozprasza nas tworząc myśl, że to samolubne wiedzieć co się chce i na to pracować. Po Wydarzeniu, manifestacja będzie odbywać się znacznie szybciej i natychmiast w 5W. Przywołanie i determinacja(wola) wiąże się z wykorzystaniem naszych emocji do napędzania przepływu energii, jak również wyobraźnia i wizualizacja szczegółowych detali tego czego chcemy. Oczekujmy tego bez obsesji. Właściwie pozwalajmy temu dziać się. Nie ma znaczenia co. Nie poddawaj się, jeżeli czegoś naprawdę pragniesz. Rothschildowie wiedzą to i wytrwali bez względu na trudności. Działanie to fizyczne czynności, które wykonujesz zainspirowany na podstawie swoich wcześniejszych decyzji przywołania i determinacji w osiąganiu tego czego chcesz. W ten sposób doświadczasz energii pożądanego przejawu …. Stając się komórkowym językiem.'' Piszecie,ze NIC nie mozemy zrobic,ale byli i sa tacy , ktorzy sie odwazyli ; Julian Assange z Wikileaks Snowden Phil Schneider lekarze, ktorzy maja odwage mowic o szkodliwosci szczepionek Pan Jerzy Zieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie ma nic wspolnego z tym przybyszem z kosmosu. Czy tez takiego widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
ONI sa wsrod nas od dawna. Nasze rzady i religie o tym wiedza! Oklamuja nas celowo i manipuluja prawda. Od dawna wspolpracuja z rasami kosmicznymi- wypowiadaja sie o tym ludzie z rzadow- minister obrony narodowej Kanady w latach 60 tych!!! Paul Heller powiedzial WPROST- wspopracujemy z 4 rasami kosmicznymi. I wreszcie ostatnio Corey Goody '' Kosmiczne Ujawnienie'': Caly wszechswiat jest PRAWDOPODOBNIE pelen Istot humanoidalnych, i nie tylko. I wszedzie zaczynaja sie pojawiac informacje,ze jestesmy oszukiwani przez tajne rzady, sowarzyszenia, agendy, religie i najwazniejsze MEDIA. A dlaczego? Poniewaz Ci wszysycy ludzie stoja po ''ciemnej stronie mocy'' i pragna by ludzie zyli w neiswaidomosci i ignorancji. A kim MY jestesmy? My jestesmy takze Istotami kosmicznymi- wielowymairowymi, ktore nalozyly ''skafander ciala''. Jesli macie ochote posluchajcie przeslania Istoty z Plejad (zyjacej obecnie na ziemii): https://www.youtube.com/watch?v=drFmOQspvDc&index=2&list=PLN8gnoUGHGdH0rNvpz22nPGq3XNNw6-RM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, tak jak mówi Majka na ziemi jest dużo istot z innych planet. Niektórzy nie chcą abyśmy się o nich dowiedzieli, bo wtedy już "elity" nie będą miały nad nami takiej kontroli jaką mają co za tym idzie: - Nie będziemy pogrążeni w strachu [ niektórzy się tym strachem karmią, JASZCZURY, które już od wieków mają w swoich mackach rządy.] - Upadną religie [ jedna z lepszych maszynek do robienia pieniędzy] itp.... Wg. Mojego ukochanego "przebudzenie" całej ludzkości [ po roku 2012 zaczęły się one masowo] nastąpi już niedługo. Ziemianie przystąpią oficialnie do galaktycznego bractwa i transformują się na wyższy poziom świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś takiego jeszcze nie czytałam. Paranormalny kochanek? I Ty mówisz, że to nie jest prowo?! Rzeczy o których piszesz nie są możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tami razie warto się wgłębić w tematykę :D :) nie, to nie jest prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleć na jego planetę, my pozbędziemy się kolejnego głupka, ty nie będziesz musiała się u niego ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przychodzi jego brat Mówił mi o tobie,że będziemy rodziną. Mówił ze na jego planecie istoty nie mają włosów, że z czasem ewolucja ich się pozbyla bo ludzia przeszkadzalo ze tyle czasu muszą im poswiecac.Gadal ze za 30 lat ludzie będą sie porozumiewac tylko telepatycznie,ze ludzie są juz przebudzeni.Mówił ze masoni wyjdą w szeregu,prawda będzie przejrzysta jak kryształ. Reptilianie będą częściej nawiązywać kontakty z ludźmi i stanie się to zwykła codziennoscia.Mowil też ze w strefie 51 żyją w ukryciu cale pokolenia z nubiru,stany zjednoczone mają Z nimi kontakt i chronią przed cywilizacją by nie rozpetac paniki.Gadał ze każdy z nas pochodzenie ma z innej planety,że istnieją światy równoległe bliżej niż sobie wyobrażamy ,ze światów jest cale mnostwo.Ze religia to wymysl,produkcja dla datkow skladanych przez ludzi,pieniedzy,prezentow,chwały, to manipulacja swiatem i wojna kto bedzie mial większą grupe w swym wierzeniu.Mówił ze w oceanie żyje inny gatunek ludzki ,w glebinach mają swe siedziby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy kosmita napilby sie polskiej wodki i zagrycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nie piją i nie jedzą, żywią się energią słoneczną jak rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha powiedział mi jeszcze,ze w poprzednim życiu bylam NUT dlatego moja podswiadomosc tyle wie o wszechswiecie,gwiazdach i planetach od urodzenia,dlatego nie chciałam chodzić do kościoła bo znałam prawde,wysztko mi wytłumaczył .Przeniósł mnie w czasie do mojego rodzinnego domu EGIPTU gdzie tam wszystko się zaczęło.Znam wiele tajemnic ludzkości o których gadać nie mogę , bo istnieje ryzyko ze znikne przez ludzi w czarnych strojach z zamaskowanymi glowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 nic z tego.a seks moga uprawiać nawet umyslowo,silna rozkosz odczuwana jest w spolocie slonecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba wiem, ze jedza i pija :D chyba ze mówimy o innej rasie, bo jest ich ponad milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się i to jak.Obiektami nie latają, manifestuja je hologramem a sami są W pobliżu i obserwują reakcję ludzi.Są tu od zawsze.A jest ich miliardy a nie miliony.Nawet nie wiesz ile galaktyk liczy kosmos,i ile istot tam jest.Ja mam z nim calyczas kontakt,widać twój facet z tobą marnie gada ,skoro tak mało wiesz..jakieś ziarenko maku..W całym jego hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ten sam co? Taki piękny,wysoki,ma boskie oczy i seksowne męskie ostre rysy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 ch*u*ja tam masz a nie łącznośc przecież eleven napisała ze przybyl w ciele fizycznym ty masz kontakt ale tylko i wylacznie ze swoim ego. oni nie komunikuja sie z ludzmi ktorych racja jest mojsza a twoja twojsza ego masz wyzej niz d**e wiec nikt z toba by gadac nie chcial a tobie eleven jak najbardziej wierze i namawialbym cie zebys skasowala posta bo jak wiesz czarni nie spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZYLAM
spotkanie z bardziej rozwinietymi rasami przez oobe cos niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×