Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Meluzyna1

Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak

Polecane posty

Gość szczesliwa____
Przykro mi, ze nie odpowiem wprost. Ale jezeli chodzi o pojscie do lozka do zalezy od czlowieka i checi obydwu stron. Na to nie ma reguly. Poza tym na poczatku nie spotykalismy sie jako para. To byl tylko jeden z wielu facetow z ktorym cos wspolnie robilam. I wcale nie spodziewalam sie ze tak daleko to zajdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna11
co u mnie? wróciłam z pracy i chyba będę odpoczywać :) ciężki dzień dziś miałam bo z mojej winy zaszło małe nieporozumienie. Muszę trochę posprzątać w swoich rzeczach ale chyba już wezmę się za to jutro...chyba dziś po prostu poleżę i coś pooglądam :) ...oczywiście wolałabym to robić w duecie...no ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Odnosnie tematu lozka to mysle, ze zalezy od sytuacji i checi obu osob. Nic na siłę. Wprawdzie u mnie to zdarzylo sie dosc szybko, jednak nie ma na to reguly. Poza tym na poczatku nie spotykalismy sie jako para. To byl tylko jeden z wielu innych, z ktorym po prostu laczylo mnie jakies moje hobby. Wtedy nie przypuszczalam, ze bedzie cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym na poczatku nie spotykalismy sie jako para. To byl tylko jeden z wielu innych, z ktorym po prostu laczylo mnie jakies moje hobby. c czyli seks bez zoobowiazan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Na samym poczatku nie bylo seksu tylko zwykle hobby. Po kilku spotkaniach doszlo do sytuacji ktora sprawila ze oboje tego chcielismy i sie stalo. Mozna powiedziec ze bez zobowiazan. Laczyly nas wspolne pasje i hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o byl tylko jeden z wielu innych, x :D czyli kilku gosci na raz cie rooochalo a on przygarnal :D niezly kretyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Przykro mi bardzo, ze niektorzy tak zrozumieli moja wypowiedz. Chociaz chyba sie spodziewalam ze co niektorzy tak to pojma. Po prostu chcialam zobrazowac dziewczynom i autorce tego forum, ze jezeli spotyka sie z wieloma osobami o podobnych zainteresowaniach to jest wieksza szansa na spotkanie swojego wybranka. Niestety musze Cie osobo o nicku gosc rozczarowac ale z tymi facetami poza oczywiscie tym jednym nie laczylo mnie nic wiecej poza hobby, czyli bieganie, kursy tanca itp. Widac tylko jeden mial szczescie ;) Przepraszam autorke ze sie tak wtracilam na forum i zycze szczescia w milosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhh sory to 2znacznie brzmialo, czyli mialas na mylsi ze po kilku randkach byl seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa____
Dobrze odpowiem jeszcze na to pytanie: najpierw byly tylko spotkania raz w tygodniu w celu uprawiania wspolnie sportu, byly tylko rozmowy i sport. Pozniej zaczely sie randki, bylo ich kilka w roznych miejscach. No i w pewnym momencie doszlo do zblizenia. Samo zycie ;) trzeba sie cieszyc zyciem i miec usmiech na twarzy, zeby w zyciu niczego nie zalowac i tego wszystkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.oczywiście wolałabym to robić w duecie...no ale cóż x mozesz to robic w duecie z kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIX 31
cześć Meluzyna11 tak trochę czytałem temat... skąd jesteś może byśmy sie spotkali czy coś albo po pisali... co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meluzyna, chetnie spotkam sie z Toba na seks, mam sliczny duzy instrument ktory Cie zaspokoi. Po seksie zobaczymy, moze zrobimy z tego jakas milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meluzyna jak spedzasz weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna11
Jak mila mi weekend? Wlasnie czochram bobra, potem troche popracuje, wyskocze z kolezankami do baru, moze ktos mnie poderwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIX 31
hej Meluzyna11 może odpiszesz mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna11
Hej :) Przepraszam ale nie miałam czasu tu zajrzeć i napisać. Mój weekend raczej spokojnie ale pracowicie... Może zostaw do siebie jakis kontakt Remix to postaram się napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Niestety, ale część z was dziewczyny nie będzie mieć faceta, bo coraz więcej mężczyzn tych ogarniętych (a takimi jesteście przecież zainteresowane), nie chce wchodzić w stałe związki, bo jest to w dzisiejszych czasach dla nich bardzo ryzykowne. Będąc bezdzietnym kawalerem jest się wolnym człowiekiem, a mając dzieci i żonę spada się do kategorii podczłowieka mającego jedno zadanie - zapierdalać. Świadomość mężczyzn jest coraz większa i więcej z nich rezygnuje ze związków, bo już wiedzą w jakiej sytuacji się znajdą, wolą mieć spokój wracając do domu, aniżeli awanturować się z wiecznie niezadowoloną księżniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli kobieta jest ogarnięta i chciałby właśnie takiego ogarniętego również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie oznacza, że nie jest wiecznie niezadowoloną anwanturującą się księżniczką w związkach. 00 Dla kobiety "ogarnięta" oznacza dobrze zarabiającą. Dla mężczyzny "ogarnięta" to kobieta stabilna emocjonalnie i kompatybilna. Ogarnięty mężczyzna szuka raczej kobiety która mu stworzy dom. "Ogarnięta" kobieta szuka mężczyzny który się dostosuje do jej wymagań. Mało który ogarnięty mężczyzna po 30stce marzy o roszczeniowej równolatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
dziś Może sobie chcieć, ale mężczyzna nie musi i może nie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIX 31
hej a może umówimy się na którąś godzina tu taj na forum i po piszemy? ( wieczorem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIX 31
chciałbym ciebie poznać bo wydaje mi się że jesteś ciekawą osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIX 31
Chce wyru/chać cię kakało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasertyn wczoraj - jak nie musi i nie chce to zostanie sam a potem w akcie desperacji zwiąże się z księżniczką i będzie (jak Ty to piszesz) zap...lał na jej waciki i kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×