Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanki żonatych jesteście głupie i wszyscy się z was śmieją. :D

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kochanka w 90% przypadków wie, że jej kochanek jest żonaty. Żona w 20% wie, że jej "ukochany" doprawia jej rogi. Tak to prawda. Zanłam kiedyś kobietę, która zadawała się z żonatym. Jak mi o tym powiedziała, to mnie na początku zamurowało, ale pomyślałam sobie, że to jest sytuacja, gdzie on jest w separacji albo w trakcie rozwodu - a ta mi mówi, że nie nie, on rozwodu nie chce brać, ale ona z się w nim zakochała i nie umie odpuścić. No i tak się spotykali i spotykali aż żona się dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie słlwo człowieczeństwo, ale bywa przecież różnie i ktoraś strona po prostu cierpi w swoim związku a rozstanie jest z wielu powodów niemożliwe. Co wtedy? Poświęcenie ? Frustracja i brak ochoty do życia? Co ma zrobić meżczyzna, ktorego żona domaga sie seksu, a niestety przestała go pociągać, przestała i koniec, czuje niechęć do niej, może nadal ja kocha ale sfera intymna nie istnieje i istniec nie będzie. Żona sfrustrowana, mąż sfrustrowany. Ona nie pozwoli sobie na romans, bo przecież czlowieczeństwo jej nie pozwoli, nie rozwiedzie się, bo nie ma dokąd pòjść, są dzieci, a poza tym kocha męza, albo nie kocha ale nie wyobraża sobie być sama. Nie ma opcji by mąż mial kogoś, bo uwłaczaloby jej.Mimo, ze nie sypiaja ze soba. Ale tworza dom i nie wolno mu. I tak sobie żyja oboje do us.. śmierci. Obok siebie, jak przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba wziąć rozwód. Rozwodzą się i ludzie z 5 dzieci - jest trudniej alimenty itd ale się rozwodza. Rozwodzą się i profesorowie i robotnicy z fabryki. A wszelkie ' to nie takie proste" to wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no skąd , jakie resztki- bez sensu to napisałam :p facet bzyka żonę cały czas bo jest bosko- własnie dlatego ze tak kocha seks z zona i cały czas ją zaspokaja, ma kochanke. Oj baby baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawiają żony, które godzą się na to, że mąż ma kochankę. Co prawda ani jeszcze nie jestem żoną, ani nie byłam nigdy kochanką, ale nie jestem w stanie pojąć takiej sytuacji. Również oburzenie żon na kochanki jest zastanawiające. Czy kochanki ślubowały Wam drogie żony wierność małżeńską, czy kochanki mają z wami dzieci? Nie. To wasz niewierny mąż. Wyrzuciłabym go na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 W każdym związku pojawia się rutyna. Ludzie szukają kochanków/kochanek żeby znowu poczuć ten dreszczyk emocji i tajemnicy. To, że ktoś zdradza nie zawsze oznacza, że seks ze stałym partnerem jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.39 Proste nie jest, często dramatyczne. Niejedna osoba, która przez rozwód przeszła, nikomu tego nie życzy. Dlatego łatwiej i przyjemniej mieć w domu ciepłe kapcie i piżamke a poza domem biegać boso i nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boja sie zostawic niewiernego męża bo zycie bez załózmy kierowcy, maszynki do kasy, rąk do pracy itp. nie jest łatwe.Rozwódce w pewnym wieku i jeszcze z dzieciakami nie jest łatwo znalezc kogos w zastepstwie męża. Niestety taka prawda.Dlatego wola mieć gnoja przy sobie jak m,eczyc sie w naszym kraju samej. Tylko silne kobiety potrafia faceta kopnąc w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie no skąd , jakie resztki- bez sensu to napisałam jezyk.gif facet bzyka żonę cały czas bo jest bosko- własnie dlatego ze tak kocha seks z zona i cały czas ją zaspokaja, ma kochanke. Oj baby baby. To własnie resztki. Bo jednak za każdym razem wraca do żony z która jest mu tak żle. Z nia śpi, je obiad, jeździ na wakacje. Z nią i z dziećmi spedza świeta, chodzi na działkę, kupuje meble do kuchni. A z kochanką, no właśnie oprócz seksu co właściwie go łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 Wiele z nich ma właśnie takie myślenie. A co ja sama zrobię? Zamiast rozwodu wybiera kolejne 10 czy 20 lat życia obok siebie, gdy on spotyka się z inną. Potem dzieci wyfruwają z domu i taka kobieta jest już naprawdę sama. A był czas, aby to zmienić. Pewnie, że było by bardzo trudno ale z perspektywy czasu byłaby to najmądrzejsza decyzja jaką można podjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 No tak, lepiej zdradzać wiedząc, że żona jest niezaspokojona, ale Cię nie zdradzi bo jest bardziej uczciwa od Ciebie. Brawo, wygrałeś życie :D A tak poza tym, jakim odpadem ludzkim trzeba być żeby odmawiać żonie seksu mimo, że ona się go domaga, a na boku bzykać inną. Jeszcze zrozumiem jeśli byłaby niechętna do zabawy, ale w tej sytuacji nie mam słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak tak, bo ty wiesz jak jest w kazdym takim "zwiazku" :) kochanka wraca do męża o on do żony. Czego ma załowac? skoro tez ma działke, swieta, zakupy i inne d**erele?a poza tym to takie d**erele są najwazniejsze?Nie pierdziel ze bzyka zone co drugi dzien bo w to nigdy nie uwierze- mam sporo znajomych i wiem jak wyglada zycie z misiem po 15 latach małzenstwa- ale do tego juz zadna sie nie przyzna. Zyjcie w swoim wymyslonym cudownym małzenstwie z kochanka przy boku ...aha i nieistotne że wpadł z żona w krzakach na imprezie i mysłaby kto, ze zonki takie cnotliwe i grzeczne a seks po slubie i to przez dziurkę w prześcieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.48 Może kocha obie, a może boi się rozwodu, bo sąd zabierze mu prawa rodzicielskie, może lubi jeździć na działke bo lubi działke, i akurat tam nie może zabrac kochanki, z ktora nie tylko łączy go bliskość cielesna ale i duchowa, czego żony nie dopuszczaja do swojej świadomości. Z żona czasem naprawde nie ma temató do rozmów poza tymi, które dotycza spraw organizacyjnych w domu. Niestety, taka prawda, czasem jest wyjatkowo rutynowo i nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och już przestań. Niestety kochanka ma przekichane. Chociażby nie wiem jakie miała z żonatym kochankiem uniesienia w nocy i gwiazdy przed oczami - on i tak wraca za każdym razem do domu. Do żony w szlafroku i wałkach na głowie i rozwleczonych kapci. Dziwne prawda?;) Jednak za każdym razem wybiera życie z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta przy odpowiednim mężczyźnie rozkwita i staje się obiektem pożądania innych. Przy nudnym frajerze kobieta kapcanieje, traci chęci do życia i staje się nieatrakcyjna nawet w oczach tego nudziarza. Do faceta, który nie bzyka żony, bo mu się znudziła: co zrobiłeś żeby przywrócić ogień w Waszej sypialni? Pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja p*****le- wybiera zycie w domu bo jest wygodny ale jakby co to z milosci do żon. I co z tego że wraca? glupie jestescie i żal mi was. Ja podziekowałabym za taka milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest już tak beznadziejnie, nudno i rutynowo i po 15 latach seks tylko przy zgaszonym świetle - nie ma bata, trza się rozwieść. Ale jakos ci misiowie nie chca tego zrobić i żyć ze swoimi kochankami (i na odwrót) :D Tylko to trzeba chcieć się rozwieść a nie ściemniac kochance, że sie myśli o rozwodzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wraca do domu do tej żony w starym szlafroku i wałkach i za cholere nie mozę mu stanąć :p - ciekawa jestem dlaczego? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.51 Jak bardzo trzeba być ograniczonym by nie rozumieć pojęcia " NIE POCIĄGA" a wręcz odrzuca. I co..? Ma z nia współżyć bo ona ma ochotę.? Spróbuj sama tak robić, ciekawe czy dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no ja p*****le- wybiera zycie w domu bo jest wygodny ale jakby co to z milosci do żon. I co z tego że wraca? glupie jestescie i żal mi was. Ja podziekowałabym za taka milosc xxxxxx Tak samo, jak w sytuacji gdy jest tak wspaniale z kochanka, takie uniesienia w nocy, a jednak nigdy z nią nie zostaje, nie chce z nią mieszkać, nie chce jej jako jawnej partnerki - ja bym za takie coś podziekowała bo to nawet nie jest związek ale jakiś marny układ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no i wraca do domu do tej żony w starym szlafroku i wałkach i za cholere nie mozę mu stanąć jezyk.gif - ciekawa jestem dlaczego? hmmmm xxxxxxxxxxx A co widziałaś? :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to baby maja jaja! facet to tchórz- dlaczego tego nie kapujecie?facet musi miec naprawde zle zeby zostawic kobiete. Jak ma wzgledny spokoj, żarcie na stole to nic nie zmieni. Jak go baba nie kręci to przeciez bzykac nie musi, bo i tak rzadko żona tego chce wiec...spokój świety- życ nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:59 Aha czyli problemy małżeńskie trzeba naprawiać zdradą? Jakoś wcześniej żona go podniecała, co takiego się stało, że już nie podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak może mieszkać z mężatką? no ja jakos mojego kochanka w moim domu nie widze :) / no dobra- na pewno mu staje jak tylko widzi żonę w tym szlafroku.Przepraszam, nie wiem dlaczego tak napisałam :p Na sto procent bzyka ja z zapałem każdej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.57 Czy ty masz problem ze zrozumieniem tekstu?? Gdzie zostało napisane, że żona znudziła się mężowi? Nie znudziła, tylko nie pociąga, na samą myśl o seksie, robi mu się niedobrze i nie może się przemóc, rozumiesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę tak, że jak facet spotka kobietę, w której się naprawde zakocha i to nie będą tylko ekstazy i motyle w brzuchu to zostawi tą żonę, nawet jak zostanie przysłowiowo goły i bosy. A jak małżeństwo jest takie sobie, ale w sumie jeszcze nie jest tak źle, a kochanka jakkolwiek on jej nie kocha i nie ma w planu wić z nią gniazda, kochanka do rozładowania seksualnego jest przydatna, więc czemu nie skorzystać? Ale spokojnie, już "po" zawsze moze wrócić do żony i wraca. No chyba, że pojawi się jak mówię kobieta, w której zobaczy swoja i partnerkę i kochankę i przyszłą żonę, to szybciutko się rozwiedzie, o kochance w minute zapomni a z tą nową poleci do USC aż się będzie kurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak może mieszkać z mężatką? no ja jakos mojego kochanka w moim domu nie widze usmiech.gif / no dobra- na pewno mu staje jak tylko widzi żonę w tym szlafroku.Przepraszam, nie wiem dlaczego tak napisałam jezyk.gif Na sto procent bzyka ja z zapałem każdej nocy usmiech.gif aaaa A co naopowiadał ci, ze wcale ze soba nie śpią?? Standard. Ty się lepiej zorientuj, czy oprócz ciebie nie ma jakiejś jeszcze innej skoro w domu taka posucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×