Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Mi bardzo dobrze szło odchudzanie podczas kuracji z https://fittspray.com. Ustabilizowałam posiłki, a nie da się ukryć, że podstawą zdrowego odchudzania jest jedzenie. Do tego w znacznym stopniu przyspieszył metabolizm, po pełnej kuracji schudłam 11 kg więc jestem mega zadowolona i gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielllos

Oblicz sobie zapotrzebowanie, lub zapytaj kogoś kto ma o tym pojęcie i lecisz z tematem! Tak naprawdę to wystarczy chcieć i możesz wyglądać jak chcesz. Kup sobie jakieś suplementy i witaminy, aby odciążyć trochę organizm. Ja zawsze kupuję od www.elitesportfood.pl ze względu na duży wybór i cenę. Mają sporo sklepów stacjonarnych, więc może akurat będziesz miała po drodze. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox i dla mnie to jest skuteczny sposóśb na odchudzanie. Moim zdaniem warto spróbowąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja osobiście polecam suplement diety z tej strony http://shortenx.ml/89555 Jest kilka pakietów, dzięki czemu każdy może wybrać ten który będzie mu najbardziej odpowiadał. Efekty są już widoczne po kilku dniach, a z każdym kolejnym zauważycie jak szybko będziecie tracić na wadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirka

ja miałam zbilansowaną dietę ale do tego piłam smaczne i pozywne soki Nuja - mają wiele smaków, wiele fajnych połączeń i są przede wszystkim bardzo pożywne! jestem mega z nich zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja podczas odchudzania zastosowałam Foreverslim. Może to nie jest najnowszy środek na rynku, ale właśnie to mnie do niego przekonało, że jest już dostepny jakiś czas i nadal ma liczne grono osób zadowolonych. I okazało się to bardzo dobrym wyjściem. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 kroki do zdrowia

Witam wszystkich jeśli chcecie zadbać o zdrowie i przy okazji schudnąć i nie katować się dietami odchudzającymi , zapraszam do kontaktu : kamil.dobosz96@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka0506

Ja schudłam w 10 dni 5 kg! Jak dla mnie jest to super doświadczenie! Dokonałam tego dzięki swojemu instruktorowi dietetyki i suplementacji. Naprawdę super sprawa. Kontaktujesz się z nim przez Internet bądź dzwoniąc telefonicznie on układa pod Ciebie plan treningowy diety A nawet listę zakupów. Mam 20 lat i szukałam rozwiązania które będzie i tanie i idealne dla mnie. I jestem zachwycona!  Naprawdę polecam 

Gdyby ktoś z was chciał spróbować tak jak ja z moim trenerem piszcie! 

Podam namiary 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Dołączam do grona zadowolonych klientek.Slimunox działa,efekty widzoczne są w bardzo krótki czasie.Nic innego jak tylko polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mi się udało z Foreverslim schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny., Przez 3 miesiące schudłam 11 kilo. Jeszcze pół roku temu było to dla mnie nieosiągalne marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka3n

Tabletki na odchudzanie ranking! szczuplecialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Miałam spory problem z cellulitem na brzuchu i biodrach. Zrobiłam zabieg liposukcji body jet. Zabieg był bezpieczny, wykonany w znieczuleniu miejscowym. Efekty widziałam bezpośrednio po zabiegu. Ja jestem bardzo zadowolona , robiłam w dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Jeżeli chodzi o Slimunox to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 16 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z 4everslimem nie występuje efekt jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK7

Ranking opiniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne tam tabletki! Szkoda zdrowia. 

Tylko więcej ruchu i mniej jedzenia!

2-3 tygodnie liczenia kalorii a później już kazdy sam wie, co mniej więcej ile ma kcal i na czym można nieco zaoszczędzić.

Dobre jest czasem ominąć śniadanie, zawsze kilkaset kcal mniej.

Dobrze jeść dużo warzyw i owoców, mają dużo błonnika a mało kcal więc zapewniają sytość a nie zwiększają znacznie dziennego bilansu energetycznego. 

Dobrze pić dużo gazowanej wody. Też zmniejsza łaknienie.

No i zero kalorii w płynie, czyli koniec ze słodzeniem herbaty, kawy, zero coli (chyba że Cola Zero), zero soków.

Zero podjadania słodyczy bo to największy wróg. 

 

Wiecie że 2 Ferrero Roche mają tyle kcal co pół kilograma truskawek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pappajka

Idzie wiosna i trzeba trochę się wziąć za siebie żeby móc jakoś na plaży się pokazać. Jem mniej, więcej ruchu no i piję witaminki - soki Nuja idealnie do tego się nadają w szczególności że wyciskane są metodą cold press i mają sporo wartości odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Jak dla mnie efekt po zastosowaniu Slimunox rewelacyjny. W 3 miesiace schudłam 12 kg. Dla mnie to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowa22

Mi pomogły schudnąc i oczyścić organizm soki sportfoodsoki. Każdy posiłek jest zastępowany przez sok. Soki są naturalne w 100%. Mi udało sie kupic tez na siłowni fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

U mnie stosowanie Slimunox  okazało się to idealnym rozwiązaniem.Schudłam 14 kg w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia.Renia68

Też miałam problem z nadwagą, wiem że te wszystkie cudowne środki wcale tak naprawdę nie pomagają, szukałam więc innego sposobu. Zaczęłam aktywniej spędzać czas. Po malutku małymi kroczkami waga mi spadała. Od córki w prezencie dostałam wczasy do fajnego miejsca, które będę częściej odwiedzać. To w zachodniopomorskim taka mała wioska Załom gm. Człopa koło Wałcza. Nazywa się to miejsce Ułańska Zagroda. Jest tam dobrze ponieważ stosują specjalna dietę owocowo-warzywną dr Ewy Dąbrowskiej. Bardzo dobry sposób na redukcję masy ciała. W tą dietę wierzę byłam w tym ośrodku na turnusie i muszę przyznać dużo się nauczyłam postanowiłam stosować w domu i przyznam że efekty coraz bardziej widoczne. Koleżanki mi zaczęły zazdrościć. Warto było do Ułańskiej Zagrody pojechać. Jak ktoś myśli serio o odchudzaniu to polecam to miejsce. :)

Renata Wachowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika22014

Po co komu wyjazdy na jakieś turnusy ja znam lepszy sposób a mianowicie zamawianie zdrowych dietetycznych posiłków w Fabryce Smaku http://fabrykasmaku.com.pl/. Można sobie wybrać wg gustu co kto lubi. Czy warzywno-owocowe, potrawy rybne. Wybór jest bardzo duży. Najistotniejsze jest to że zawsze przygotowywane ze świeżych produktów. Dostarczane do domu. Mi taka forma odpowiada. Nie muszę wydawać pieniędzy na wczasy a w to miejsce zamawiam posiłki pozwalające mi przywrócić zgrabną sylwetkę. Do tego jeżdżę na basen chodzę na fitness. Udał się w ciągu 4 miesięcy pozbyć 8 kg. Myśle że to całkiem zadowalający wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo :)

Witam wszystkich :)
Ja osobiście polecam Piperinox - jednym z naturalnych składników tabletek jest wyciąg z owoców pieprzu czarnego, który wspiera proces trawienia, przyspiesza metabolizm, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi a także pozwala oczyścić organizm z toksyn. podsyłam linka gdzie można je kupić http://nplink.net/v9GWK046 lato zbliża się większymi kroczkami więc warto byłoby wziąć się za siebie już teraz :) mi się udało więc i Wam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera

Dla mnie zbawienne okazały się tabletki Slimunox. Zaczelam stosowac rownolegle z dieta i schudlam w ciagu 3 miesiecy 10kg
najwieksi sceptycy z mojego grona znajomych się nie mogli napatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja Ula

można też spróbować diety sokowej sokami sportfoodsoki. Są one naturalne, świeże i co ważne dobrze oczyszczają organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

U mnie duży wpływ na odchudzanie miały tabletki Slimunox.To właśnie dzięki nim udało mi sie w końcu schudnąc.Wcześniej próbowałam się odchudzać będąc na dietach za każdym razem kończyło się to fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azalia

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×