Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość Ewelina Kolska32
Jak już stosować suplementy na odchudzanie to te naturalne wyprodukowane w Unii Europejskiej które przechodzą badania laboratoryjne. Żadnych Chińskich i tego typu wynalazków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam stosując tabletki Slimunox na odchudzanie. Schudłam 12kg.Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabletki sięgnęłam za namową koleżanki.Jej pomogły więc nie miałam nic do stracenia jak tylko nadmiar moich kilogramów. Stosowałam tabletki Foreverslim.Udało mi się zgubić całą nadwagę jaką miałam.Teraz cieszę się zgrabną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam powyższe, stosuję african mango miesiąc czasu i już schudłam prawie 4 kg przede mną jeszcze dwa ale i tak już jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o tym, co dają tabletki Slimuno - będziecie pod sporym wrażeniem. Ja również bujałam się z kolejnymi genialnymi dietami przez kilka lat. Zadowalające efekty dało dopiero stosowanie Slimunox w połączeniu z dieta i ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również stosuję african mango z vital progres, początki były mozolne ale po trzech tygodniach stosowania waga ruszyła :) obecnie - 6 kg przede mną jeszcze miesiąc kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze schudłam dzięki Slimunox schudłam uważam za ważną rzecz ale ważniejsze dla mnie jest to że dzięki tym tabletką nauczyłam się jeść tak aby już nigdy więcej nie martwić się o to że mogę przytyć.I do dnia dzisiejszego to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posteri
Ja nie wierzę w żadne cudowne specyfiki, moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na zgubienie dodatkowych kilogramów, jak racjonalna dieta i aktywność fizyczna. Ja ćwiczę z Apus-Sports https://apus-sports.pl ich sprzęty są na siłowni, na którą chodziłam, ale ostatnio mam na to mało czasu, więc ćwiczę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z vital progres to https://fittspray.com/ i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona jego działaniem. Przede wszystkim zadziałał już po pierwszym użyciu, po dwóch tygodniach uregulowałam posiłki, jadam mniejsze porcje ale częściej, nie podjadam żadnych przekąsek. Planuję teraz zmienić formułę dla osób ćwiczących, generalnie dla mnie to super produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się teraz na branie Slimunox.Już po miesiącu jestem pewna że efekty będą super bo jeszcze nigdy wcześniej nie udało mi się schudnąc w tak krótkim czasie aż 6 kg.Wczoraj oglądałam się nago i zaczynam się sobie bardzo podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1573
Na zwiększenie efektów odchudzania i poprawienia jego bezpieczeństwa polecam wam reducer thermo extreme, naprawdę dobry preparat. Chudłam z nim 6 kg na miesiąc. Łącznie zrzuciłam 18kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić to https://fittspray.com/ mam formułę pro działa bardzo dobrze, w pierwszym miesiącu schudłam 5 kg, jestem w połowie drugiego i już kolejne 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, jeżeli chcesz schudnąć to musisz przede wszystkim zacząć się ruszasz, ale najlepiej spytać się jakiegoś trenera personalnego. Ja osobiście polecam ci tego pana --- https://www.igortreneronline.pl/ Dieta od niego oraz plan treningowy dały mi efekty po tygodniu, a po miesiącu spadło mi 10 kg. Jeżeli masz problem to wejdź na jego stronę, zostań użytkownikiem i się zapytaj. To proste! A efekty zobaczysz po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988u
Odchudzanie to proces długotrwały, ja wspomagam się kosmetykami spalającymi tkankę tłuszczową. Może nie da się pozbyć dzięki nim zbędnych kg, ale dobrze ujędrniają skórę, stosuję serum Slim Extreme 4D Scalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnak
Ja od kiedy zapisalam sie na pole dance do royal dance center u mnie w Opolu to zrzuciłam ok 8 kg. Nawet nie wiem kiedy i to spadlo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka9
U mnie zadzialal tylko catering dietetyczny. Sama jakos nie umialam sie ogarnac :) Zamawialam ze zdrowego smaku posilki i szczerze moge ich polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka121212
Mi sie udalo schudnac od kiedy zaczelam chodzic do Royal Dance Center. Szczerze to to nie byl moj glowny cel, ale spadlo mi 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chudnę na cateringu dietetycznym z https://www.maczfit.pl/, zamówiłam sobie w wersji wege, bo nie jem mięsa ani ryb. Chudnę w swoim tempie, ale regularnie ubywa mi na wadze 1 kg :) Jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś/aś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! https://www.igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w drodze do wymarzonej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym bezpiecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki mogę polecić to Foreverslim.Na tych tabletkach można schudnąć sporo przy niewielkim wysiłku i nie poświęcając zbyt dużo czasu.Do tego ma się pewność żę tabletki są bezpieczne dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitt spray pro jest po prostu genialny. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak działającym suplementem który jest w płynie a nie w tabletkach. Działa od pierwszego użycia, dzięki niemu nie jadam słodyczy bo gdy mnie nachodzi psikam. Wyregulowałam posiłki i w trzy tygodnia schudłam 5 kg. Polecam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś z was kiedykolwiek stosowała te tabletki na bazie jagód acai? warte to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo90
gość dziś a czy któraś z was kiedykolwiek stosowała te tabletki na bazie jagód acai? warte to coś? Ja stosuję od roku iqacai i to są pierwsze tabletki po których zobaczyłam różnicę. Wiadomo że musisz też coś dać od siebie, chociażby nie jeść fast foodów i może jakieś spacerki. Ale acai działa super na metabolizm więc spalanie jest bardziej efektywne. No i nie chce ci się tak jeść ciągle więc nie podjadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam swoją przygode z odzudzaniem jakieś 5 miesiety temu, na poczatku wyeliminowałam całkowicie cukier w tym napoje i przekąski. Tak trwałam przez miesiac po czym wprowadziłam treningi dwa razy w tygodniu i również prowadziłam taki tryb przez miesiąc. Efekty były mizerne bo schudłam 3 kg dlatego postanowiłam wprowadzic suplementację wybrałam african mango od producenta vital progres, wydawał mi się najbardziej wiarygodny. Stosowałam go przez trzy miesiące i uwaga schudłam kolejne 10 kg! Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
margo90 2018.05.08 gość dziś a czy któraś z was kiedykolwiek stosowała te tabletki na bazie jagód acai? warte to coś? Ja stosuję od roku iqacai i to są pierwsze tabletki po których zobaczyłam różnicę. Wiadomo że musisz też coś dać od siebie, chociażby nie jeść fast foodów i może jakieś spacerki. Ale acai działa super na metabolizm więc spalanie jest bardziej efektywne. No i nie chce ci się tak jeść ciągle więc nie podjadasz usmiech.gif Od roku, to chyba bardzo długo? Ale generalnie nie trzymasz jakieś większej diety? Tylko wyeliminowałaś właśnie fastfood i inne słodkie przekąski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×