Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość LauraRozenek
Ja obecnie jestem na diecie pudełkowej ze zdrowego smaku ;) Zobaczymy co to będzie, ale poki co, to po miesiacu zeszlo mi 5 kg wiec super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie schudnąć, koniecznie przeczytajcie ten post. Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. 13 kilogramów i to tylko w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola233
A powiedzcie prosze czy znacie strone http://ayurvitta.eu/ i sok Triphala? Dużo czytam teraz na ten temat i wychodzi na to, ze warto wpisac taki sok w swoja diete ponoc ma swietne wlasciwosci ktore przyspieszaja spalanie tkanki tluszczowej prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij się zdrowo odzywiać, możesz przejść na jakąś dietę i zacząć uprawiać jakiś sport. Ja np. chodzę na aqua fitness do http://new.fitswim.pl i dbam ciągle o linię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi bardzo pomógł wyjazd na wczasy odchudzające do hotelu Zalesie Mazury. Mając wsparcie trenerów i dietetyków, ćwicząc w grupie ludzi, którzy mieli taki sam cel jak ja poczułam ogromną motywację i po zakończeniu pobytu nadal kontynuowałam dietę i ćwiczenia i obecnie jestem już 16 kg na minusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to okropne że są tutaj propozycje diet gwarantujących efekt jojo. A przecież tylko zdrowa dieta, pozwala na zdrowa redukcję wagi bez efektu jojo. Przypominam, że dieta to tryb życia. Powiedzcie, czy wyobrazacie sobie do końca życia jedząc to co w tych modnych dietach jest? A jest naprawdę sprawdzona, skuteczna i urozmaicona dieta, która człowiekowi sama wchodzi w nawyk i staje się naturalnym odżywianiem każdego dnia. Dlaczego? Posiada wszystko czego organizm potrzebuje. Jeśli masz problem z nadwagą i NAPRAWDE chcesz ZDROWO I NA ZAWSZE ja zwalczyć napisz na maila. kasia.patryk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie cieszy kobiety tak jaki idealna waga i niedowierzanie koleżanek że można aż tyle schudnąć.Dzięki Foreverslimowi w końcu i mi się to udało.Zeszczuplałam mam mnóstwo energii. Mam wrażenie że jestem teraz zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaczek90
Odpowiednia i zdrowa dieta to podstawa. Ja obecnie zamawiam diete ze Zdrowego Smaku, bo kolezanka po niej schudła 10 kg, wiec mam nadzeje, ze i mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie znam osoby która by stosowała Slimunox I której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa29
Ja polecam to co mi pomogło http://nplink.net/Jhfxq1v4 ORGINAŁ! nie żadne specyfiki z allegro. 12 kg w dwa miesiące bez żadnej diety cud! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z własnego doświadczenia mogę polecić fitt spray, dla mnie to jedyny skuteczny i naturalny preparat pozwalający na zmniejszenie posiłków, jadanie o stałych porach i przy okazji poprawia pracę jelit i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Wygodny nie trzeba łykać żadnych tabletek psikasz i juz. Cena może nie jest zachęcająca ale uważam że warto. Fajnie dziewczyna opisała go na swoim blogu http://pielegnacja-ciala.net/odchudzanie/spray-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamma79
Polecam sibutramine 20mg, daje fajne efekty, szybko i skutecznie, bez efektów jojo. Wraz nawet z lekka dietą i wysiłkiem fizycznym można uzyskać super sylwetkę jeszcze do lata. Wiem bo sama jestem w połowie kuracji i juz zleciało 5kg. Ja zamawiałam od Gosi kom. 733 405 371 i było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli samej ciężko Ci schudnąć, polecam wybrać się chociaż na tydzień na wczasy odchudzające w hotelu Zalesie Mazury w Zalesiu. Będziesz mogła skorzystać z pomocy dietetyk i trenera i dobrać odpowiednią dla Ciebie dietę i ćwiczenia, która pomoże Ci zdrowo schudnąć, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t1
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam całą nadwagę dopiero na Slimunox, więc mogę potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają. Rozsądnie dobierałam tabletki, w zasadzie na podstawie składu i skuteczności. Ostatecznie trafiłam na Slimunox i to była dobra decyzja. Nawet nie sądziłam, że będę w stanie stracić aż tyle kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaPoleca
Ja mogę polecić co mi pomogło rok temu a był to suplement African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl ale ten oryginalny od tego czasu narobiło się podróbek tylko nazwy podobne!!! Do dziś nie mam efektu jo-jo i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do teraz jestem zdziwiona że właśnie dzięki tabletką Slimunox schudłam chociaż od kuracji minął już ponad rok.Dobrze się stało że dałam się na nie namówić bo do dzisiaj nosiłabym rozmiar 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tabletek polecam te https://africanmangosklep.pl/ po pierwsze ma największe stężenie ekstraktu po drugie jest naturalny po trzecie działa, jestem w połowie pełnej kuracji i jak na razie schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim daniem nie ma nic lepszego na odchudzanie niz zastosowanie tabletek Foreverslim.Dla mnie te tabletki to numer jeden w kategorii suplementy wspomagające odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyne co mogę powiedzieć to że gdyby nie Slimuno to pewnie do dzisiaj kotowałabym się dietami które nie przynosiły większych rezultatów.A dzięki tym tabletką dałam radę schudnąć bez szkody dla mojego zdrowia.Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to nie ma nad czym .Kupić ,brać i cieszyć się z każdego kilograma mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam te african mango z africanmangosklep, przez perwsze dwa tygodnie nic się nie działo i przyznam chciałam zakończyć kurację, bo po co miałabym brać jak nie działa, ale postanowiłam, że do końca opakowania pociągnę i zobaczę. Całe szczęście waga ruszyła jestem w połowie drugiego opakowania i jak na razie - 4,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×