Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość wywołana przez głębokie patrzenie sobie w oczy

Polecane posty

Gość gość
Tak powinno kończyć się takie patrzenie w oczy :) bo to jest wyjątkowe, raz na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.40... Tak jak pisalem daze do bycia z nia.Moje zycie to teraz pieklo.Z nia nie mam kontaktu.Osoby trzecie narobily syfu :( Ale mysle ze i tak warto.Nie wiem skad ja mam w sobie tyle sily by to wszystko zniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym aby on się na mnie rzucił...po takim spojrzeniu...żałuję że nigdy tego nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to moge go zastapic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę jego...wręcz pragnę...i tak bardzo tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok... no to czas na jego literkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę się tu nie buntować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym aby takie głębokie spojrzenia...występowały w trakcie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzeć mu w oczy...gdy się kochamy...widzieć rozkosz na jego twarzy...słyszeć jego jęki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc dziś współczuję, ale przynajmniej wiesz, że to jest wzajemne uczucie. Cierpliwości, a będziecie razem. Miłość taka, wszystko wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
To patrzenie prosto w oczy z małej odległości w trakcie rozmowy to wodzenie wzrokiem dwuznaczne uśmiechy i spojrzenia to szukanie odpowiedzi na pytania których nie mamy odwagi zadać jeszcze nie na tym etapie, i często nie ma to wszystko dalszego ciągu z różnych powodów, element flirtu zauroczenia do Kocham Cię Skarbie jest jeszcze bardzo daleko... a potem faza zapominania nieudolne próby wymazania z pamięci czasem miłe wspomnienie tego co było tych kilku pięknych chwil które już wiemy że nie powrócą nic nie zaczyna się dwa razy można tęsknić żałować niewykorzystanej szansy rozpamiętywać przez rok dwa siedem ale bądźmy szczerzy to już przeszłość historia która nigdy się nie wydarzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa Trupka
eh...ut...ja mam nadzieję że jeśli on coś czuł...to nie myśli tak jak ty...i nie traktuje tego tylko jako historii...i że może czasami tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 15 lat? To zwykla psychomanipulacja, spytaj jak czesto tak robi i z jakim skutkiem. Jeszcze zwroc uwage czy ma czubki butow w twoja strone skierowane i wyciagnij odpowiedni wniosek. To wszystko robie, gdy chce osiagnac zamierzony efekt. Tylko zbiotnio nie szanuje ludzi, ktorzy sie na to nabieraja. Maja w sobie niezapelniona pustke, ale niezapelniona pustka nie musi oznaczac ze zapychasz sie g****em, bo zaklamujesz rzeczywistosc. Farmazonada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie był flirt, to coś nie do opisania, jakieś przyciąganie. Nie było uśmieszków. Wiem, że jak się nie wykorzysta szansy to se newrati... ale w moim przypadku, to nie było szansy żadnej, choć miałam wrażenie że przez rok żyłam w jakimś letargu. Nigdy nikt mnie nie zahipnotyzował, bo do tej pory jestem w hipnozie... nigdy nie patrzyłam się nikomu dłuzej w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gośćut dziś Prawda, to historia, ale każdemu życzę przeżycia czegoś tak niesamowitego, tylko ze szczęśliwym zakończeniem - autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś wiem, że istnieją szkoły uwodzenia, manipulacji i żal mi Ciebie, że musisz manipulować, aby rozkochać w sobie jakąś biedulkę. Tylko tu była chemia, iskrzenie od wejścia i pierwszego spojrzenia. Manipulację wyczułabym od razu. To się samo działo, wyłączył się rozum, czas zwolnił. Wszystko inne przestało istnieć. Nie mam 15 lat, jak i inni, którzy to przeżyli. Ty nigdy tego niedoświadczysz, bo jesteś bez jakiejkolwiek wrażliwości i wiesz co? Żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Horoskopy sobie zaaplikuj. Tacy wlasnie co nic nie maja do zaoferowania naczytaja sie jak ty p*****l ze wystarczy byle kozie popatrzec 12 s w oczy i sie zakocha. Bo nie masz nic do zaoferowania ani teraz ani nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:02 Dlaczego sądzisz że nie było szansy? żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut tęsknisz 7 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Tak 7 zgada się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 7 za dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś żonaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, po co żonaty patrzy się tak w oczy obcej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szukaj wolnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odkocham się za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaaaaa
w oczach jest dusza,piękna dusza sprawia że w oczach można tonąć ,chociaż możliwe że musi się nam podobać też wizualnie ta osoba:-) to bardzo rzadkie przypadki że chce się tak patrzeć ,jeden gnojek tak mi się patrzył w oczy mówię gnojek bo o wiele młodszy ,ale miał piękną duszą i bardzo długo trwały takie spojrzenia,innym tak nie patrzę rzucę okiem na oczy faceta i chcę uciekać :-) zakochani tak się tez wpatrują ,no i oczywiście jeszcze koty mają bardzo wyrażne wszystko w tych wielkich ślepiach i jako mistrzowie energetyczni też mają magiczne spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
”Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie.” ‎” To niewiarygodne jak bardzo wymowne są ludzkie oczy. Ile mogą wyrazić spojrzeniem. Nawet jednym jedynym. nie jest to kwestia wyrazu całej twarzy. Nie. Spojrzenie jest czymś najzupełniej magicznym i nie da się tego objaśnić żadnymi przyczynami anatomicznymi, jak w przypadku grymasu czy uśmiechu nawet. Oczy mogą spoglądać nieruchomo- a jednak najdokładniej wyrażać stan ducha i uczucia. Są takie spojrzenia, które można sobie zapamiętać na całe życie. Ułożyć w pamięci jedno po drugim, jak kwiaty w zielniku, i wspominać, które gdzie zostało znalezione. Lub otrzymane”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkaaaaa to on zdecydownie miał piękną duszę, więc nie miałam szans i się utopiłam w jego oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.17 Idealny opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×