Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość wywołana przez głębokie patrzenie sobie w oczy

Polecane posty

Gość gość
Tylko ja nie wiem, może on też coś poczuł? Próbuję czegoś od Was się dowiedzieć tego, czy jest to odwzajemniona reakcja. Ja z tego spotkania niemal uciekłam, nie dałam poznać mu, że coś się stało. Czasami spotykamy kogoś i nie wiedzieć czemu takie coś sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Też niespełnione Dlaczego niespełnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mialas to co ja to tego spojrzenia sie nie zapomina.To spojrzenie polacza i zmienia nas na zawsze.A od ludzi zalezy co z tym zrobia.Ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to bylo spojrzenie, dlugo trwalo? zakochales sie w niej kiedy patrzyliscie sobie w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jezeli mialas to co ja to tego spojrzenia sie nie zapomina.To spojrzenie polacza i zmienia nas na zawsze.A od ludzi zalezy co z tym zrobia.Ile wy macie lat?" No właśnie, nie mogę o nim zapomnieć. Nie mogę żyć bez niego, wszystko straciło sens :/. Tylko ja nie chcę z nim być, nie dążę do tego, bo to niemożliwe, choć bardzo bym chciała... wtedy podczas rozmowy towarzyszyła nam jedna osoba, ale tak jakby jej nie było. A czy ona jest wolna? Czy masz szanse i czy wie co do niej czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mialas to co ja to tego spojrzenia sie nie zapomina.To spojrzenie polacza i zmienia nas na zawsze. Jestes meżczyzną, więc jak to wyglądało u Ciebie? Czy znałeś ją wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w podobnej sytuacji. Nie mogę zapomnieć o nim, jego oczach, nieziemskim spojrzeniu... Myślę, że to działa w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, chciałabym, żeby to działało w obie strony, bo inaczej byłoby to bardzo niesprawiedliwe... ty cierpisz, a on nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w podobnej sytuacji. Nie mogę zapomnieć o nim, jego oczach, nieziemskim spojrzeniu... Myślę, że to działa w obie strony Myślisz, że on też nie może o Tobie zapomnieć? Może tak byś chciała, może się łudzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie, z iloma osobami macie taki kontakt wzrokowy? Przecież to się nie zdarza... no, z bliską osobą, to co innego, ale z obcą. Próbuję się pocieszyć, że nie tylko ja tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzenie to jest jedna sprawa.Potem zaczynasz czytac z nich i czujesz ze ta osoba czyta w twoich myslach.Potem stajesz sie cala jego bez wzgledu na wszystko.Tylko dobre pytanie...czy ta druga osoba ma tak samo? Mysle ze tak.Widac to po oczach,czuc to...ale brak zwiazku w takiej relacji jest najgorsza meczarnia z mozliwych.Natomiast zwiazek z kims takim uwazam ze bylby nieskonczonym szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość dziś Nie wiem jak on to odebrał, nigdy nie rozmawialiśmy o tym. Nigdy też nie byłam w podobnej sytuacji. Jednak wydaje mi się, że może czuć podobnie, świadczą o tym jego gesty, zachowanie, wpatrywanie się we mnie i w moje oczy. Nie wiem jak mężczyźni się na to zapatrują, czy są w stanie pokochać kogoś lub zauroczyć się poprzez takie spojrzenie? Być może to tylko mrzonki, naprawdę nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Potem zaczynasz czytac z nich i czujesz ze ta osoba czyta w twoich myslach" Dokładnie, miałam wrażenie, że czytam w jego oczach, że widzę jego duszę, wnętrze, przestałam widzieć jego twarz, widziałam tylko głębię jego oczu. Potem się pochyliliśmy ku sobie i jeszcze miałam wrażenie, że jestem w nim... Wcześniej wykonywaliśmy podobne ruchy ciałem, takie naśladownictwo. Raz on, raz ja. Nawet nie wiem, co on mówił. Skupiłam się na jego oczach i to wbrew sobie, a potem przestaliśmy mówić i tak patrzyliśmy w oczy milcząc. Serce waliło mi, jak oszalałe. Szczerze to od początku coś wisiało w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Natomiast zwiazek z kims takim uwazam ze bylby nieskonczonym szczesciem " Byłby... tylko dlaczego spotykamy kogoś takiego, gdy jest już zajęty, albo dlaczego nie idziemy na całość po czymś takim? Dlaczego się boimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie mieliscie trafic na siebie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem jak mężczyźni się na to zapatrują, czy są w stanie pokochać kogoś lub zauroczyć się poprzez takie spojrzenie? Być może to tylko mrzonki, naprawdę nie wiem." Właśnie po to założyłam temat, żeby zobaczyć, czy ktoś miał podobnie i odwzajemnione... Próbuję pojać, co to było.. jeden mężczyzna napisał, że miał to samo, ale czy wzajemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno takie spojrzenie to tylko pożądanie, seria takich spojrzeń to już głębokie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kpisz z tą swoją historyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chyba kpisz z tą swoją historyką" Autorka: a dlaczego kpię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.53... Ja sie nie balem.Mialem pewne watpliwosci ale juz przepracowalem je w sobie ;) Poszedlem za glosem serca odrzucajac wszelkie zasady i myslenie.Mysle ze to bylo i nadal jest bardzo glebokie uczucie.Tak jak ktos napisal powyzej takich spojrzen bylo wiele i byly za kazdym razem gdy sie widzielismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie takimi wpisami ze kpisz sobie itp.Ktos kto tego nie przezyl nie ma pojecia co to jest za uczucie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś : czujesz, że on też coś do Ciebie czuje, ale nie jesteś do końca pewna. Może faceci są bardziej rozsądni, może właśnie on jest takim typem? Kieruje się rozwagą. Może on nie jest pewny, czy Ty poczułaś to samo? Nikt nie chce być odrzuconym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) nie przejmuję się... w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc dzis dziś co znaczy, że poszedłeś na całość, czy powiedziałeś jej i wszystko się ułożyło :), czy może, pomimo tego, że byłeś z nią szczery, ona nie chce być z Tobą, może nie może. Czy wiesz, że to uczucie jest wzajemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 20:29 Myślę, że oboje zastanawiamy się nad tym i boimy się tego, co będzie dalej. Tylko czy ktoś się odważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważ się, kobieta zawsze czeka na pierwszy *****mezczyzny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda czeka. Ja wzięłam sprawy w swoje ręce. Miał imieniny, składałam mu życzenia i go pocałowałam w usta, raz, drugi o trzeci całus nie musiałam zabiegać bo sam przykleił się do moich ust. Było cudownie. Każdy następny raz jest ekstra....a zaczęło się od niewinnego patrzenia w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p********z S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie, napisałam, odważ się, ale przecież to nie jest takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie jeden facet.czesto o nim mysle.ale nie wiem czy ja mu sie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×