Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość wywołana przez głębokie patrzenie sobie w oczy

Polecane posty

Gość gość
Nie znam pana. To pan ma urojenia i to ostre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - 2 post Pewnie są z nimi z wygody albo z pożądania, na pewno nie z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś albo to jest prowokacja, albo coś z tobą nie tak. Myślisz, że jestem jedyną, która mogła coś takiego przeżyć i to opisać? Po drugie nie jestem psycholką, żeby kogoś prześladować. Ta osoba nawet nie wie, że coś czuję, więc... pomyłka, to nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak apropo kim jest domenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego jesteś tego taka pewna. Przecież są ludzie z zasadami, niektórym ich wzrost niczemu nie przeszkadza. To wszystko przecież zależy od człowieka. Zalozylam temat, zeby zobaczyc, czy inni tak mieli, ze patrząc w oczy, nawet niezbyt atrakcyjnej osobie, zakochali się w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochali się ale nie od samego patrzenia w oczy na pewno coś tam wcześniej się działo zanim sobie w te oczy spojrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niscy faceci nie potrafią nawiązać kontaktu wzrokowego z kobietami bo mają za nisko twarz także autorko marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 daruj sobie dziewczyno!o czym ty myślisz, masz mózg? ?? To ze spogladalem ci w oczy o niczym nie świadczy! A ty przylecialas tu i odp*****lasz cyrk,myślisz ze cos bym od ciebie chciał ? Sorry..Mam z kim uprawiać seks Spróbuj a załóż znów jakiś temat z moją osobą na czele szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 ty sie czujesz?? Ta osoba nie wie co do niej czujesz ?? 5 stron o tym p********z!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro o braku mózgu mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą, a ja nie jestem wysoka, tylko jego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czy musisz się tak po chamsku wypisywać... młody człowieku?... i to do kobiety... fakt że jesteś anonimowy... ale żeby nie zachować minimum savoir vivre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisz jeszcze coś o swoich urojeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut dziś Jest chamski dlatego że jest niski, w końcu autorka tak go opisała i z jakiegoś powodu musiał uznać że to o nim :P. Wyżywa się w internecie za swój marny wzrost :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak ta osoba siedzi i to czyta, jakby nie miała, co robić. Po drugie, nie opisałam dokładnie wszystkiego, więc trudno się zorientować. Teraz każdy, który patrzył dłużej w oczy jakiejś dziewczynie, będzie pewny, że to o nim... nigdy wcześniej nie zakładałam o tym innego tematu, to jest mój pierwszy temat na kafe i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . :) tak, zobaczył duuże podobieństwo, szczególnie we wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nieważne, jak długo się znali, ważne że głębokie patrzenie w oczy wywołało uczucie, bliskość itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak ziebaliście taki piękny temat... głębokie spojrzenia zakochanych i niezakochanych... bo wydaje się wam że niski nie może... może taki trochę za wysoki też nie może... zaraz się okaże?... noż ku... same ideały 180-90-60-90 tu piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut to o niskich facetach to ja w żartach piszę, nie mam nic do nich ale fajnie się autorka wypytywała ciągle o tych niskich facetów czy to *****cze itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wypytywałam się o to sama z siebie, bo wcześniej nawet bym o tym nie pomyślała, ale ktoś zaczął o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:23 tak ,czułam wielkie poczucie bliskości ,teraz marze o tym by znow na mnie spojrzał. Mysle ze on nie kocha swojej wybranki,bo wtedy tak by nie patrzył. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowilem ci szmato ze nie chce z tobą być. Nic nie rozumiesz widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś już dość tego prowo. Masz tu więcej nie wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
autorko, to "zakochanie" to po prostu pozadanie, a "dusza" to chec bycia/zespolenia z nim. ale takie sprawy sa odczuwalna identycznie jak "milosc", wiec stad ludziom sie tak z tym zakochaniem miesza w glowie. reasumujac: fascynacja i zauroczenie z bliska eksplozji doza pozadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz, może kocha, tylko czasami dzieją się takie sytuacje, że ani ty, ani on nie potraficie oderwać wzroku. Mam wrażenie, że rozum się wyłącza i istnieje tylko ta chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuel tak, zgadzam się, ale przy sprzyjających warunkach, pożądanie mogłoby przerodzić się w wielką miłość, bo oprócz pożądania, dusza pragnie duszy tamtego/ej. Miłość to kochanie duszą, kochasz każdą cząstkę tej drugiej osoby, a nader mocno pragniesz jego duszy, tego zespolenia. Patrzac tak długo w oczy, zaczynasz widzieć duszę tej osoby, a potem nie możesz jej zapomnieć. To jest głębsza sprawa, niż pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw, kiedy dochodzi do takiego kontaktu wzrokowego, chcesz go zerwać, uciec, ale nie możesz, coś cię trzyma, a potem, im dłużej patrzysz, tym bardziej zagłębiasz się w tych oczach, zaczynasz się uspokajać, oddychasz spokojniej i nagle myślisz, że mógłbyś tak patrzeć bez końca. O takim patrzeniu tu piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut ty to pewnie niski musisz być skoro cię to tak uwiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
17:01 zwracając się do kogoś Ty wypadałoby z dużej literki... a tak poza tym mali są częściej wielcy duchem... :-) wspomnij Napoleona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut ale to były inne czasy i ludzie też byli niżsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×