Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość wywołana przez głębokie patrzenie sobie w oczy

Polecane posty

Gość gość
gośćut czy to prawda że karakany mają też niski kark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut : mali także są męscy i potrafią zawrócić w głowie, między innymi siłą charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak mają jeszcze niski, męski głos to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były niesamowite chwilę, wtedy się zakochałem. Kiedy patrząc mi się w oczy, wyytrzeszczała je jeszcze bardziej lekko się dławiąc przełknęła. A myślałem że wypluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa Trupka
piszesz o s*****e...You're my kind of people...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do przekłamań,oczywiście że mogą różne osoby manipulować spojrzeniem i specjalnie to robić dla jakiegoś efektu ,a są osoby które są szczere jak ze wszystkim,kto ma szósty zmysł pozna ,poza tym za pięknym spojrzeniem idzie piękny głos i piękne myśli jak macie wątpliwości porozmawiajcie najlepiej o czymś trudnym i się mleko wyleje,oczywiście podobne przyciągnie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43 Racja!.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to patrzenie zazwyczaj kończy się na samym patrzeniu. Nawet jeśli było głębokie uczucie to brak odwagi prowadzi do cierpienia i żałowania że nic się zrobiło czasami nawet latami. I mimo że po latach myślisz iż teraz nie brakłoby ci odwagi to wiesz że już za późno, brak kontaktu więc odzywanie się po takim czasie jest desperacją. Tym bardziej jeśli ten ktoś ma już ułożone życie albo podejrzewamy że tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morał z tego taki: patrzymy się w oczy tej osobie, co do której jesteśmy pewni, że jest wolna. Nie patrzymy się obcej osobie, choćby nie wiem co. Jak widać, można się zakochać w obcej osobie, a potem tylko płacz i cierpienie. Lepiej się nie patrzmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ludzie patrzą komuś głęboko w oczy bez przerwy np. 10 sekund skoro nic nie czują? Czy to możliwe że takie spojrzenie może nic nie znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, po co ;) mężczyźni to tylko szukają potwierdzenia, że się podobają, a może chcą namieszać w sercu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może takie patrzenie coś znaczy? Np. Kobieta zakochuje sie w facecie, w wyniku dlugiego patrzenia, a mezczyzna patrzyl, ot tak sobie? I nic nie poczul? A moze patrzyl i czekal, az kobieta spusci wzrok pierwsza, bo przeciez on nie spusci przed nia, bo to oznaczaloby, ze jest slabeuszem, i tak trzyma i trzyma, a kobieta z kazda chwila wpada coraz bardziej, jak sliwka w kompot. Mezczyznom jest zawsze latwiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci patrzą się też długo na brzydkie kobiety bo są dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, faceci patrza sie tylko w oczy tych ladnych, od brzydkich uciekaja wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:02 serio tak jest? Czyli istnieje szansa że uważał mnie za brzydulę? I tylko w myślach się ze mnie nabijał w trakcie tych spojrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to miłość czy coś toksycznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość esemesowy skarb
Mój utek ma 177 wzrostu i wcale nie jest mały ani niski.Kocham go do szaleństwa.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×