Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wózek gondola plus fotelik samochodowy

Polecane posty

Gość gość
mnie niestety nie udało się znaleźć samej gondoli, zakupiłam anex sporta i nawet dobrze wyszło bo spacerówkę mogłam wpiąć przodem do rodzica, jeździmy już ponad rok i wózek dobrze się sprawuje, co do fotela postawiłam na maxi cosi pebble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sobie jakoś nietypowo pokombinować to obejrzyj x-landera, jego można fajnie pokonfigurować, łącznie z kolorem wkładki. Dobierasz to niego to co Ci pasuje i to jest bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Dorjan, mają atestowane wózki i foteliki, bezpieczne, nie jest to produkcja chińska która się po paru miesiącach zacznie rozlatywać. Jeśli chodzi o konkretne modele to ja mam creativo, ale na dorjan.com.pl jest pełna oferta, można sobie porównać modele a i telefonicznie można uzyskać informacje o wózkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2018 o 13:25, Gość gość napisał:

Polecam firmę Dorjan, mają atestowane wózki i foteliki, bezpieczne, nie jest to produkcja chińska która się po paru miesiącach zacznie rozlatywać. Jeśli chodzi o konkretne modele to ja mam creativo, ale na dorjan.com.pl jest pełna oferta, można sobie porównać modele a i telefonicznie można uzyskać informacje o wózkach.

aaa wiem, ale ja jednak wolę wózki Kunerta, bezpieczne i mają piękne kolory, duży wybór. To też polska produkcja, ja mam model Mila na złotej ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę te wózki a ja mam gondolę i spacerówkę  x-landera a fotelik britax BABY-SAFE i-SIZE dała mi siostra całkiem nowy, a jest dedykowany do tych wózków i pasuje nawet bez adapterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×