Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Musze sama do tego dojsc, jak mi sie uda to tam wejde do Was a jak nie to bede pisac tylko tutaj :( Nienawidze siebie po dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Dobra :) Jak już dzisiaj dostałam buziaczki to idę spać ;) :) > Dobranoc wszystkim ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia To nie zabawa Ma być bezpiecznie a teraz wszystko w Twoich rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeze mnie nie bedzie bezpiecznie Hg to lepiej zebym nie pakowala sie w te poczty. Wszystkie hasła pomylilam i juz nigdzie w zadna poczte nie moge wejsc. Dam sobie spokoj z tym. Dobranoc Olinko. Piszcie sobie , ja mam dosc tych logowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Jestem pusta i nedzna, tylko nie wiem po kim. > Kiciu, wszyscy Cię lubimy i to, że coś czasem nie wyjdzie komuś nie świadczy o tym aby samego siebie niepotrzebnie obwiniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wchodzisz na O2 i wylogowujesz się z poczty Od tego zaczynasz Inaczej wszystko się pogryzie z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama ze soba sie pogryzlam. Juz dawno sie nie poryczalam jak teraz. Dziekuje Olinko za mile slowa. Hg juz tam dzisiaj nie wejde. Moze wogole nie wejde. Za duzo zmieniania bylo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Męska decyzja! x Zmieniam hasło na " wspólnej" na to wcześniej ustalone Do Kasi będziemy przesyłać nasze maile jako FW A Kasia będzie nam pisała ze swojej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Daj spokój dziewczyno 👄 👄 👄 👄 Zawsze są wyjścia awaryjne :-) Tylko tam nie płacz nam 🌼 Nooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dasz radę, spokojnie. Teraz jest późno i dlatego może Ci mylić. Wszystko przyjdzie z czasem. W końcu uda Ci się wejść na wspólnego maila jak tylko na spokojnie opanujesz swoją pocztę. I wtedy sama będziesz pewna tego co robisz. Dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollinka Przesyłanie FW ze wspólnej do Kasi nic nie zmienia :-) A Kasia pośle nam co tylko będzie chciała ze swojej poczty :-) Dobranoc :-) x PS hasło już zmienione Co trzeba było poszło z naszej poczty do Kasi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziłam się na chwilę, a tu takie zamieszanie :/ Kasiu jutro Ci wszystko opiszę na mailu. Instrukcja krok po kroku jak masz się logować, bo się co niektórzy pośpieszyli w wydawaniu skróconej wersji "instrukcji obsługi poczty" ;) Nie martw się na zapas, bo niedługo będziesz śmigać jak w Formule 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dwójkę dzieci proszę o nie wszczynanie kłótni religijno-ateistycznych!!! X Oli zapominasz się, że w wierze chrześcijańskiej najważniejsza jest miłość i szacunek do bliźniego, bez względu na wyznanie i nawracanie na siłę jest tylko narzucaniem swojej woli oraz swojego zdania (punktu widzenia). X H-g jesteś starszy, a poza tym jesteś mężczyzną więc powinieneś wiedzieć, że to nie kulturalnie kłócić się z kobietą. Jak sam dobrze wiesz tematy religijne są zbyt kontrowersyjne i śliskie, więc nie poruszajcie ich na płaszczyźnie grupowej, bo zawsze się to źle kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do spania, bo chyba znowu szykuje mi się pobudka w środku nocy :/ Jeszcze raz życzę Wam dobrej nocy i spokojnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu pierwsza wiadomość na Twojej poczcie jest ode mnie. Wszystko jest jasno i na temat, ale jeśli dalej będziesz miała wątpliwości to daj mi znać :) Jak na razie tyle dałam radę z siebie wykrzesać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Muszę chyba Ci coś wytłumaczyć skoro jeszcze nie śpię ;-) My z Ollinką już tak od ponad roku :-D :-) Tak sobie gadamy, czasem przekomarzamy się ... ale niech nikt nie podciąga tego pod kłótnie :-) Za próbą "nawrócenia ze złej drogi" bije ze strony Ollinki WIELKIE serce, poświęcenie, dostrzegam to, jest mi miło, nawet wtedy, kiedy po drugiej stronie kabelka wyczuwam lekką irytację, bo cele przecież są szlachetne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie tej irytacji nie powinno być ani z jednej, ani z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Temat poczty jest już zamknięty Nie pisz w tej sprawie maili do Kasi, bo będę je musiał ze względów bezpieczeństwa kasować Odpowiedzi w tym temacie są zawarte w postach powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-g jak Ty szybko spisałeś Kasię na straty. Dziewczyna sobie poradzi i niech już nikt nie wywiera na niej presji. x A jak jeszcze raz zobaczę taką "gó/wnoburzę" to poprostu przestanę wchodzić na temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Ale właśnie tej irytacji nie powinno być ani z jednej, ani z drugiej strony. x Ta lekka irytacja jest "do przyjęcia" Znamy się na tyle dobrze z Ollinką, że ją akceptujemy i nie obrażamy się jak dzieci. Przechodzi i rozmawiamy sobie dalej Z boku może wyglądać to inaczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Chyba nie odczytałaś powyższych postów A jeżeli je odczytałaś to nie zrozumiałaś Zmieniamy TYLKO koncepcję Nikogo nie spisujemy na straty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawcie sobie takie tematy na prywatne maile, w końcu jako jedyny masz nasze adresy, a my Twojego nie. Jak nie zauważyłeś to Kasia każdą taką akcję bardzo przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Wiem, że Kasia przeżywa, dlatego wyszukałem rozwiązanie które nie będzie Jej stresować a w niczym nie zmienia sposób komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś As28 dziś Chyba nie odczytałaś powyższych postów A jeżeli je odczytałaś to nie zrozumiałaś Zmieniamy TYLKO koncepcję Nikogo nie spisujemy na straty!!! x To, że wybudziłam się w nocy, nie oznacza braku logicznego myślenia. Niektórym dłużej zajmuje przyswojenie i opanowanie czegoś, ale to nie oznacza, że się nie nauczy. Poza tym każdy ma inny stopień wrażliwości, o czym tu zapomnicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia W kwestii sporów Ollinka - H-g Nie będziemy się wycofywać na prywatne maile Zawsze tu były te rozważania Można je omijać ... x Nie mam prywatnego e-maila Wszystkie moje poczty są służbowe Nie widzę celu i potrzeby pisania prywatnie, poza naszą czwórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś Pojawił się problem - jest rozwiązanie Skuteczne A ty za wszelką cenę chcesz dalej Kasię stresować Tylko w imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego się nie da przeskakiwać, jak wasze wywody zajmują czasem 2-3 strony, a pomiędzy są inne posty, których przez zaciekłą dyskusję już nie wyłapujecie. X Idź już lepiej spać, bo nie chcę odpowiadać za Twoją nieprzespaną noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to Ty i Oli macie wspólną pocztę. Ja tam nie będę zaglądać tak jak Kasia. Najprostsze rozwiązanie znalezione, a do mnie maila macie. To Wam wystarczy jak widzę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×