Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Hehgość dziś ale to tak nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś No chyba, że chodziło o to, że ów lekarz bardzo chciał mieć takie moce. Wówczas zły dostarczył mu narzędzi o jakie mu chodziło. Złe duchy wyrzucane w imię innych większych złych duchów to też czarowanie i utrzymywanie nieszczęśnika w pewności, że ów posiada takie zdolności nadprzyrodzone. Złe duchy wyrzucane są tylko poprzez Imię Jezsusa. A i to w wielu przypadkach to długa walka duchowa. Niestety wiem co mówię. W życiu nie ma przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Ollinko nawet dość zabawne :-) Umieściłaś mnie w swojej przestrzeni nazwijmy ją - własnej wiary i dogmatów Ja z kolei umieściłem Cię w swojej :-) Mnie wszystko to co Ci się przydarzało i przydarza jest oczywiste, konsekwentne i z niczym się nie kłóci. Żyjesz w tej mojej przestrzeni i jest Ci w niej do twarzy :-) Z kolei ja w Twojej przestrzeni mam już problemy niemal nie do rozwiązania. Jest u mnie w pracy takie obiegowe powiedzenie : są ludzie, którzy na każde rozwiązanie wynajdą jakiś problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy haseł nigdzie nie zmienialam , nie mialam takiej potrzeby :) Hg po co zmieniac hasła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:56 Hg nie bierz wszystkiego do siebie :) :) przeciez fajnie pisze sie z Olinka :) droczenie tez jest sympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Działa, działa ;-) Pacjent uwierzył w klątwę tak głęboko że by w tej wierze umarł I by umarł, bo ta choroba wzięła się z jego głowy Lekarz przekonał go do swojej mocy, której nie posiadał, ale pacjent o tym nie wiedział. Gość ponownie zawierzył, przestał sobie wyobrażać własną śmierć w męczarniach no i ozdrowiał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie byloby miec wspólne konto Hg ;) Bysmy sobie robili psoty ;) czemu mam zmieniac ? Hg a zrob mi tak by zdjecie jeszcze dzisiaj od Asi trafiło do mojej poczty ;);) :) 🌻 prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Nawet tego nie sugeruj!! Wcale się nie kłócę z Ollinką ani nawet do głowy by mi to nie przyszło Piszę jak zawsze ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Z kolei ja w Twojej przestrzeni mam już problemy niemal nie do rozwiązania. > Jeszcze nie jesteś świadom niektórych kwestii, z którymi chcąc nie chcąc będziesz musiał się zmierzyć i to nie są tylko i wyłącznie przestrzenie mojej własnej wiary i dogmatów. Ta rzeczywistość istniała przed moim jej odkryciem :) Tak samo i istnieje przed Twoim jej odkryciem. To nie są problemy "niemal nie do rozwiązania" ale Twoje wybory, które wcześniej czy później (i bez mojego udziału) przyjdzie Ci dokonać bo każdy człowiek stanie w swoim życiu przed takim wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Wspólna poczta JUŻ JEST Wejdź na nią i napisz, kiedy Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś To dobrze , to juz nigdy nie bedziesz krzyczał na Olinke :D :D :D > Kiciu, jak wiesz nikt tego nie może nikomu obiecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko dwie wiadomości, Hg skasowales mi poprzednie wiadomosci gdzie byly podane meile ? Ktos mi psoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Dobra Ollinko :-) Buziaczki za dzisiejszą ewangelizację H-g :-) 👄 Jeszcze nie raz do tego powrócimy :-) Czeka mnie teraz bardzo poważna praca do wykonania ;-) Poczta Kasi, hasła ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Twoja poczta jest niebezpieczna, więc kasuję niektóre maile W jednej z wiadomości masz login wspólnej poczty. Hasło znasz więc wejdź tam x wejdziesz - napisz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Olinko :) Hg pokazal klase przed chwila ;) posłuchał Kasi , mam dobry wplyw na niego chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja poczta niebezpieczna ? Jak to jak to ? A jednak mialam racje ze ktos napsocil mi na poczcie i wszystko zniknęło. Olinko Asiu Hg skasowal wiadomosci od Was a teraz nawet nie znam meila. Psota Dobranoc Asiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Odpowiadaj DOKŁADNIE na pytania :-) A zrobimy to w kilkanaście minut a nie kilka tygodni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zmiany hasła obejrzalam żuki Asi ;) sa super :) Film Hg sie nie otworzył a na koniec chcialam wyslac Wam pare slow i nie poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia NIE ROZPRASZAJ SIĘ!!! Zdjęcia jeszcze pooglądasz i filmiki też Przeczytaj majla DO KASI x Potwierdź jak przeczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Ten mail DO Kasi jest na wspólnej poczcie Tak jest zatytułowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trace nad soba cierpliwosc Hg . Wszystkie loginy i hasła podaje nieprawidłowe. Juz sie poddam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×