Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
H-g jak chcesz zrobić coś pożytecznego w chałupie, to zrób remont ;) Zajęcie na dłużej, a i sprzątania co niemiara więc o nudzie zapomnisz na długi czas :P J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czlowieki na temacie . Kasia zwolniła sie z pracy poszla do lekarza a teraz jest w szpitalu :( Z pewnoscia spędze tu kilka dni. Bardzo zle sie czulam w pracy, wymiotowalam . Rano wypilam sok z marchewki i dziwnie sie poczulam, czulam mdlosci i zawroty glowy. Nagle migotalo mi cos przed oczami, nie moglam sie skupic. Wymiotowalam brokulem ktorego zjadlam wczoraj wieczorem, nawet byla chyba krew. Dziewczyny chcialy dzwonic po pogotowie bo zielona sie zrobilam. Lekarz pytal co jadlam , powiedzialam ze mam diete detox. Opieprzyl mnie i powiedzial by takich rzeczy nie robic na wlasna reke i pytal dokladnie co jadlam od tygodnia . Gdy mu powiedzialam powiedzial ze jestem glupia i odrazu nie robi sie takiej głodówki z dnia na dzien, ze to stopniowo sie robi, siedzialam jak sierota na kozetce a on patrzyl z pożalowaniem na moje rozmnazane oczy po calym dniu wymiotowania. Dostalam kroplowke ale nadal zbiera na rzygi. Powiedzial ze jestem odwodniona i czy duzo siusialam , przyznalam sie ze tak. Pytal dlaczego robilam głodówkę , powiedzialam ze mam pokrzywke . Powiedzial ze mi zrobi wszystkie badania i odnajdzie przyczynę . Bede miec tez gastroskopie a to jest przerazajace badanie :( narobilam sobie tymi brokulami i marchewka . Teraz beda mnie tu meczyc. Brzuch mi schudl, co inne tez ;) jakos tak szybciej bije serce i w glowie goraco , nogi slabe i skora blada. Milego wieczoru marchewki , obym wyszla szybko z tego dziadostwa :( Zmarnowana niedziela i pol soboty i caly wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu trzymaj się Kochana! Wszystko będzie dobrze :) Najważniejsze, że masz już dobrą opiekę i zrobią Ci wszystkie niezbędne badania. Trzymaj się dzielnie i głowa do góry :) Odezwij się jak już odpoczniesz i dojdziesz do siebie. Buziaki :* :* :* J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Asiu. Bede gapic sie w sufit 24 na dobe , nie bede mogla spac , kolo mnie leza dwie babcie ktore maja przyczepionych duzo rurek i caly czas charcza stekaja. Chvialabym pogadac z nimi przytulic je ale one nawet nie kontaktuja, moze rano beda przypomne. Siedze sobie na lozku , wygladam jak sierota, mam koszulke z kotem, wygladam jak półtora nieszczescia. Rano przyjdzie chmara lekarzy i beda gapic sie na zalosna Kasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w końcu zrobią Ci Kasiu jakieś kompleksowe badania i coś wyjdzie. Przetrwasz tę gastroskopię, dziesięć minut badanie nie zabije Cię. To nie jest normalna reakcja organizmu na dietę, musiało się jakieś g* podłączyć. Każdy organizm jest inny, ale na tej waszej diecie mógłbym miesiąc przetrwać i nawet bym nie pomyślał, że to jakaś dieta. Będzie dobrze Kasiu! Może w końcu czegoś się dowiesz, bo lekarz chyba z tych dociekliwych. Trzymaj się! 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu znajdz mi jakies smieszne jutube. Poczta szwankuje, wczoraj serwer zdechł i dzisiaj co chwile mialam problem. Corka mi kupila ksiazke gazety , zadbała o mnie bardzo a teraz jestem sama i musze sie rozweselic, Asiu dawaj cos śmiesznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Rano przyjdzie chmara lekarzy i beda gapic sie na zalosna Kasie x I ,,, co? Myślisz, ze ktokolwiek będzie Ci się przyglądał jako Kasi? Dla nich jesteś jednostką chorobową. W ogóle o takich rzeczach nie myśl ... oni pracują przy taśmie. Myśl tylko o swoim zdrowiu i miej całą resztę w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przechodzi się na takie diety bez zrobionych wcześniej badań, bo można sobie zaszkodzić i to poważnie. Szybko zregenerujesz siły i wrócisz do domu na "urlop" ;) Dasz radę z tym badaniem, dzielna z Ciebie kobieta :) A teraz postaraj się zasnąć i odpocząć. Wyśpij się Kasiu, żebyś mogła nabrać sił na jutrzejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomniałam się podpisać i zalgować J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Hg za mile slowa wsparcia :) Moze tak mialo byc, ze tutaj trafilam :) lekarz bardzo serdeczny i przyjazny i tak zmartwil sie mna i powaznie konkretnie powiedzial, ze zajmie sie tym i bym sie nie martwiła, ze bedzie dobrze. Pytal jakie leki biore , powiedzialam ze dermatolog przepisuje mi tylko ciagle hitaxe i pytal czy mialam badana skore , powiedzialam , ze zadnego badania oprocz testów nie mialam. Powiedzial, ze jest takie badanie skory ,na ktore bede miala skierowanie, ale najpierw zrobia mi inne badania. Oby ta durna noc sie skonczyla i by juz te kable odlaczyli. Milej nocy ludziki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ludziki :) 🌻 Jestescie kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąsiadki w takim stanie Joasiu , ze hevy metal by tu ich nie wybudzil ;) ale juz wole ich towarzystwo niz bym miala byc sama. Nie lubie byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia No głupio mi powiedzieć "miłej" nocy w takich okolicznościach ale jesteśmy z Tobą! Trzymaj się i postaraj zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje :) Juz mi troche lepiej dzieki Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym mogła, to już bym była u Ciebie w szpitalu, żebyś nie była sama :( Teraz postaraj się zasnąć i nie myśleć o jutrzejszym dniu. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia A ja Cię już wypuszczą, kupimy naszym kotkom balony i nakręcimy filmy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H-g to balony Ci się spodobały? ;) Trochę szkoda straszyć wasze drapieżniki :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam sobie skonfigurować telefon, bo mi się system zaczął zawieszać i po dzisiejszym dniu nie mogę sobie przypomnieć hasła do konta :/ J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Hg :) a jeszcze wczoraj robilam zdjecia mojej kici po powrocie corki jak wtulala sie w jej plecak z radosci , oczy miala jak 5 zl a gdy smialysmy sie na caly glos z niej to ona jeszcze bardziej wtulala sie w jej czarny plecak hahah Teraz mi smutno , ze zamiast z nimi to jestem tutaj :( Chcialam sie zabic na własne zyczenie :) Dopiero w szpitalu docenia sie zycie. Teraz juz koncze ludziki. Zamkne oczy na sile :) Dobranoc :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam spać, bo już zasypiam a czekałam na wiadomość od Kasi. Dobrej nocy i spokojnych snów :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As Moja na każdy głośniejszy dźwięk reaguje podskokiem jak Jinks. Jeden podskok mniej, jeden więcej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uciekam Dobranoc Kasiu Wracaj do kota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni post hehe Uwielbiam jak kotek podskakuje czterema lapami naraz w gore , robia tak gdy sie zlekna czegos a jak maly kociak tak zrobi to mozna paść ze smiechu hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Kasiu myślami jestem cały czas z Tobą. Będzie dobrze Słoneczko :) Odezwę się wieczorem, bo będę cały dzień poza domem. Miłego dnia Wam życzę :) J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ludziki :) jestescie kochani . Najpierw glodowka teraz kroplowka ;) Byloby dobrze gdyby te dwie panie sie nie rozgadaly na dobre. Opowiadają o rodzinie, o synowych jakie to one niedobre, jak nie umieja dziecmi sie zajmowac a ich synowie tacy cudowni. Biedne synowe , juz mialam cos powiedziec ale nie chce im sie wtrącać. Nie cierpie takiego obgadywania za plecami, bardzo to przykre jest i zalosne i żenujące . Ludzie ktorzy obgaduja to zli ludzie, to swiadczy o nich jacy sa a przy tym robia takie miny i gesty zalosne. Same napewno lepsze nie sa a gadaja na innych. Żal. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Świetny pomysł :-D Wenflon w żyłę, wypożyczysz stojak, jakieś elektrolity, płyny fizjologiczne za grosze. Będziesz leżała sobie na swoim wypoczynku, oglądała filmy i samo się zdieci. Dieta CUD ;-) Wieczorkiem oczywiście i lampka wina dolana do kroplówki :-D Muszę koniecznie wygrać coś w totka, żebyś nie musiała jeszcze przy okazji wąsów zapuszczać ;-) x A wyobraź sobie jaka byłaby kłótnia na oddziale gdyby pojawiły się dwie teściowe, ta od dziewczyny i ta od chłopaka :-D Cudowny synuś kontra cudowna córeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha padłam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×