Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Bez Was tez jest chłodno :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnio zasłyszany... Na zajęciach prowadzący zadaje studentom pytanie: - Jakich zwierząt nie było w Australii przed pojawieniem się człowieka? Cisza na sali. W końcu jeden student się zgłasza i odpowiada: - Domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Kasia! :-) ❤️ 🌼 Zawsze ogrzejemy! :-) Masz tu swoje miejsce przy stole i nikt Cię nie podsiądzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś O... jak miło Kasia wróciła na chwilki dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś No tak ... taki kot zanim udomowił człowieka, to ten człowiek musiał się najpierw pojawić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroce na full gdy Olinka z Asia sie przytulą. Smutno mi bylo wtedy i musialam sie troche odizolować ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Może jeszcze nie ta pora na przytulanki ;-) Mogłaby się którejś krzywda stać :-P Ale H-g służy jakby co serwisem ... to przyszyje tam doprawi a i treska w pogotowiu ;-) w ciemnym kolorze, więc zdatna na każdą ewentualność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś a w tle... otwarte Piismo Świięte... x I to wg ciebie ma autoryzować cudotwórcę ??? > Tak jakby, tak właśnie :) Ponieważ takie cuda czyni tylko Najwyższy Cudotwórca, który sam Stworzył każdą naszą komórkę :) Kostną również :) Ale... tutaj nie chodzi o samo otwarcie Pisma Świiętego ale właśnie poprzez czytanie go z wiarą i właściwemu zrozumieniu, które daje również Najwyższy (o ile się Go o to poprosi :) ) można mieć w ogóle taką czelność - dla jednych - a dla drugich pokorę i odwagę żeby wiierząc w Najwyższego właśnie modliić o uzdrowienie tak w sumie nie realne jak... odrośnięcie za krótkiej nóżki :) Słowo zawarte w Piśmie Świiętym jest żywe :) Nie raz sama się o tym przekonałam. Prowadzi, wyjaśnia, naucza i wypędza złego i uzdrawia :) Zły bardzo nie lubi cytatów z Pisma Świiętego :) Nawet Jezsus kuszony na pustyni odpowiadał złemu cytatami z Biiblii właśnie bo... to są słowa samego Booga z którym zły walczy. Ale Słowo właśnie Booże jest mocniejsze niż słowo złego. Przykładem jest właśnie uzdrowienie :) Kiedy człowiek zaczyna się modliić o rzeczy nierealne wówczas zły podsuwa myśli negujące, wątpiące, szydercze itd. Tylko po to aby człowiek nie dostąpił Łaski Najwyższego bo wówczas jego wiiara wzrasta kiedy widzi, że Ojciec Niebieski odpowiada na nasze prośby czyli, że jest :) Dlatego wówczas na takie atakujące zwątpienia warto otworzyć na chybił-trafił właśnie Pismo Świięte i zawsze dostanie się właściwą odpowiedź :) Od kogo? Od samego Najwyższego :) Nawet słyszałam gdzieś, że jest takie "techniczne" podejście żeby wyszukać sobie wersety dot. interesujących nas tematów przykładowo zdrowia, relacji, finansów - co w tym temacie Mówi Najwyższy i na pojawiające się wątpliwości w tracie modliitw odpowiadać sobie Słowem Boozym :) Dlaczego? Bo po to Najwyższy dał nam tą Swoją "instrukcję obsługi" abyśmy wiierzyli w Jego Słowo i na Nim budowali swoją wiiarę a nie na kłamliwych słowach złego typu nie da się, nie jesteś wart, nie uda się itd. Słowo Booze zawsze podnosi a słowa złego niszczy człowieka. Komu wiierzymy zależy od nas :) Ten człowiek z filmiku wiierzy Boogu bo dzięki właśnie zbudowaniu swojej wiiary modliił się do Najwyższego o uzdrowienie jego córeczki :) I co na to odpowiedział Ojciec Niebieski? Oczywiście, że tak :) :) :) Cyt.: 29 Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: "Według wiIary waszej niech wam się stanie!" albo „Idź, twoja wiiara cię uzdrowiła” albo "Ufaj, córko! Twoja wiiara cię ocaliła". albo „Niech ci się stanie według twojej wiiary”. itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś "no nie wiem już... ale chyba za dużo tego... :-) " x Zwykła indukcja :-) Kilometry nie mają tu żadnego znaczenia :-) Tak się właśnie dzieje :-) "Idealne" ... "nie materialne" ... realowi oczywiście opadają tu ręce ale cała reszta zaczyna się dopiero aktywizować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Zwykła indukcja" > okey... a skąd się bierze ta zwykła indukcja...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia dziś To ludzkie spojrzenie na oczekiwania kota ;-) Kot jest bardziej wrażliwy tu od człowieka ;-) Więcej uczucia a mniej wyrachowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wroce na full gdy Olinka z Asia sie przytulą. Smutno mi bylo wtedy i musialam sie troche odizolować > Skoro już kolejnej tu osobie zależy na wyjaśnieniu tego tematu plus i mnie również to mamy większość :) W takim razie w najbliższej przyszłości podejmę się wyjaśnienia tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś Jesteśmy tu tylko na chwilę, zaledwie mgnienie, a niektórym się wydaje, że na wieczność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kicia dziś "To ludzkie spojrzenie na oczekiwania kota Kot jest bardziej wrażliwy tu od człowieka Więcej uczucia a mniej wyrachowania " Wiem Hg :) chcialam tylko rozsmieszyc. Lubie takie obrazki i dlatego wyslalam. Widze jak czasem kicia robi zlewke na mnie i lubie sie posmiac z tego zachowania ale wiem, ze mnie bardzo kocha, codziennie mi to pokazuje :) Ale ludzie fajne teksty wymyslaja o kotach i lubie sie posmiac :) to ze kot czasem ignoruje czlowieka i go olewa to mi nie przeszkadza :) inne dobre cechy kota zasłaniają całkowicie te niedobre ;) hehe A teraz zawijam sie. Pa czlowieki . Piszcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliinka " okey... a skąd się bierze ta zwykła indukcja...? :-) x Zawsze była :-) To dar, którego w naszym poukładanym, zmaterializowanym świecie przestaliśmy dostrzegać. To nie siódmy zmysł a ten pierwszy, zawsze obecny. Czasami nazywany intuicją na doraźne potrzeby. A wystarczy się tylko wsłuchać ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno czlowieki ;) : Olinka : "Skoro już kolejnej tu osobie zależy na wyjaśnieniu tego tematu plus i mnie również to mamy większość W takim razie w najbliższej przyszłości podejmę się wyjaśnienia tematu " Hehe ;) i gitara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś O... i nasze Ciepełko ogrzało :) Dobranoc Kasiu :) 😍 PS.: jak dasz radę jutro to napisz jak Ci idą pierwsze dni postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś To dar, którego w naszym poukładanym, zmaterializowanym świecie przestaliśmy dostrzegać. > okey... a od to kogo jest taki dar...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś "okey... a od to kogo jest taki dar...? :-)" x Wiem, ale nie powiem :-D ;-) :-P x Dobranoc Olii :-) :-) :-) Czas odespać sobotę! ;-) Wpadnij jutro na kawę ;-) ---> "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Jesteśmy tu tylko na chwilę, zaledwie mgnienie, a niektórym się wydaje, że na wieczność ... > Zgodzę się tu :) Z tym, że to nie ma jak dla mnie związku z tym aby nie prosić Najwyższego o potrzebne rzeczy do tymczasowego przetrwania na tym ziemskim wygnaniu z Jego właśnie Raju :) Skoro Syn Najwyższego Jeszua Sam uzdrawiał i jak podaje Pismo i tłumy i wszystkich, którzy Go o to prosili (nie ma zanotowane aby komukolwiek Odmówił kto Go prosił) to jak dla mnie w tym jest jak najbardziej przejaw miłości Najwyższego Swojego stworzenia. Nawet pierwszy cud przemiana wodę w wino na imprezie weselnej za pośrednictwem Matki Boożej i Jej prośba o to jest jak dla mnie taka... materialna do bólu, że aż trywialna :) Po prostu zabrakło wina :) I co na to nasz Zbaawca Zrobił kiedy tam właśnie BYŁ? Poproszony przez Swoją Matkę uczynił ten materialny cud :) Na ile... na chwilę? Aż się nie po opijali :D Nie no... jak dla mnie to jest fenomenalna Miłość Najwyższego :) ON Chce uczestniczyć w naszym życiu na co dzień :) Nie tylko od dzwona do dzwona przez niecałą godzinę w niedzielę. Więc czy za krótka noga Jego dziecka jest dla Niego mniej ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś "Wiem, ale nie powiem" ... :D :D :D > I wszystko w temacie ;) Dokładnie :) Czas odespać sobotę ;) Dobranoc H-g :) :) :) Oki wpadnę jutro na kawę ;) ---> "w"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Wczoraj około 22.30 został wyłączony internet i dopiero niedawno po interwencji telefonicznej mojego taty została naprawiona usterka na łączach. x Dzisiaj wieczorem, jeśli znowu nie będzie cyrków z netem to spróbuję wyjaśnić wszystko między mną a Oli, ale jeszcze się zastanawiam czy nie załatwić tego przez maila. Nie lubię załatwiać takich spraw na forum publicznym, tylko "w cztery oczy". Niech Oli sama wybierze. Ja mam czas i się wstrzymam z "wyjaśnieniami". Mam nadzieję, że raz na zawsze sobie wszystko wyjaśnimy i nie będzie już problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę tu około 14.00 Idę za radą podszywa do fryzjera pozbyć się nadmiaru sierści :P Na razie życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego samego trzymalam kiedys na rekach , dziwne uczucie, byl zimny i niemily w dotyku. Znajomi w sweden mieli takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak źle to nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest super, bo trafiłam na naprawdę dobrą fryzjerkę, która wie jak obchodzić się z takimi włosami jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 dziś [13:26 Skoro tak to ja też zmykam do fryzjerki :-) Może i mi się trafi jakaś sprytna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×