Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Chojnice nadal kropkuja ;) Olince mozemy podpowiadać ale i tak sama wybierze najlepsze miejsce dka siebie. Termin ma dobry bo teraz to najgorzej. Moj urlop we wrzesniu w tamtym roku byl piekny , cale dwa tyg idealna tenperatura i puste plaze jak za dawnych czasów ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. jutro :) Dobranoc ludziki :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg o jeziorkach narazie zapomnijmy ;) Olinka pojedzie nad morze. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludziki hehe ;) K Widze ze ja przewaznie ostatnia mowie dobranoc ;) wlasciwie zawsze ostania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHyba najsympatyczniej byloby tam gdzie żółw a najbardziej mroczna jest nr 15 . Nie lubie kamieni skał i zbyt zielonej wody. Musi byc błękitno i przezroczysto :) ale i tak wole nasze morze i jednak nie pakuje sie do żółwia ;) jeszcze by mnie schrupał ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Le Brede :) Piekne miejsce Olinko :) Ogladalam teraz zdjecia na necie :) Lubie takie miejsca K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko tutaj tez bylam, kamera na zywo, zobacz ile ludzi teraz, bardzo malo. Taka mala wioska ale bardzo milo. Przewaznie na wczasach tutaj bylam z rodzicami :) http://www.webcamera.mobi/?cam=trzesacz K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko jest Rewal i Pobierowo i mozna spacerowac tam na piechote. Jesli ktos lubi spokoj to polecam. Pod kamera sa komentarze :) bardzo mile :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wczoraj "Są tez raki morskie Hg , nie mysl ze tylko jeziorowe :-) " Miałem na myśli nasze polskie raczki o szlachetnej nazwie - szlachetne :-) Jest jeszcze rak amerykański, dziwoląg który rozpanoszył się w naszych wodach. Temu nic nie przeszkadza, jeszcze chwila a będzie łaził po ulicach jak mu się znudzą kąpiele morskie, później pewnie zastąpi przesympatyczne rybiki w naszych łazienkach :-) ;-) Miłego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i te szlachetne raki moga sie zbuntować Hg ;) juz nas chyba nic nie zdziwi w tych czasach . Moze Olinka amerykańca widziala ktore kiedys wlezą do naszych łazienek ;) juz wole rybiki nasze kochane :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko teraz pierwszy raz zrobilam bigos z cukinii z tego przepisu ktory ci podalam. Wszystkie inne bigosy, nawet te ze swinia umywają sie, jeszcze takiej pychotki nie jadlam. Dodalam pieczarki , nie ma kapusty a smakuje jak prawidziwy bigos :) ;) To zdjecie mojego bigosu , przed chwila skonczylam :) https://naforum.zapodaj.net/434a1e273abc.jpg.html K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow pchanie :( K 1 baranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 baranek Olinko w przepisie jest by zetrzeć na tarce cukinie, uwazam to za nonsens , pokroilam w kosteczkę K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeka mnie samotne popychanie Jak dlugo jeszcze ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko i nie dodalam zadnego koncentratu , tylko pomidory malinowe Lubie sobie troche od siebie po swojemu K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ---> K Nie wiem czemu teraz nie mogę tutaj nic wysłać... hmm Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Jeśli chodzi o raki to naprawdę to jest zupełnie obojętne czy to amerykański czy szlachetny ;) Rak to rak :) Ważne by na niego nie nadepnąć przez nieuwagę tak idąc sobie spokojnie brzegiem morza po mokrym piasku... Na tamtego prawie bym nie nadepnęła bosą stopą... brrr :/ Zrobiłam zdjęcie mu. Tylko, że mam je na starym kompie i jak go w końcu naprawię to go tutaj wyślę :) x Dobrej nocki wszystkim :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów :-) Zachęciła mnie Kicia do kolejnych eksperymentów :-) Robiłem w zeszłym roku zupę z cukinii i była niezła a taki bigos musi być przysmakiem Danie na niedzielę wymyślone :-) :-) :-) Dzięki za pomysł! Przyglądam się właśnie kamionce z kiszonymi ogórkami, nie wiem jak przetrwam te dwa jeszcze dni do małosolnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej nowej zaktualizowanej poczcie nie pokazuje mi sie ze wysłało i nie wiem teraz bo przed chwila wyslalam i nie mam potwierdzenia . K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie proponowałam tego bigosu bo ponyslalam ze sie nie spodoba i ze troche biedny jak dla mezczyzny :) Moze biedny dla mezczyzny ale bardzo zdrowy :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Olii Brrr jak sobie pomyślę co taki rak by się nacierpiał! Stopa jak się domyślam większa od tego raczka, bo hamerykańskie nie cieszą dużymi rozmiarami No, rak miał dużo szczęścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dobija mnie ta nowa poczta, tamta tak śmigała i chyba sie nie wysłało i skasowało :( Napisze jeszcze raz tutaj Olinko dziekuje ze ci sie spodobał mu bigos :) i chetnie zrobie pojutrze ( gdy skonczy sie bigos) leczo w twoim wykonaniu :) zolta paprykę tez uwielbiam i zrobie tak samo jak ty :) Jajka tez bardzo lubie i moge duzo ich wciągnąć , np 4 sadzone - żółtko musi miękkie i ugotowane tez lubie na miękko. Z cukinia teraz wariuje i zrobilam jaja sadzone na plastrach z cukini. Cukinie pokroilam na plastry, podsmazylam na oleju na zloto i na to cztery jaja i smażyłam tak by żółtka sie nie ścięły , troche posoliłam , tez niebo w pyszczku :) Hg napewno tobie tez by takie sadzone smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg jak ja zrobie malosolne np wieczorem to juz rano je jem :) takie tez uwielbiam ;) jednodniowe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie jest z komputerami , jak sie popsuje to wszystko tracimy z niego. Kiedys jak moj HP padł to wszystko stracilam , no ale nie opłacało sie go naprawiać, ostro zajeżdżony byl. Olinko czekamy na zdjecie raka K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko Hg sie zdziwił ze rak w morzu i stad te posty o rakach :) Ja na poczatku nie zalapalam ze jak to rak w morzu hehe , rak to rak , byl w morzu to byl hehe , dopiero Hg jak napisal to mnie olśniło z tym rakiem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×