Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Oli "podziekowac zs moje uzdrowienia... i cierpliwosci nade mną oczko.gif i wszelkich łaskawości Najwyższego dla takiego grzesznika jak ja... usmiech.gif Olii.n" Jaki tam grzesznik Olinko :) My to z Hg drwimy ile sie da i dziwie sie ze diably nas jeszcze w wibracje nie wprawiają , chyba naprawde mamy jakas ochronę ;) a jesli mamy to musimy w koncu za nia tez podziekowac ;) no nie Hg ? :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietna interpretacja i ja bym ja jeszcze wzbogaciła ;) te jajo ktore ciagnie rak ;) to moze byc jakies nowe zycie , male dziecko ;) dziecko ... raka ;) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Wszystko w swoim czasie :-) Pielgrzymki też ;-) Na razie łap kondycję i nie przesil się zanadto. Najwięcej w swoim życiu przeszedłem 80 km jednym ciągiem. Tortura! :-D Może tempo za wysokie, może bagaż za ciężki, może buty nie takie ... może. Zraziłem się do dalekich pieszych wycieczek i to nie może a na pewno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze nasze tematy powinny wygrać konkurs za najlepsze posty ;) Nikt tak nie pisze na zadnym temacie a zagladalam w wiele ;) Kafeteria powinna sie tym zająć ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hg chyba bysmy musieli jakis wstrząs przezyc zeby zalapac o co w tym chodzi x Kiciu, nie mów dwa razy bo licho nie śpi :P A jak Ci się przydarzy - czego nikomu nie życzę no to już nigdy tego jako " ostre disco " nie nazwiesz ... Oj nie nazwiesz. Ja bym to stanem czyśćca... czyli to takie doznanie tymczasowego piekła... Lepiej omijać z daleka bo tam tylko diabisko czeka na człowieka... To po co w ogóle się w to chcieć bawic? Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ile tych km musialabys przejsc od siebie ? Od ciebie blisko , ja to m daleko a Hg jeszcze dalej ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednym ciągiem przeszlam moze 10 km i to mimo woli ;) Chyba spóźnilam sie na pojazd ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Hg nie mozemy drwić bo staniemy sie uczestnikami tymczasowego piekła , a tego bysmy nie chcieli :( juz bysmy sie tak nie chichotali ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 83 km do Częstochowy Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten czas... Dobranoc :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej sie przestraszylam jak to cos niewidoczne pchało mnie , chvialo mnie zepchac z lozka. To cos tak sie pchało jakby bardzo chcialo polozyc sie spac i ze złością mnie spychało . Podziwiam siebie za poradzenie sobie z menda parszywą ;) jeszcze tak przerazona nigdy nie bylam a jakby mialo byc to jeszcze gorsze , tak jak opisuje Olinka to ja dziekuje za takie disco ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
83 km to tyle co Hg szedl :) Ale to chyba idzie sie etapami :) czy jednym ciągnięciem sie idzie? Padłabym po 20 km na ryj ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow tradycyjnie mowie dobranoc na samym końcu ;) Dziekuje ludzikom za mily wieczor :) Zobacze teraz czy Olinka wysłała mi ostre disco na poczte ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soecjalnie pielgrzymki robia latem by czlowiek totalnie wykorkowal w tym upale. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :-) Na dzieńdobry chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko nadużyciu słownemu zastosowanemu ostatnio przez Oliinkę (!) Śmieję się ale nie wyśmiewam, mam zdanie odrębne ale nie pogardzam poglądami innych ... w związku z tym NIE WYRAŻAM ZGODY na zaszufladkowanie niewinnych igraszek wizualizacji w pojęcie: DRWINA Już pominę zupełnym milczeniem fakt, że ten rzeczownik jest rodzaju żeńskiego :-P Proszę ładnie przeprosić! :-) No chyba Olii, że cierpisz na deficyt grzeszków, czujesz się niezręcznie idąc do spowiedzi z czystą kartą, to w takim przypadku, oczywiście na kanwie przyjaźni, możesz obrzucić i kamieniami, tylko powiedz kiedy, żebym zdążył się uchylić ;-) :-) Hmm ... a mogę odrzucać bułkami? Chleb jakiś taki nieporęczny ;-) x Miłego popołudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Kicia Do tego bigosu wrzuciłem wszystko z przepisu, nawet ten nieszczęsny przecier. Zrobiłem to celowo, tak żeby przy kolejnym razie pobawić się w modyfikacje i mieć jakiś punkt odniesienia :-) Oczywiście papka z cukinii nie miała najmniejszego sensu i też pokroiłem ją w kostkę. Dopiero drugi raz w życiu użyłem cukinii, więc wyjaśnij mi Kicia czym się różni ta młoda od starej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie przy setnej stronie trzeba będzie wyewakuować się na nowy temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg :) mloda i stara to różnią sie tym ze mloda jest szczupla błyszcząca i i gladka :) ;) i ma ladna zieleń a ta stara to jest gruba matowa parchata szorstka i ma zieleń taka jak stary zielony nalot na drzewie ;) odróżnisz Hg bardzo latwo . Dzis na rynku widzialam stara gruba jak szyja ludzka a te mlode sa szczuplutkie jak kobiece przedramię ;) Odróżnisz Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys taka wieksza kupilam i nie sciagnelam skórki i bylo bardzo gorzkie danie . Ostatnio młodą do sadzonych jajek nie obieralam i bylo super . Teraz jak bede robic bigos to posłucham twojej szwagierki i nie zetnę skórki :) Przemyślałam to :) hehe W barze do ktorego czasem chodze tez nie ściagają i mi bardzo smakowalo , takie bylo danie " kokosowe carry z warzywami " . Przemyce wam kiedys to danie od nich, spisze wszystkie składniki jak bede jadla ;) w ten sposob sie uczę : zagladam co oni tam wkładają ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H najczesciej mlode i chyba zawsze tylko mlode sa w biedrze :) tzn biedronce ;) stamtad spokojnie nie musisz ściągać skorki :) Tam szybko schodza wiec nie zdążą sie zestarzeć ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Dzień Dobry usmiech.gif Na dzieńdobry chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko nadużyciu słownemu zastosowanemu ostatnio przez Oliinkę (!)" Hahahahahahahahaha nadużycie słowne ;) Olinka kiedys pisala, ze czasem cos nia furga i ma moze teraz taki okres furgania ;) Zreszta Hg my tez czesto fukalismy na Olinke i nie wiem czy nie czesciej ;) Musi sie przeciez jakos bronic ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg w tym poscie ,w ktorym napisales zeby Olinka cie przeprosila to chodzilo o tego nooo.... o te słowo na "g" ? Zeby za to cie przeprosila czy za to ze napisala ze drwimy ;) hahahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg to nastepnym razem zamiast przecieru wystarcza dwa spore pomidorki , tylko zdejmij delikatnie z nich skore , bo w daniu brzydko pozniej ta skora wyglada ( takie strzępy ) no i moze stanąć ci na trzustce i bedzie bolalo :) Wszystko musi sie jakis czas dusić , najpierw zeszklić trzeba cebulke , do tego wyciśnięty czosnek ( ja pokroilam go w drobne kawalki bo mi sie imadlo popsulo do czosnku , połamałam je ;) ) Pozniej po kolei wszystko dodawac ci kilka minut , paryczka chili malutki kawałeczek mozesz dodac, takie dwa milimetry, ja dodalam w proszku szczypte :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo planuje zrobic bigos z młodej kapustki i tez mozemy wspólnie gotowac i na kilka dni by starczyło, to dobry pomysl bo uwalnia na trzy dni od gotowania pozniej ;) szczegolnie panowie wtedy maja latwiej z takimi daniami K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko nadużyciu słownemu zastosowanemu ostatnio przez Oliinkę (!)" x ... no i w sejmie jakoś głosno o protestach ostatnio na okrągło też ;) 🌻 "Śmieję się ale nie wyśmiewam, mam zdanie odrębne ale nie pogardzam poglądami innych ... w związku z tym NIE WYRAŻAM ZGODY na zaszufladkowanie niewinnych igraszek wizualizacji w pojęcie: DRWINA" x Prawda jest prawdą więc zgadzam się z powyższym :) ...na czujność H-g zawsze można liczyć :) I za to go lubię też ;) 🌻 "Już pominę zupełnym milczeniem fakt, że ten rzeczownik jest rodzaju żeńskiego" x ... akurat to tu nie ma żadnego znaczenia :P 🌻 "Proszę ładnie przeprosić!" x ...proszę bardzo... Przepraszam :) 🌻 No chyba Olii, że cierpisz na deficyt grzeszków, czujesz się niezręcznie idąc do spowiedzi z czystą kartą x Do spowiedzi lubię chodzić bo zawsze mam z czym ;) A po niej zawsze czuję się lżej na duszy... tak średnio z 10 kg mniej :) :) 🌻 "oczywiście na kanwie przyjaźni, możesz obrzucić i kamieniami, tylko powiedz kiedy, żebym zdążył się uchylić" x ...no przeca jestem dzieckiem Bożym i jak każde dziecko to i lubię sobie czasem i kamykami porzucać i z procy postrzelać ;) i na kanwie przyjaźni jest bliżej do celu :P Jak coś się tam zbije niechcący ;) no to idę do Ojca Niebieskiego przeprosić i... zawsze przebacza :) I potem to jeszcze lepiej niż wcześniej :) On się Cieszy, że rozumiem więcej i ja się cieszę, że Tatuś Niebieski Kocha nawet wtedy gdy i ja nabroję :) I czuję się jeszcze bardziej Jego dzieckiem bo i Pouczy i Ukocha i jeszcze uleczy potłuczone kolanko a nawet dwa :) :) 🌻 Hmm ... a mogę odrzucać bułkami? x ...pewnie :) to ja poproszę bułeczki orkiszowe ;) 🌻 "Chleb jakiś taki nieporęczny" x ... troszkę za duży i tak daleko nie doleci ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ma moze teraz taki okres furgania x ma... :) oj ma ;) lekko nie jest ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×