Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

KiciaKasia dziś Pocwiczylam ludziki > Kiciu, co poćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pojde tam i poszukam guziczka ktorym bede sie rozlączac ;) czyli caly ten czas bylo włączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś > Patenty cioci co by siostrzeńców ujarzmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olli "Inaczej akcentują niż Ślązacy " Ja już tego nawet nie rozróżniam :-) Tak dużo miałem kontaktów, rodzinnych i służbowych na Śląsku, że nawet czasem nie zauważałem, kiedy przechodzili w rozmowie na swoją "gwarę" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko jestes ślazaczka ? :) Moze kiedys pisalas skad jestes ale ja nie zapamietalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś Niczego nie szukaj :-) Samo się zalogowało, samo się wyloguje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Zależy z jakich miejscowości :) Z niektórych tutejszych mówiących jakąś dziwną gwarą sama czasem mam trudność z ich zrozumieniem. Ale to bardziej rdzenni i mówiący gwarą w domu. W mnie np. mówiło się po polsku i tylko Tato mówił po śląsku do swoich kolegów :) I nie miałam problemów w szkole. Za to u tych gdzie mówiło się tylko gwarą to miały dzieciaki kłopoty z wysławianiem się po polsku i z pisaniem wypracowań z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia wczoraj Super :) Mnie ostatnio wzięło na bieganie tylko póki co ta deszczowa pogoda nie pozwala. Ale za tydzień wróci moja przyjaciółka z urlopu to sobie będziemy truchtać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość wczoraj Iiiitam ... sprawimy sobie nowe autka. Wprost z salonu > ... pozwól, że ja wybiorę salon :) A Ty autka ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olli "Od tygodnia ponad jest u mnie Mama stąd więcej czasu z nią spędzam w ciągu dnia. " Pozdrowienia dla Mamy :-) x Te śląskie miejscowości to od Bytomia aż po południową granicę a i trochę na zachód w stronę Opola . A w Katowicach nikogo :-) Służbowo - głównie Chorzów i wspólny z rodzinką Racibórz. Z tym, że w rodzinie - na pierwszym miejscu polski a dopiero później "po ślązacku". Bo zapisali się w historii jako strażnicy właśnie tego "polskiego" Ta "rodzina" to nie krew z krwi - dla wyjaśnienia - ale coś co się dostało w pozyskanym wianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliin dziś ... pozwól, że ja wybiorę salon :-) A Ty autka x Obyś nie wybrała ... salon piękności! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś O... znam te niektóre miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś Obyś nie wybrała ... salon piękności! :D :D :D > ... no też będzie tam pięknie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam teraz o polce 27 lat ktorej cos zlego przytrafiło sie w Egipcie, pojechala sama, jej chlopak nie chcial jechac, jest nagranie jak rozmawia z nim przez tel, chyba byla przytrzymywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dziś A zapomniałam... Dzięki za pozdrowienia dla Mamy :) Powoli zabieramy się do spanka. Wyspanych snów ;) > Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Czytaj tylko nas .. spokojniej zaśniesz Koleżanka z podstawówki pojechała do taty na placówkę. Tereny zamieszkałe przez Kurdów. Od wielu lat żadnych wieści. Ani ciała ani dziewczyny. Podróże nie tylko kształcą, trzeba mieć oczy wokół głowy, jak pająk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przerwy jakies straszne wiadomości. Jak mozna samemu jechac na takie wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej siedziec spokojnie w domku i jak juz to sobie zwiedzać swiat w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajoma ktora kazdego rokumusi wyjechac w gorace kraje i teraz tez pojedzie. Wspolczuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiciaKasia dziś "Hg chyba tez pojdziemy spac bo dziewczyny poszły " x Pracujesz, czy długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×