Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Zadziwia mnie spokój i opanowanie chłopaka. Nie mówiac już, że puścił dziewczynę sama w tak niebezpieczne miejsce. Brak słów. x no blagam a ona co bezwolna koza, on ja puscil a ona poleciala . gdyby mnie moj maz nawet w ostatniej chwili wystawil na lotnisku i powiedzial ze mam leciec sama to w zyciu bym nie poleciala ! zabralabym walizy i z powrotem do domu , trudno pieniadze by przepadly oczywiscie nie musze mowic ze ani ja ani nikt z moich znajomych do krajow arabskich nie lata , ale to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cyprze jest duzo arabow mimo ze nie jest krajem arabskim wiec dajcie jej spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44 - Turki to nie Araby jełopie. Araby to semici, turki to chazary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kenia jest bezpieczna ? Wybieram sie w sierpniu z zona. Byl ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste pytanie: skoro wiadomo, że tam takie bydło i że gwałcą itp.to po co tam poleciała ( ona i te inne co niby teraz sie zgłaszają do Rutkowskiego ) i to sama. Sorry ale prosiła sie o kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ich nie ukarzą, albo będą udawali oficjalnie, że tak, jeśli to tłumaczenie z jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie prosiła się, bo pojechała z biurem podróży i resztą turystów, a nie sama. Dlaczego reszta rodaków nic nie zrobiła, nie pomogła? Jakby byli przynajmniej fizycznie blisko niej, jakby miała świadków, to pewnie nic by jej nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egala
Być może jest tak, że dziewczyna była już brana pod uwagę odkąd rezydent posiadał nazwiska osób, które maja przybyć do Egiptu. Mając nazwisko można zajrzeć na Fb i zdobyć mnóstwo informacji na temat danej osoby (o tym jak wygląda nie wspomnę). Wcale nie musiała wypić czegoś w jakimś barze poza hotelem. Mogła zostać otumaniona w hotelu i odseparowana od reszty turystów. Mogła dostać specjalnie przygotowany pokój z dala od innych. Ludzie na wakacjach nie spodziewają się, że w ich hotelu ktoś ośmieliłby sie robić takie rzeczy wprost, więc nie biorą tego w ogóle pod uwagę. Takie obrzydliwe czasy, że każdy stał się goniącym za kasą i rozrywkami egoistycznym robotem. Do tego te media społecznościowe, które mówią o wszystkich wszystko. TV ogłupia i kłamie, że to dobry kierunek w którym podążamy, w internecie oprócz pożytecznych akcji mnóstwo troli. Sprawa Magdy nie wzbudziłaby takiego zainteresowania gdyby nie film nagrany przez jej chłopaka (z jakich pobudek by tego nie zrobił), gdyby ludzie na własne oczy nie zobaczyli twarzy, gestów, łez tej dziewczyny. Mam ogromną nadzieję, że wreszcie ludzie zaczną widzieć, a nie tylko patrzeć. Słuchać siebie, a nie papki z TV i radia. Programy, które są emitowane już dawno przeszły granice głupoty i niesmaku. Mam nadzieję, że odbije sie to na biurze turystycznym, które ma cie w d...u...pie już po wpłaceniu pieniędzy za wyjazd, o ambasadzie nawet nie chce mi się gadać! D. Ozdoba zrobił dobra robotę nagłaśniając swój pobyt w Egipcie przed paru laty. Przedstawił prawdę o tym co się może przydarzyć każdemu kto stanie na drodzę tego chorego interesu turystycznego, gdzie jednostka nie znaczy nic i w kazdej chwili może po prostu zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lece do kenii i odbieram ja bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotarła do hotelu ok.1.00 nad ranem, w środe. O 3.00 rano była już czymś zaniepokojona. Ciekawe jest, czy potem jeszcze kontaktowała sie z kimś w polsce. Czy ktoś z wycieczki widziiał ją, np. na posiłkach, bo tu są dwa dni dziury, cała środa, czwartek.... Dopiero w piątek oficjalnie trafia do szpitala. DWA dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Proste pytanie: skoro wiadomo, że tam takie bydło i że gwałcą itp.to po co tam poleciała ( ona i te inne co niby teraz sie zgłaszają do Rutkowskiego ) i to sama. Sorry ale prosiła sie o kłopoty. x Pojechać do Egiptu zwiedzać piramidy, zabytki arch. itd, jak najbardziej można, ale.... nie z grupą znajomych i tak, zeby w pokoju zawsze być z kimś ze swoich. A nie samemu i to jeszcze młoda taka dziewczyna. Co z tego, że w samolocie z wycieczką było kilkudziesieciu polaków, co z tego jak to obcy ludzie dla niej. Nikt z nich nie miał ani obowiązku, ani ochoty jej pilnować i za rączkę trzymać. Łącznie z rezydentem, który ma cała wycieczkę pod sobą, a nie jedna samotną panne. Właśnie dlatego do takich krajów leci się z rodziną albo ze znajomymi, żeby zawsze być w grupie i sie nawzajem pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w Polsce mieszkają z takimi i zarabiają na ściąganiu młodych w tamte strony. Czad ich rozliczamyz czego żyją i skąd mają pieniądze bo będzie jeszcze gorzej, przecież jest ich coraz więcej. Będziecie czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude to dopiero muszą mieć tam sprzekichane.. blondynek w euriopie duzo ale rudych to dopiero cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Markus chciał się jej pozbyć bo nalegała na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę że jak nalegała na ślub może była w ciąży ojcu powiedziała że będzie się musiał trzymać za dwie kieszenie nie jedną - po co fryzjerzynie taka dziołcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem politologiem i znam realia funkcjonowania administracji w krajach arabskich. Niczego i nigdy nie uda się ustalić. Tamtejsze władze już uznały sprawę za samobójstwo i nikt tam już się tym nie zajmuje. Pozostało tylko spakować zwłoki i odesłać do Polski, ale dopiero gdy ktoś z Polski przeleje np. 10 tysięcy USD na pokrycie kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Glownym podejrzanym jest i bedzie markus.dziwnie prowadzona rozmowa bez emocji z jego strony.film zamiast pokazac policji wstawil na youtube.facet tworzy alibi to nie ja cos zrobilem to oni.nie chce rozmawiac z rutkowskim.ok jego prawo ale postawcie sie w jego sytuacji.ukochana umiera za granica jesli jestem czysty rozmawiam z kazdym kto moze pomoc rozwiazac zagadke.markus pochodzi z dziwacznej rodziny gdzie wszyscy mieli problemy psychiczne.jego siostra Anja Piotrowska.mistrz wizazu.gdy z nia porozmawiacie przez 5 minut odrazu wiecie ze bada nadaje sie do domu wariatow.jego matka miala juz chyba 5 mezow z tego kazdego z ktorym sie rozstala okradla. Jak dla mnie markus jest glownym podejrzanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy naprawdę myślicie że jej chłopak może zostać uznany za podejrzanego, w sytuacji gdy nie pojechał z nią do Egiptu i został w Polsce ? On ma żelazne alibii: "Byłem w Polsce, jakieś 3 tysiące kilometrów od niej, gdy umarła."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wszystko wiesz? Znasz tego drania?! Jeśli to prawda to Rutkowski nie musi wcale lecieć do Egiptu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz k***a wkolko to samo te same pytanie niewyjasnoone minal tydzien a tu k***a nic nie sprawdzone markus nie przesłuchany. Dlugo to trwa a co on zapadl sie pod ziemie ?! Unika kontaktu z rutkiem to k***a jedz i go znajdz niech gada co wie. Moze ma deoresje i inika tego szumu ale tydzuen czasu nie prztcisnac go do rozmowy i tego macieja?!!maciek wzial kase i nawet nie powiedzial czy tam byl! Kurwa podstawowe informacje a nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi____
A moje spekulacje wygladaja tak: To nie byla przypadkowa turystka, przypuszczam,ze ta wycieczka tak zostala kupiona,zeby ten Marcus nie mogl jechac, plus widac,ze miedzy nimi byla zaleznosc bardziej biznesowa a nie uczuciowa, on ewidentnie chronil tylek tymi filmikami. Ona wiedziala,ze jedzie po cos nielegalnego - albo cos miala przewiezc albo po prostu byla prostytutka, Rutkowski powiedzial,ze ona 'trenowala taniec na rurze', sorry ale nie znam zadnej normalnej laski ktora by to robila, bo i po co, nawet jak sie przecietna babka nauczy to gdzie ma tanczyc, domy czy mieszkania tego nie maja,chyba ze burdele (oczywiscie moga byc wyjatki, ktore uwazaja,ze taki taniec jest cool i ze nie ma podtekstow, ale dajcie spokoj :D ) . Rodzina zaplacila Rutkowi przypuszczalnie,zeby zbadal prawde i zatuszowal,ze ona byla prostytutka, a on sie od razu wygadal ze na rurze tanczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Ludzie ku....a koniecznie sprawdzic markusa.juz wam pisalem ze pochodzi z chorej psychicznie rodziny a dla pieniedzy sa gotowi zrobic wszystko,doslownie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drobną, wystraszoną dziewczyne, woziło kilku czarnuchów!!! po tym egipcie i na lotnisko... Wszyscy to rezydenci, tak? To tak teraz nazywa sie alfonsów? Na filmie jest wszystko!!! przez nią powiedziane. Orginał nagrania, detektyw po analizie by ujawnił. Inni mogą już o tym nie wspominać, co z analizą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dziwi dlaczego ten jej chłopak i ten gość co niby miał po nią jechać nic nie mówią? Nawet rodzice z nimi nie rozmawiali, tylko inf. otrzymywali od siostry? To oni wiedzą najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chłopak może być winien bo chciał zarobić na filmie i się mógł zemścić bo mogła go rzucić. To tylko domysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechać do Egiptu zwiedzać piramidy, zabytki arch. itd, x hahahahahaha ale sie usmialam , zwiedzac zabytki w Egipcie to byl czas 30-20 lat temu , teraz jest tam jedna wielka zozpierducha i nie naraza sie zycia na zobaczenie jakiejs piramidy , bajki o Szeherezadzie i Alladynie sie skonczyly ! ja nawet juz do Paryza bym nie poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pytanie do wszystkich. 1 kto z was nagrywa jak dzwonia wasi partnerzy? 2 kto z was wrzuca do internetu jak przerazony partner-partnerka blaga o pomoc pol zywa ze strachu żeby oglądala i komentowala to cala polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiadomo ze ta dziewczyna to siosyra markusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam na YT jakis film ten Piotrowskiej. I nie wiem czy mi sie wydaje, czy w tym filmie nie ma przypadkiem tej Kaczorowskiej, ktora zginela rok temu w Karpaczu.. Tzn. w filmie jest zdjecie, na ktorym stoja pod wieza Eiffla. Ta dziewczyna jest bardzo podobna do tej Kaczorowskiej... Ale czy to ona, to pewna do konca nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×