Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
naprawdę wystarczyło by nagranie z lotniska w Katowicach i porządne przepytanie świadków bo jeżeli wtedy już się dziwnie zachowywała to raczej jest pewne że to problemy psychiczne. Jeżeli zachowywała się normalnie to zostaje druga wersja czyli że coś się stało w Egipcie i to spowodowało jej zachowanie. No i czemu skoro zmarła 30.04 nadal nie ma wyników toksykologicznych???? To by wiele wyjaśniało... Odpowiedź na pytanie jak zachowywała się na lotnisku w Katowicach i w samolocie oraz czy była pod wpływem jakiś środków ODRZUCIŁBY WIELE SPEKULACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukała wrażeń, to i znalazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego polityka i jaki maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz gorzej tu się pisze, opóźnienia, zawieszenia, usuwane wpisy, a grupa na fejsie zablokowania i użytkownicy usuwani :P Zwijam się do roboty, działajcie dalej śledczy :P narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazdy do afryki powinny byc zakazane tak jak posiadanie broni palnej xxxx a niby czemu? dorosły człowiek może sam decydowac o sobie , dziś zabronią wyjazdów do afryki, jutro do ukrainy a pojutrze do uk i co zrobisz? wolny kraj, wolni ludzie, pomyśl trochę to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na końcu filmu ze szpitala widać jak wywożą Magde przykrytą białym prześcieradłem i przypiętą pasami bodajże... Magdę ??? Naprawde Magdę ? I po co przypinać pasami bezwładnego człowieka ??? I czy ktoś z bliskich poleciał do Egiptu zidentyfikować zmarłą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ja was prosze nie wypisujcie bzdur ze markusa ojciec to jakis dziennikarz wyborczej bo to nie prawda.jego ojciec to zwykly menel ktory ma 1.50 wzrostu.jakis debil pusci info w necie bo skojarzy nazwiska a reszta polaczkow zaraz to powiela.znacie markusa osobiscie?lub moze jego rodzine?nie debile nie znacie.to ze markus ma cos ze smiercia magdy wspólnego tego nie wykluczam ale napewno nie jest synem dziennikarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odcinam już od tej sprawy, co drugie słowo to "rzekomo": rzekomo znał, rzekomo były chłopak, rzekomo znajomy :o tak naprawdę wszystkie sensacyjne wieści są w ogóle nie potwierdzane, wklejacie linki do zdjęć jakiś ludzi a nawet nie wiecie czy są to właściwe zdjęcia :o same pomówienia, jeszcze komuś narobicie problemów, detektywi od siedmiu boleści :o spadam bo to się kupy nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy ktoś z bliskich poleciał do Egiptu zidentyfikować zmarłą ?? x No własnie NIE i to jest dziwne, bo przeciez zawsze w takich wypadkach, nawet w kraju musi ktoś z bliskich dokonac identyfikacji zwłok. A tu nikt i robią sekcje osobie uznanej za Magdę Żuk ??? I nikt mi teraz nie powie ze w ciągu tych kilku dni os śmierci, dalej wszyscy tłumaczą sie nieważnym paszportem, albo innymi planami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie! tak samo jak kilka str wcześniej non stop ludzie pisali że Magda miała SWÓJ SALON - NIE, NIE MIAŁA. i jeszcze wklejacie zdjęcia bez pewności :o żenujące to się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może okaże się , że araby to byli tylko podwykonawcy w tej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DeeDee znalazła Wojtka, to może i Magda się odnajdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak naprawdę wszystkie sensacyjne wieści są w ogóle nie potwierdzane, wklejacie linki do zdjęć jakiś ludzi a nawet nie wiecie czy są to właściwe zdjęcia pechowiec.gif same pomówienia, jeszcze komuś narobicie problemów, detektywi od siedmiu boleśc***echowiec.gif spadam bo to się kupy nie trzyma ..... xx A co się dziwisz ludziom z neta, dam lepszy przykład - już nie detektyw bo bez licencji K. R. i co ? To on pierwszy zrobił show na konferencji prasowej, mówiąc rzekome fakty, które kompletnie nie znalazły pokrycia. A wczoraj na żywo, opowiadał, to co inni opowiadali :) albo co wyczytał we wpisach internetowych od pokrzywdzonych panienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czy ktoś z bliskich poleciał do Egiptu zidentyfikować zmarłą ?? x No własnie NIE i to jest dziwne, bo przeciez zawsze w takich wypadkach, nawet w kraju musi ktoś z bliskich dokonac identyfikacji zwłok. A tu nikt i robią sekcje osobie uznanej za Magdę Żuk ??? I nikt mi teraz nie powie ze w ciągu tych kilku dni os śmierci, dalej wszyscy tłumaczą sie nieważnym paszportem, albo innymi planami. xx A kto by udzielał płatnych wywiadów jakby na koszt Państwa(!) polecieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś tłumaczenie tego co mówią te araby jak ten Marcus z nią rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ma ktoś tłumaczenie tego co mówią te araby jak ten Marcus z nią rozmawia? vvv poszukaj w necie 100x było to tłumaczone, wklejane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadawała się z dziwnym typkiem, leciała nie wiadomo po co, szukała wrażeń - o cóż, nie wyszło zgodnie z planem... Jakoś mi jej nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowywala sie dziwnie przed odlotem tam , bo juz ja chlopak naszprycowal, zeby w Egipcie byla latwiejsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie juz ja prochami wczesniej wspomagal zeby tam poleciala i nie myslala za duzo, pracowal nad ofiarą konkretnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w co drugim komentarzu czytam jakieś sensacyjne informacje, oczywiście niepotwierdzone, które na drugi dzień okazują się stekiem bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sie z nim zegnala na lotnisku, czyli ja odprowadzil i co za problem wrzucic jej cos nawet w kawiarni na lotnisku do napoju, on ja szprycowal pewnie juz w Polsce zeby wszystko robila jak chcial i zeby tam bez oporow poleciala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przecież araby to tylko pionki w tej całej historii to ktoś z kraju naszego zafundował jej "wakacje śmierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zachowywala sie dziwnie przed odlotem tam , bo juz ja chlopak naszprycowal, zeby w Egipcie byla latwiejsza!!! a ty to wiesz bo tam byłaś/byłeś i widziałeś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×