Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
https://youtu.be/upMSgP2UWmg zobaczcie buty kolesia czarne lakierni co przy niej stoi,ten typ calyczas za nią chodzi WSZEDZIE W nastelnym filmiku przyjrzyjcie się ,on za nia lezie do szpitala,magda idzie w sukience widać ze się cheieje i źle się czuję,a ten typ idzie za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciagle tylko zastanawia jedno, dlaczego Magda chocby bedac na lotnisku i jak ja lekarz badal nie powiedziala mu o tym, ze padla ofiara g****u, handlu ludzmi, ze chca ja wywiezc itd. Czy az tak sie bala, czy raczej byla az tak nacpana, ze nie kontaktowala. Mozearaby tylko sobie alibi chcieli swtorzyc tym odwiezienim na lotnisko, a nacpali ja wczesniej odpowiednio, zeby jej na poklad nie wpuscili i zeby nie kontaktowala na tyle zeby mogla kogos na lotnisku prosic o pomoc to samo w szpitalu jak byla w sukience, tam byla spokojna, czemu nie zglosila nikomu ze potrezbuje pomocy? Czemu w ogole caly pobyt u nikogo nie szukala pomocy??!!!! Przeciez czlowiek w takiej sytuacji latal by do kazdego i wszcedzie i kazdego by zaczepila zeby mu pomogl Mowie przynajmniej w tych chwilach kiedy byla z nia lepiej To jest MEGA dziwne jak dla mnie i niezrozumiale Czlowiek w takiej sytaucji ratuje sie jak moze przeciez! Czy on miala jednak cos do ukrycia, na badania sie nie chciala zgodzic, czy az tak ja zastraszyli? Ale na lotnisku lekarzowki bym juz powiedziala, ale pewnie za bardzo byla nacpana to jest wlasnie dla mnie bardzo dziwne wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ja szarpie w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają już niezbite dowody na psychozę maniakalną Magdy. Sprawa niedługo przycichnie. Od tych waszych konfabulacji to można niezły film nakręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak daleko wywiezli ja do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dali jej narkotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak wpisu dotyczacego przyczyny smierci. W jednej gazecie dzis podano,ze M.otruto groznym narkotykiem o nazwie flakka -tak wypowiada sie egipski leksrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565
I jeszcze jedno,Magda przypuszczalnie wiedziala po co tam jedzie,moze nie do konca o wszystkim ale czesciowo musiala byc poinformowana.gdy dotarla na miejsce przypuszczalnie dla testu zostala zgwalcona a srodki odurzajace podane jej juz przed wylotem w polsce.na miejscu w egipcie preparaty byly nadal podawane by ja w koncu uziemic i moc kontrolowac.grubo,markus i jego kumple maja pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro detektywistyczne Lampart: Magda została zwabiona przez mężczyznę za pomocą silnej więzi emocjonalnej między nimi czytaj: http://www.dzienniknarodowy.pl/6573/biuro-det ektywistyczne-lampart-magda-zostala-zwabi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona wieczorek zaginęła po wyjściu z dyskoteki w której poznała trzech mężczyzn I bawiła się z nimi w clubie Po kłótni wyszła z dyskoteki sama do domu i ślad po niej zaginął https://youtu.be/yjBZmaSMyNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądajcie dzisiaj Fakty na TVN, mają pokazać ponoć rozmowę z Markusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znaleźli ta wieczorek i mordercę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj rozmowa z markusem w faktach tvn o 19:00 i w specjalnym programie o śmierci polki w egipcie na antenie tvn24 o 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gyyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsc
Cytat z Wykopu - po analizie fragmentu wideo z Magdą : Do osoby mówiącej po polsku będącej z Magdą w Egipcie dzwoni telefon, arabska melodyjka. Osoba odpowiada - Tak słucham. Osoba mówi - No elo, zaraz to zrobie. Osoba mówi - Weszły psychotropy Osoba mówi dalej po arabsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trakcie rozmowy z marcusem , spokojnie mogła powiedzieć co się stało..bo miałby nagrane .., i to był jedyny sposób na ratunek. Ale ona coś ukrywała wolała przemilczeć , a nie była w takim stanie ,ze nie mogła mówić , co z tego ,ze stał obok prawdopodobnie jej oprawca .., gdyby krzyknęła to by było wszystko jasne i zarejestrowane. Obstawiam ,ze nie do konca ona taka kryształowa ..i w tej historii jest niewinna! Wszystko wymkneło sie spod kontroli i straciła zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×