Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Mnie zastanawia fakt, że skoro była w takim złym stanie psychicznym i szpital w MA nie był w stanie jej pomóc, bo nie miał do tego odpowiedniego personelu i odpowiednich leków, to dlaczego jak była na lotnisku w H i zachowywała się jeszcze bardziej dziwnie nie odwieziono jej od razu do szpitala w H, ktory jest dostosowany do leczenia przypadkow tego typu, tylko z powrotem jechali z nią do MA do hotelu, jak była z niego wycheckowana i pozniej po innych hotelach, żeby ją gdzieś przyjęli i później wylądowała tak czy siak znów w szpitalu w MA. To mnie mega dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ją wozili po hotelach w wiadomym celu,podobno połowa tego szpitala to rodzina rezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać jak się witaja zresztą czule z 5 osob przy karetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:07 Kolejny dowód na ostry napad schizofrenii... no niestety zachorowała na chorobę która dotyka 1% młodych ale nikt o niej nie mówi... moźe teraz się to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziobro wszystko wyjaśni ,ma w tym głębszy interes ,państwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z nim nie da się ułożyć ,to najtwardszy przeciwnik ze swoimi służbami specjalnymi,także poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza z Niemiec
I okazuje się, że Magda nie została zgwałcona, nikt jej nie więził, wszyscy starali jej się pomóc, ale była bardzo agresywna. Jednego nie wiemy, czy była pod wpływem narkotyków, a jeżeli była to czy ktoś jej podał, czy sama z własnej woli coś zażyła. Sprawa zrobiła się głośna, ale na szczęście nikt jej nie gwałcił, nie molestował, czyli możemy bezpiecznie nadal do egipskich kurortów latać. A Magda? Współczuję rodzinie, rozumiem, że ciężko pogodzić się z myślą, że córkę dopadła choroba. To nie Magdy, ani Markusa wina, to był splot nieszczęśliwych zdarzeń. Miał być miły wylot, ale jakiś złośliwy chochlik zrobił zamieszanie. Współczuję rodzinie Magdaleny, współczuję Markusowi, współczuję wszystkim znajomym Magdy i Markusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes chora !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mar/kus Włod/arski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza G W Artura W, który jest vvvvvvvvvvvv Markus Włodarski NIE JEST synem dziennikarza o tym samym nazwisku. Z Niemcami łączy go tylko miejsce urodzenia, ale nigdy nie jest to jednoznaczne z uzyskaniem obywatelstwa. I Polacy i Niemcy na wyjazd do Egiptu muszą posiadać paszport, ważny . Na niemiecki dowód osobisty to można pojeżdzić po Unii. Ale już nawet, to czy miał ważny niemiecki paszport?, Czy w ogóle się o niego starał? Od 20 lat mieszkam w Niemczech i Polsce, mam ważny polski paszport, niemiecki nieaktualny od 7 lat. Żaden problem wznowić, ale po co? Na niemiecki dowód do Egiptu nie polecisz. Ja zawsze mam jeden paszport ważny, ale swoje wycieczki zawsze z Niemiec wykonuję[nawet jako polska turystka], taniej, bezpieczniej, a przy tym większy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd info że nie została zgwałcona? Podobno strona egipska nie badała jej pod tym kątem, bo nie było zgłoszenia o gwałcie. Chyba że to informacja od polskiej strony, daj namiar gdzie to można odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie, wstępne informacje podały, że Pani Magdalena nie została zgwałcona. Pytanie, dlaczego Polacy milczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie, wstępne informacje podały, że Pani Magdalena nie została zgwałcona. Pytanie, dlaczego Polacy milczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 Spokojnie, stać mnie zapłacić śmieszna karę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chory, ja czy sąsiadka z dwóch postów powyżej? Pisz rozsądniej, staranniej i uważniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w przyszłym tygodniu ja z rodziną lecę do Egiptu, no ale z nas cały gang. 4 dorosłych i 5 dzieci. Mam nadzieję, że z nami wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA sensaci! Domniemany "ojciec" Markusa zabrał głos w sprawie na swoim profilu fb: ku waszej rozpaczy oświadczył, że nie są spokrewnieni. A tak się wszystko pięknie układało w całość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kolejna nacpana blondynka popelnia samobojstwo ? Przypadek ? Ci sami ludzie, podobne okolicznosci. Biedni Egipcjani i jak zwykle rasizm i pomowienia Polakow o jakichs g***tach... Zgłoś Ci sami? jaki sami? wyrazaj się jaśniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pk][op'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ciągle ludzie piszą że była agresywna ? Obejrzałam wszystkie materiały i tylko na jednym widać nie jej agresję a zwykłą próbę ucieczki ze szpitala. Zaatakowała muslima ,ale w jakim momencie.On coś do niej powiedział i ten jego gest rękoma by się uspokoiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fla.kka - promowany od niedawna na.rkot.yk który niby miał wpłynąć na zachowanie Magdy--- mam wrażenie że ci z tel.ewizji maja nas za totalnych kret.ynów. Ich ignorancja przekracza granice rozsądku, film po niby skoku z okna pokazuje że Ma.gda nie była niedołężna, a mówią nam że utrzymywano ją w śpiącz.ce bo była w tak złym stanie. Kłamstwo, manipulacja i gó.w.no. Jak można tak nas traktować. Jak bezro.zumne b.ydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Magda dostała udaru cieplnego? Stąd to zachowanie. Czemu nikt na to nie wpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Magda dostała udaru cieplnego? Stąd to zachowanie. Czemu nikt na to nie wpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udar słoneczny może zdarzyć się: w gorącym klimacie podczas upału w czasie dużego nasłonecznienia podczas przebywania w gorących i parnych pomieszczeniach podczas długiego marszu lub zabawy w czasie upału. Objawy udaru słonecznego bóle i zawroty głowy zaczerwienienie i poparzenia skóry osłabienie niepokój nudności Jeśli wystąpią wymienione objawy, należy bezzwłocznie wezwać pomoc! wymioty dreszcze silne bóle i zawroty głowy zaburzenia widzenia mowa niewyraźna, bełkotliwa a chód chwiejny gorączka sięgająca powyżej 41 stopni C przyspieszenie tętna obfite pocenie się na początku, potem utrata potliwości zwiotczenie mięśni utrata przytomności zaburzenia oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy udaru: WSZYSTKO PASUJE Udar słoneczny może zdarzyć się: w gorącym klimacie podczas upału w czasie dużego nasłonecznienia podczas przebywania w gorących i parnych pomieszczeniach podczas długiego marszu lub zabawy w czasie upału. Objawy udaru słonecznego bóle i zawroty głowy zaczerwienienie i poparzenia skóry osłabienie niepokój nudności Jeśli wystąpią wymienione objawy, należy bezzwłocznie wezwać pomoc! wymioty dreszcze silne bóle i zawroty głowy zaburzenia widzenia mowa niewyraźna, bełkotliwa a chód chwiejny gorączka sięgająca powyżej 41 stopni C przyspieszenie tętna obfite pocenie się na początku, potem utrata potliwości zwiotczenie mięśni utrata przytomności zaburzenia oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sprawa rozwiązana. Miała udar słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pewnie udaru można też dostać nocą. Qrwa co za pr.....denie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywscie dziwne zachowanie Magdy na filmiku ze szpitala w Hurghadzie. Pod warunkiem tego czy to napewno ona tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×