Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość Gsc
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 --> Nie pieprz! Ten kto twierdzi, ze Magda zachorowała psychicznie nigdy w życiu nie widział w realu osoby psychicznie chorej. Moja siostra ma schizofrenie już od wielu lat więc poznam schizofrenia od razu - inna mowa ciała, wzrok, sposób wypowiedzi... To co widzimy na nagraniu u Magdy to wielka panika i szok pourazowy, na pewno nie schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* schizofrenika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co najbardziej mnie zadziwia na tym nagraniu jest to, że ten Markus w kółko pyta się Magdy ''co sie stalo?''. No k****. Nie wiem jak niski trzeba mieć iloraz inteligencji, żeby widząc kobietę w takim stanie, nie domyślić się od razu, że została zgwałcona i jeszcze perwersyjnie kazać jej to do kamery ''powiedziec'', bo on ''musi mieć to nagrane''. To śmierdzi na kilometr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tvn24 świadek opowiada o zachowaniu Magdy podczas pobytu w Egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 Schizofrenia ma wiele odmian kazdy jest inny nie mozesz porównywać jednej chorej osoby do drugiej. Tu niestety stres zwiazany z rozsraniem z chlopakiem spotęgował nagły atak. Wiele osob własnie na skutek zmiany otoczenia dostaje ataku tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagranie jest też w necie na portalu TVN24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie świadek opowiadał, że w hotelu szukała swojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie - twierdziła źe słyszy jakieś hałasy głosy, potem pisała do znajomych źe czeka na nich w pokoju, potem szukała chłopaka w hotelu... podejrzewam źe sekcja i śledztwo nic nie wykaźą i w końcu przyjdzie na to czas źe jakiś lekarz powie źe to niestety klasyczny objaw nagłego ataku schizofrenii... Na taką smutną prawdę Marcus postanowi otworzyć fundacje dla chorych na schizofrenie bo dzisiaj niewiele osób o niej wie a średni wiek ujawnienia sie chroby to właśnie 27 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tylko po samych dostepnych w sieci materialach mozna stwierdzic ze: 1. Markus, zloty wyslali ja tam bo dostali za to pieniadze od rezydenta. 2. Wyslali ja na pewna smierc polaczona ze zbiorowym arabskim g***tem, po to krecili filmik telefonem z rozmowy z Magda zeby miec alibi ze probowali jej pomoc i ze nie sa w to zamieszani, nastepnie dodajac go na you tube. 3. Rezydent zna sie z Markusem slychac to w tonie Markusa podczas rozmowy. 4. Kiedy Markus dopytuje Magdy podczas rozmowy video, slychac ze robi to z ironiczna ciekawoscia i pewnego rodzaju podnieceniem. 5. Przed rozmowa video dziewczyna byla zbiorowo przez kilka dni gwalcona przy czym mowiono jej wprost ze po wszystkim zostanie zabita, stad paniczny lek, zachowanie i stwierdzenia Magdy podczas rozmowy video. 6. Araby budujac sobie alibi (Araby bo zangazowanych jest w to mnostwo osob, wlaczajac lekarzy ze szpitala, i arabow z innych hoteli gdzie byla wozona) zawiezli ja do szpitala by miec to na monitoringu, specjalnie ja denerwowali i bili po twarzy by sie rzucala a oni mogli powiedziec ze byla agresywna! 7. Wyrzucili ja przez okno by nie mogla opowiedziec co przerzyla gdyz podane jej narkotyki ze wzgledu na jej sportowy tryb zycia nie zadzialaly tak jak na inne slabsze osoby i Magda pamietala wybiorczo lub calkowicie co sie wydarzylo. 8. Smierc Magdy mogla tez byc zaplanowana i przygotowana od poczatku, by pozniej z usmiechem Araby mogly ogladac wszystko w internecie, gdzie nie jeden Arabski zwyrol jest podniecony nie tylko samym g***tem, morderstwem ale i tym jak Polska jest zupelnie bezradna za sprawa ich solidarnosci muzulmanskiej ktora jest wybitnie duza. 9. Transfuzja krwi oczywiscie po to by wyczyscic narkotyki z krazenia, a wyrzucenie przez okno by zatuszowac siniaki, urazy z pobic i g***tow. 10. Brak monitoringu z hotelow bo wspolpracuja ze soba tam jak napisalem wyzej wszyscy, wliczajac w to policje i lekarzy. 11. Ta sprawa zakonczy sie tak jak juz powoli jest przedstawiana, czyli samobojstwo, zero narkotykow, g****u, choroba psychiczna. Smutne ale tak bedzie bo wojna miedzy swiatem muzulmanskim a reszta swiata trwa! Jesli stanie sie inaczej uznam to za cud i ogromny sukces naszych wladz. Araby, cygany, hindusi to krolowie klamstwa i owijania w bawelne, zakreca nie jednego starego lisa! podejda a potem opluja, zgwalca i zabija! Dlatego ze to zli, glupi i bardzo prosci ludzie! W Londynie mieszkam juz 8 lat i znam muzulmanow jak wlasna kieszen! Kazdego wybor czy chce sie z takimi ludzmi przebywac, chociazby i w ich otoczeniu na wakacjach czy tez nie! Ja mowie ze nie dostana odemnie nawet zlamanego funta! Ani mechanik, ani sklepikarz, ani hotelarz. A za £1000 czyli koszt egiptu to ostatnio na teneryfie bylem I bardzo serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 brawo jeden z glosow rozsadku tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 bardzo dobrze napisane, gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Madzia jak mi jej żal. Dlaczego ona nie żyje. Boże dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli byla chora , zaluzmy choć w to nie wierze, potrzebowała pomocy biedna delikatna. Boże co za życie co za świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierci Magdaleny Żuk. Relacja personelu szpitala w Port Ghalib dla WP Rozmowę przeprowadzili, gdy jego znajomy, którego Magda również poznała, leciał już po nią do Egiptu. Wtedy zarówno dla obsługi hotelu, rezydenta, jak i rodziny kobiety było jasne, że jej stan nie jest dobry. Markus twierdzi, że w pewnym momencie telefon Magdy nie był już włączony i po "kilkunastu czy kilkudziesięciu próbach rozmowy" z nią wiedział, że "coś się mogło wydarzyć. Mama miała mu podpowiedzieć, żeby nagrał kolejną rozmowę z nią, jako "dowód". Kolega Markusa mówi o bezpieczeństwie Magdy Wideorozmowę Markusa i Magdy rejestrował jego kolega innym sprzętem. W pewnym momencie włączył się do rozmowy, sugerując Markusowi, by nie naciskał Magdy na zbytnią wylewność. Jak tłumaczył w rozmowie z TVN, bał się, że jeśli rzeczywiście coś się tam wydarzyło, słowa 27-latki zostaną zrozumiane i jej sytuacja może się pogorszyć. - Chcieliśmy zrobić wszystko, żeby jej myślenie było pozytywne - mówi kolega Markusa i dodaje, że nie chciał, żeby kobieta "zamknęła się" w sobie i przestała mówić. Nagranie w sieci to wynik nieuwagi Markus mówi, że z kolegą chcieli zabezpieczyć nagranie. Jego rozmiar był duży, więc postanowili wrzucić je na Youtube, ale nie zwrócili uwagi na to, że w ustawieniach zapisano opcję "publiczne" i każdy mógł je zobaczyć. W taki sposób materiał dostał się na portale internetowe. Gdy do Egiptu dotarł kolega Markusa, Magda po upadku z okna została już przewieziona do szpitala w Hurghadzie. Pozwolono mu ją zobaczyć - była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Personel placówki opowiedział mu, że przeszła załamanie nerwowe. Grożono im Mężczyźni zaczeli otrzymywać groźby. - Pojawiło się za dużo osób, które chciały coś powiedzieć o tej sprawie, nie mając o niej żadnego pojęcia - powiedział Markus i dodał, że m.in. z tego powodu zdecydowali się na opowiedzenie swojej wersji wydarzeń. - Były plotki, byłyy jakieś komentarze, że niby się uchylamy od współpracy, że się ukrywamy, nic takiego nie miało miejsca - zapewnia Markus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stalo, ze ona zdawala sobie sprawe z tego ze nie ma szansy na powrot. Ja juz nie wroce. Mowila zabierz mnie i wiedziala ze on nie moze przyjechac. Wiedziala ze bez solidnej pomocy nie wroci. Mowila calkiem logicznie. Nie moge mowic... Tam musialo sie cos wydarzyc. Nie miala mozliwosci sama o sobie decydowac, ciagle i na wszystkich filmach towarzyszy jej paru mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś tępa suka sama się tam pchała to się naigrała, głupoty nie wyleczy x a) albo sex-turystyka na zasadzie oferowania swojego towarzystwa bogatym biznesmenom, na zasadzie tej dawnej sprawy gdzie arabscy szejkowie srali do ryja polskim modelkom b) albo szmuglowała w bebzolu dragi, woreczek pękł, substancje zaczęły się uwalniać, najpierw była w euforii, a potem miała zjazd, łaziła, majaczyła, a na koniec totalny odpał (możliwe że w wyniku podania jakichś medykamentów w szpitalu, gdy była za pierwszym razem, gdzie źle zareagowały w połączeniu z pozostałościami narko, coś jak nie wolno pijakowi podać relanium jeśli nie ma 0,0 ‰) i jej totalnie odje‪bało i złapała jakąś psychozę. zresztą nie oszukujmy się, w jakim towarzychu się obracała? te całe Markusy i Złote to znani w półświatku dilerzy, alfonsi i dzi‪wkarze. a to że teraz rodzice szlochają i mówią, że to była taka grzeczna i ułożona dziewczyna? no prośba smiech.gif rodzina i bliscy zawsze tak będą klepać oczko.gif szczeniak z Legionowa który dilował na potęgę, a złapany połknął dilkę i się udusił mimo próby pomocy przez gliniarza, też potem wg. rodziny i znajomych "okazał się" dobrym, grzecznym i ułożonym młodym chłopakiem z wielkimi aspiracjami, a policjant przy okazji okrutnym mordercą oczko.gif ja stawiam na opcje B - chodziło o dragi i coś poszło nie tak, bo gdyby chodziło o handel ludźmi, albo seks-usługi, a ona by się stawiała, to nie brandzlowaliby się z nią i latali po szpitalach, hotelach i lotniskach, tylko zrobiliby samobójstwo w pokoju hotelowym, albo zaciukali i odwłok wywalili w pustynne piaski, tak że już nikt nigdy by jej nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. Araby budujac sobie alibi (Araby bo zangazowanych jest w to mnostwo osob, wlaczajac lekarzy ze szpitala, i arabow z innych hoteli gdzie byla wozona) zawiezli ja do szpitala by miec to na monitoringu, specjalnie ja denerwowali i bili po twarzy by sie rzucala a oni mogli powiedziec ze byla agresywna! x fantazjujesz. jakby mieli ją tak krzywdzić i torturować, to po uj sobie tyle trudu zadawali, wożąc ją tu i tam, gdzie jest prawie wszędzie monitoring, a szczególnie po szpitalach? po co telefoniki z Markusem? nie prościej byłoby ją zaciukać i ciało wywalić gdzieś na pustyni? nikt by jej nie znalazł i sprawa nie miałaby takiego rozgłosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Ten glos jest przerobiony komputerowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/ostatnie-dni-zycia-magdaleny-zuk-nie-byla-soba,738914.html Obejrzyjcie cale po upadku z okna jeszcze zyla, a Chlopak juz nie brzmi jak bez emocji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/ostatnie-dni-zycia-magdaleny-zuk-nie-byla-soba,738914.html Obejrzyjcie cale po upadku z okna jeszcze zyla, a Chlopak juz nie brzmi jak bez emocji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:00 za dużo filmów sensacyjnych oglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo na facebooku a teraz w google znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaczek z twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×