Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
ten temat czesto sie blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bylam w Egipcie nigdy, ale przypomnialo mi sie jak bylam kiedys miesiac w Uk a miasteczku samych pakistancow i arabow w wakacje na miesiac w pracy. Mialam tam wynajęty pokoj sama w budynku jakby motelu wiktoriańskim starym jak nie wiem. Bylam z kolezanka i jej facetem ale oni byli 15 - 20 min drogi ode mnie. Musialam isc tam mieszkać bo oni nie chcieli bym mieszkala z nimi w takiej małej kawalarce. Tzn ten jej facet nie chcial bo byl paskudny typ i agresywnym. Jak bylam sama w tym pokoju mialam taka sytuacje ze bralam prysznic wyszlam z niego w reczniku siedzialam w pokoju. Zapukal mi jakis typ i wszedl mi do pokoju. Nie wiem czy drzwi nie byly zamkniete czy on mial klucz od arbskiego właściciela! W kazdym razie ja w reczniku ,a ten sie gapi na mnie. Pytam sie co tu chce ode mnie? A on ze pogadac? Ja w reczniku a ten pogadac sb chciał. Z tego gadania rzucil mnie na lozko a on obok mnie. Przkrylam sie dodatkowo kocem i powiedzialam zeby mi nic nie robil! Bo sobie tego nie zycze ! Pousmiechal sie bezczelnie do mnie cos tam probowal podkręcic ze mna, ale mu Odmówiłam. Chociaz cos tam sie musialam naszrapac z nim w taki sposob by mi nie zawinal koca z ręcznikiem jak pamiętam by mnie zostawił. Poszedł chociaz mnie nachodzil nie raz. Nie chcialam robic zadymy bo tam pełno arabow mieszkalo i tak kazdy by miał w d***e czy ktos by mi zrobil co kol wiek. W kazdym razie co jakis czas jak zobaczyli ze mieszkam sama podchodzili mi pod pokoj, jak nie jeden to drugi . Zagadywali jak wchodzilam lub wychodziłam z niego. Jeden po 2 rozmowach chcial mnie za zone w Pakistanie . Co mi wtedy naobiecywal co to ja nie mialabym itd. A oni siedzili tam na d***e w tym motelu całe dnie , nic nie pracowali tylko handlowali jakims gownem, a pod budynkiem samochody niewiadomą skad i za ile. Od tatusia zapewne.z Pakistanu albo Afganistanu itd. Zapytalm sie po co ci zona z inna kulturą? Bo Europejskie dziewczyny sa Mądra , wykształcone i ładne , a ich nie. Tak mi wtedy powiedzial. W miedzy czasie jakis stary hiszpan sie do mnie doczepil bo byl sam, ja ćwiczylam angielski z nim rozmawiajac , a on? Nic mi nie zrobil, ale tez cholera wie co mu tam po glowie chodzilo raz zapytal kulturalnie mnie czy sie z nim nie przespie ?! Czy nie mialabym ochoty? Mysle sobie ja 20 lat ty 50 wtf? Moglbys byc moim ojcem i jak ci nie wstyd mi cos takiego proponować? Jak siedzial po drugiej str pokoju i pil herbate czy kawe.. :S. Powiedzialm by wyszedł. Bo gadki przy kubku to jedno a ja sexu z tym nie łącze nawet jeżeli jest to jakis facet. Juz z nim wiecej nie rozmawialam. Ja dziewica wtedy myslaca o pracy tam w jakiejs fabryce, a oni szukali przygód. Masakra. Po tych sytuacjach wyprowadzalam sie stamtąd w jeden dzien. Drugi jak szukalam pracy , a jego szefa nie bylo juz mnie lapal za reke i sila ciagnal do łazienki by mnie zg****ic. Wywinelam sie mu jakos i uciekam z tego biurowca. Niby potem jak rozmawialam z jego szefem o tym to mówił ze mi krzywdy on nie zrobi juz wiecej , ale juz tam ponownie nie poszlam bo sie balam. Pozniej mialam historie ze proponowali mi bym ziolo palila i sie z nimi"zaprzyjaznila" bo inny chcial mi prace tez załatwić. W wiadomym celu. Odmówiłam. Jak szlam ulica zatrzymywali sie samochodami i wciskali mi sami swoje nr tel...Polak? Za granicą? Pomoc? Juz jeden mi mial pomoc to mnie okradł w zywe oczy w tym hotelu wmawiajc mi ze on mi zalatwi cos tam jak zapalce mu za dokument dla siebie do pracy chyba to byl home office. Nic mi nie zalatwil. Angielka mi pomogla wiecej niz kto kol wiek z tych patalachow tam! Wracajac do tematu troche mnie to dziwilo bo poza kolorem blond krotkich włosów,jestem przecietna dosc i nie rozumialam ich zachowania wtedy mialam 20 lat. Fakt sa moze przystojni, ale mnie obrzydzenie bralo jak by mnie taki dzikus mial łapać. W oczach maja jakies takie k***iki i widac ze maja zle zamiary. I ten ich okropny zapach skory. Fuj sa jacyś dziwni. Kazdy co mi cos proponowal i wkrecal uciekalam bo nie chcialam miec nic wspólnego z nimi. Nie moglam sie tam odnaleźć wsrod tej masy dzikusow i po ponad miesiącu wróciłam do domu na szczęście cala i zdrowa. Chociaz mialam momenty ze za jednym budynkiem były tory , chodzilam tam jak mi bylo zle i mialam ochote tez rzucic sie pod pociag bo wiedzialam mimo tego ze mam koleznake tam to ze jestem sama. Ogólnie to nie ma co sie z tymi ludzmi rozgadywac, prosić o nawet glupia pomoc w sprawie drogi, rozmawiac ani nic. Sa strasznie podstepni i dwulicowi Nawet wtedy tez jak tam bylam jakas Polke zamordowano. Ja po tamtej czasie zmienilam zupelnie pogląd na temat wyjazdów na wczasy czy do pracy za granice. Ale takie zachowanie juz pamietam jak jezdzilam z rodzicami jako nastolatka za granice po Europie to np w Turcji jak mama z tata pojechali taksowka ze znajomymi do sklepu to juz taksowkarz sprawdzal wzrokiem moich rodziców gdzie ida. W sklepu też byli obserwowani to znajomy uprzedzil by sie pilnowali. Nie mozna bylo sie poza hotel ruszyc bo niebezpiecznie. To były jakies lata 2006-8 i mimo , ze czasy troche spokojniejsze to takie kombinowanie tych ludzi z tamtych stron Afryki czy Bliskiego Wschodu jest od zawsze w stosunku do kobiet oraz ludzi. Ja w kazdym razie ciesze sie iz.mimo tego ze bylam tam sama to zadnemu nie pozwoliłam sobie krzywdy zrobic choć mieli ku temu okazje bo bylam mloda i naiwna myslac ze ludzie sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Markus Włodarski ma dlatego tak na imie bo urodzil sie w niemczech a jego matka jadwiga poczula sie niemka mimo ze wtedy byla zwyklym azylantem-uchodzca z polski do niemiec.markus ma siostre anje piotrowska ktora ma we wroclawiu Akademie wizazu.dokladny adres jest w sieci.markus ma jeszcze starszego brata ktory gdy dostali nakaz opuszczenia niemiec aby z niemiec nie wyjezdzac zostal adoptowany przez wlasna ciotke ktora juz miala staly pobyt.matka markusa wraz z nim i jego siostra Anja wrocili do polski.matka nauczyla markusa ze do pieniedzy dochodzi sie nawet po trupach dlatega sama miala chyba 5 mezow.to bardzo cwani i wyrafinowani i bezczelni ludzie.jego siostra to wrecz wstretna psychiczna baba.jestem w stanie uwierzyc ze markus dla zysku finansowego wyslal magde nawet na smierc.chcial ukrecic sobie alibi ale wyszlo gowno i teraz pewnie sie gdzies ukrywa.moze u siostry nie wiem.zycze rutkowskiemu powodzenia bo szkoda tej magdy a markus za magde i karoline nie powinien nigdy wyjsc z pierdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki uwielbiają swoich ciapatch habibi.... a potem siedzą w tureckim więzieniu bo złapali je z 5 kg dragów na granicy. "Mój turecki książe dał mi tylko torbę dla kolegi z polski, nie patrzyłam co tam jest bo on mnie love" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie "tajemnicza śmierć elzbieta Kaczorowska fakt" też jechała na urodziny tez sprawa bardzo tajemnicza i nikt do dziś za to nie odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE SKĄD WY DO K***Y NĘDZY WIECIE, ŻE MAGDA NIE ŻYJE ? Przecież z tego wszystkiego wynika, że ten rząd egipski to jakaś sterta machlojarzy. Po ch*j by były te filmiki, jedno może faktycznie w celu alibi dla tych gości, ale drugie, by UZASADNIĆ samobójstwo, by nikt jej nie szukał ! A może od rezydenta i chłopaków kupił Magdę za ciężkie pieniądze jakiś wysoko postawiony w tamtym kraju mężczyzna na którąś z żon, tam to jest praktykowane dalej, porywanie żony itd. , im większa kasa i wpłwywy, tym większe masz możliwości. Oni mogą mieć cztery żony, wielu na jedną z nich chce europejkę. NIKT PO STRONIE POLSKIEJ CIAŁA NIE IDENTYFIKOWAŁ ANI NIE WIDZIAŁ. NIKT. Też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2356 to wszystko jasne,jam społeczność nie wymierzy mu sprawiedliwości to nikt! Jeżeli siedzą w tym" władze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście nagranie od tej Elżbiety gdy widziano ją ostatni raz?? Wyszła z psem nocą na sitku przed hotel,wrucila a za nią wszedł do hotelu młody facet w krótkim rekawie i sie gapił na nia gdzie idzie gdy zmierzala do pokoju.Na dworze był mróz Ela była wczimowych ubraniach na dworze śnieg, a tu facet wchodzi za nią Z dworu w krótkim rekawie i ją śledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zdjęć poturbowanej magdy w siniakach. Nie zdziwię się jak ją sprzedano jakiemuś szejkowi za grube miliony co by pół polski kupił. Oni tam tak działają ze nikt by ją już nie wyszarpal a jedynie ktoś by sobie wielkich problemów narobił i sam byłby śmiercią zagrożony. Rutkowski też bylby tam bardzo,bardzo zagrożony gdyby tam przylecial tak myślę, o ile tam poleci.Nie przywieźli ciała do polski no hellou ,co to za problem się wielki zrobił .Piszcie co myślicie, wspólnymi siłami po nitce do kłębka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem "wróżką w ukryciu" patrząc na markusa w oczy na zdjeciu, widzę przebieglosc,pewność siebie i coś zlowieszczego,w rodzaju,mroczna strona jakaś itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego usuwacie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie tej kaczorowskoej nie rozwiązali śledztwa. Makabra. Pół miliona trzymała w domu i ktoś jej ukradł i nie wiadomo kto? Koleżanki wyjechały a ona sama została w hotelu? Może na kogoś czekała? Co z jej telefonem? Ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek wisi. Nowy trzeba zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie trochę dziwi, że ciapaci pozwolili jej zadzwonić.. Gwałcą kobietę, poźniej dają jej zadzwonić ze swojego telefonu do chłopaka, gdzie wiadomo , ze bedzie probowała powiedziec co sie stało ?Mimo wszystko sami na siebie wskazują wyrok ..Czy to dziwne nie jest ? Chyba, ze czują się tacy bezkarni i sa tacy bezczelni.. Ktory normalny facet wrzuca nagranie , gdzie cierpi jego dziewczyna do sieci.... i na koniec rozmowy M co M? M jak Milosc k***a!przeciez to jakis debil z tego marcusa!!!Ręcę opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona może żyje, została sprzedana szejkowi za grube miliony ,taki to pół Polski kupi,i żaden mu nic nie zrobi.A widzę ze tematy z szejkamj nie chcą wskakiwac,a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolili jej nagrywać bo wiedziała ze umrze jak pisnie słówko ,k***a ale problem..byla juz zgwalcona to wiedziala do czego sa zdolni,myslicid ze broni przycsobie nie noszą? ?? Napesno tez jej pokazali co mają w zanadrzu, tym filmem budowali alibi,widać wyraźnie jak ona myśli"chce powiedzieć ale oni mi pokazują ze mnie zabiją, kombinuje ile się da ale calyczas mi grożą przy rozmowie,logiczne" ona sie zbliza do telefonh i chce powiedzieć ale oni jej nie pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.56 trzeba było z tamtad wiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie zalozyc nowy temat bo strony sie zacinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiają mnie słowa Magdy" Ja już nie wrocę" albo wie, ze popelni samobijstwo, albo, ze sprzedadzą Ją dalej. .. W gescie solidarności z rodziną Magdy ,Magdą i innymi skrzywdzonymi dziewczynami POlacy powinni przestac leciec do Egiptu i odwolac zarezerwowane wycieczki ! Żeby nie nabijac kasy tym kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ma być podobno coś na jej temat Zobaczycie,znowu ustala jeden scenariusz specjalny dla "widowni" i kazde wiadomości będą gadać to samo i pokazywać te same niby "dowody "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na fb na profil Magdy, pod jednym zdjęcie Araby coś wypisują w ich języku. Jak damy na tłumaczenie to co oni wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam, niech Magda będzie przestroga dla tysiąca dziewczyn ktore mysla tylko o latwiej przygodzie w krajach arabskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No historia Magdy myślę zepobiegnie wielu zaginięć ,gwałtów, handlu ludzmi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Błagam, niech Magda będzie przestroga dla tysiąca dziewczyn ktore mysla tylko o latwiej przygodzie w krajach arabskich.... Zgłoś gość dziś No historia Magdy myślę zepobiegnie wielu zaginięć ,gwałtów, handlu ludzmi itd X. Buhahahaa takie rzeczy były, są i będą. Teraz jest szu i ostrzeganie, a za parę dni ludzie zapomną, tak jak o wielu sprawach i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwię się jak to będzie większa tajemnica i polska tez bedzie mieć interes w tym,dlatego tak to tuszuja.Moim zdaniem ona będzie gdzieś w Dubaju sprzedana wysoko postawionemu kolesiowi i tyle.I bede tak myslec puki nie bedzie zdjęć zgonu,i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy wątki tu się przewinęły jakoś po cichu. Ma ktoś jakieś linki? 1. Żeby zwrócić uwagę na wrocławską szajkę. 2. Że w Egipcie to było zamieszanych trzech polaków, w tym jeden to syn działacza PO 3. Że Marcus znał, bo pracował jako fryzjer dla kogoś z wrocławskiego PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 Nieźle Znaleźć ich u udupić,wszyscy umoczeni w gownie po czubek łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tez wpisy, że Rutkowskiego specjalnie zatrudniono, żeby bardziej namieszał niż rozwiazał sprawę. Bo przecież na dobrą sprawę on nic nie może, gdyż stracił licencje detektywa. Nie ma prawa ani przesłuchiwac nikogo, ani robić swoich pokazowych nalotów ze splówą w ręce i 20 "pudzianami" za plecami, nie ma prawa zakładać podsłuchów itd itd. To też nie dziwne, że siedzi w polsce i robi reality show + wywiad z jej rodzicami, który własciwie nic nie wnosi tylko jeszcze wiecej pytań i dziwnych "faktów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauważyliście ze o tej Eli modelce strasznie mało info a filmik też przerobiony na potrzeby widza? jej pies niechcial wejść do pokoju bal się ,moj jak sie boi to tez sie wycofuje do tyłu i blokuje,ona na chamca to tam wciągnęła. Czy to prawda ze miała w znajomych markusa??? Nie mam fb nie umie sobie prześledzić tego czego czce A te info są serio znikome,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×