Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta pomoc jest bezinteresowna?

Polecane posty

Gość gość
Tak. Mam już termin. Operacja odbędzie się we wrześniu. Nie zrezygnuję z tego. To jest dla mnie taka szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno na pewno nikt nie przepusci 15 tys za kilka zdjec na pewno wiele pacjentek za takie zdjecia zgodziloby by sie nawet za rabat 1-5 tys zlotych wiec watpliwe jest czy czlowiek inteligentny zgodzil sie na taka opcje by odpuscic 15 tys zlotych przez 3 zdjecia jak same pacjentki by sie zgodzily za duzo mniejsze kwoty. Zwyczajna logika temu przeczy ale jesli jest w miare ustawiony i pasuje ci jakis uklad towarzyski z nim w koncu 15 tysiecy to kawal kasy twoje zycie twoje cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:24 - Przewidujesz coś złego? To jest dla mnie taka ogromna szansa, marzę o tym od kilku lat i wiem, że nie prędko byłoby mnie stać na taką operację gdybym miała sama za nią zapłacić. Taka okazja mi się więcej nie powtórzy. Chcę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba przewidywac cos zlego zawsze moze powiedziec ze nastapily trudnosci z kosztami i nie moze sie podjac tej operacji za darmo takie zycie jest i tyle. Przeciez nie oszuka cie nie wyludzi pieniedzy zwyczajnie wycofa sie z tej sytuacji. Nie ma nic za darmo jesli ktos w to wierzy to jest naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego miałby tak zrobić? Sam mi to zaproponował. Gdyby miał trudności finansowe to raczej nie wychodziłby z taką propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz zwyczajna psychologia najpierw oferuje ci super okazje niby za darmo ty sie coraz bardziej na to nakrecasz widac ze ci bardzo na tym zalezy a pozniej lekka sugestia ze moga wystapic trudnosci i ze on zrobic ci by musial wielka przysluge i czekal na twoja reakcje. W najgorszym moglby sie wycofac z powodu trudnosci a ty i tak musisz zaplacic jak za normalna operacje albo dalby ci jakas znizke 10% z powodu wczesniejszych trudnosci jakby mial dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pytanie po co miałby tak zrobić? Dla żartu? Zbyt poważny człowiek. Na ten moment mam wyznaczony termin operacji, dostałam skierowania i wykaz badań, które mam wykonać bliżej terminu operacji. Wszystko już ustaliliśmy, dobrał mi implanty. Poza tym nie zrobił nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna40roków
Znalazłem ten temat, bo raz na jakiś czas przeglądam internet, czy ktoś pisze że nie poddał się koniecznej operacji (po urazie np. ręki, jak ja) i okazało się że zwyciężył (jak to u mnie się stało). ...A Kobieta z którą ostatnio byłem miała piersi małe. Nigdy jednak w moim wypadku temat piersi nie był istotny. Zwracałem większą uwagę na inne aspekty, a jeśli cielesne - to proporcje, biodra, nie piersi. I tak głośno myśląc, co bym zrobił, gdybym był kobietą. Udałbym się bez wątpienia! się najpierw do 2 wybitnych psychologów-kobiet... Sam mogę powiedzieć tylko tyle tak naprawdę, co jest faktami mym przykładzie i mego mentora (mężczyzny). ...Znów teraz zacząłem myśleć i wracam do tematu, jak wyszedłem z urazu bez operacji (choć konsylium lekarzy orzekło że jest konieczna) i jak to "czynił" mój mentor. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna40roków
Czyli: Gdybym był kobietą, poradziłbym się w tej sytuacji wybitnych, świetnych, szczęśliwych 2 kobiet psychologów. Mężczyzn raczej nie. Taka konkluzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi psycholog? On nie sprawi, że moje piersi urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry psycholog ani nie odradza ani nie doradza. Zawsze pomaga się przygotować do spraw ważnych. Prosta myśl, nie? Zalogowałem się, że to ja. A siadam do innych tematów: http://f.kafeteria.pl/temat/f3/kto-ma-ksiazke-do-przeczytania-p_6790395 Do tej pory tego forum praktycznie nie znałem. W miarę ciekawe, przynajmniej więcej kultury, ktorej mi nieraz brakuje ;-) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie czytałam tematu - moje pytanie brzmi, czy ten Lekarz to starszy i doświadczony z dobrymi opiniami, czy młody, ktory zdobywa doświadczenie dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja właściwie jestem już przygotowana na to psychicznie, jestem też zdecydowana na tą operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce tutaj umieszczać istotnych danych pozwalających na identyfikację, ale jest to starszy chirurg, z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, z dobrymi opiniami. To renomowana klinika. Jeśli chodzi o to czy jestem w dobrych rękach to jak najbardziej. Nie ma się czego obawiać pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to podejrzana sprawa. Skoro to doświadczony chirurg plastyk, posiadający już dobrą opinię to czy aby na pewno potrzebuje sprezentować komuś operację dla kilku zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie tylko dla tych kilku zdjęć bo autorka w innym temacie pisała że ten chirurg czuje się samotny i w zamian za bliskość oferował ten zabieg więc tu chodzi jednak o coś dużo wiecej niż tylko zwykłe fotki reklamujące zabieg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że on jednak będzie miał wobec niej jakieś oczekiwania po tej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego? To jest dla mnie taka szansa. Od zawsze o tym marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś przekonana że dobrze na tym wyjdziesz i zdecydowałaś się na ten zabieg i sponsoring to rób jak chcesz , twoje życie , twoja przyszłość , twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie pytaj nas tutaj czy ta pomoc jest bezinteresowna bo my wróżkami ani jasnowidzami nie jesteśmy. możemy jedynie na zdrowy rozsądek domniemywać iż na świecie NIC ZA DARMO NIE MA i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdecydowana na zabieg i mam nadzieję, że uda się nam uzyskać taki efekt o jakim marzyłam, ale nie jestem zdecydowana na sponsoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak godzisz się chętnie na darmową operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Cale szczescie ,ze ja mam fajne cycki i nie mam takich dylematow ,a gdybym miala to sama bym na nie zarobila ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugowlosa na szpilkach - a co? zazdrosna bo autorce ktoś sprezentował zabieg o tak, za nic, a ty byś musiała zasuwać latami jak głupi osioł żeby zorganizować kasę na zabieg? :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko daj znać we wrześniu jak będziesz po operacji jak było! życzę ci jak najlepiej! nie każdy jest zły i będzie chciał seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Taak jestem bardzo zazdrosna zwlaszcza o to ,ze autorka odpracuje cycki ssac starego kootasa :D Ogarnij sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto tutaj mówi o ssaniu starego kotasa? :o :o Autorka ma z nim umowę. Zabieg w zamian za fotki reklamujące z efektami przed i po zabiegu. To uczciwa propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Najpierw bylo "ot tak ,za nic" teraz sa juz zdjecia :D,a skonczy sie wiadomo na czym.. Swoja droga -czy Ty autorko widzialas jak ta operacja przebiega ,czy wiesz jakie sa mozliwe powiklania i zagrozenia?Zdajesz sobie sprawe jak wyglada rekowalescencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugowlosa na szpikach - proponuje przeczytać cały wątek i się wypowiedzieć. autorka wypowiadała się już tutaj o stronie technicznej tej operacji, jest po konsultacji z tym chirurgiem więc jest chyba dobrze zorientowana. poza tym jak już zrobi jej tą operację to ona po tym nic nie musi. :) siłą jej nie weźmie, a cycków już jej nie zabierze. :P zazdrosna jesteś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×