Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta pomoc jest bezinteresowna?

Polecane posty

Gość gość
To dalej dobra cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz to jest tak.ze cycki jak ci zrobi to.ci.juz ich nie.zabierze wiec nawet jesli powiesz nie. Nie czuj sie zobowiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądz głupia,jesli to ktos kogo dobrze i długo nie znasz różnie może być..a niech faktycznie nerke ci wytnie?nie wiesz co podczas narkozy zrobi z twoim ciałem..moze nawet cie zgwałcić albo filmik nakręcić czy fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja moze nagrac filmik sex doctor and patient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe zrobi ci cycki a wytnie nerke i będziecie kwita..tylko że nerka na czarnym rynku kosztuje ze dwa razy tyle albo jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie podczas takiej operacji nie będę z nim sama na bloku operacyjnym. W tym bierze udział cały zespół, anestezjolog itd. Nerki mi nie wytnie bo musiałby wykonać nacięcia w zupełnie innym miejscu, byłyby szwy, ślady. Od razu bym się zorientowała. Poza tym trochę jednak go znam. Co prawda średnio, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby racja, już po operacji mi tych cycków nie zabierze, ale w razie czego nie wiem jak mógłby się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z tymi nerkami to faktycznie niektórzy trochę przesadzają, ale pomyśl. Będziesz pod narkozą, a on może wtedy zrobić z Twoim ciałem wszystko. Co jeżeli zrobi Ci jakieś kompromitujące fotki i będzie Cię nimi szantażował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ją zgwałci na oczach całego personelu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak Ci ktoś tutaj napisał. Jeśli to nie jest jakiś stary, brzydki i obleśny dziad to co Ci szkodzi, a cycki będziesz miała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie słuchaj tych co Cię tutaj zniechęcają. Po prostu zazdroszczą Ci tej szansy i znajomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Poszukaj sobie wartościowego chłopaka. Wejdź z nim w sferę seksu. Nawet bardzo małe cycki potrafią być sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć silikony, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy nie byłam w związku. Nigdy się nawet nie całowałam, a już tym bardziej nie uprawiałam seksu. Mam straszne kompleksy z powodu moich maleńkich piersi. Ja na prawdę nie przesadzam. Wiem, że będę zawsze niezadowolona z tego powodu. W ogóle wstydziłabym się przed kimś rozebrać. Nawet ta konsultacja przed chirurgiem była dla mnie krępująca i miałam moment zawachania gdy ściągałam stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym takiego szokującego? Wolę mieć silikony niż ciągłe kompleksy i ograniczenia w ubiorze. Poza tym silikony najnowszej generacji umieszczone pod mięśniami piersiowymi wielkimi są praktycznie nie wyczuwalne już po rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to jestem już na to zdecydowana tylko martwi mnie czy to na pewno jest taka bezinteresowna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
A co na to rodzice? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata. Z moimi rodzicami mam bardzo kiepskie relacje. Z ojcem właściwie wcale nie rozmawiam, z mamą jest tak różnie. Wszystko jest okej gdy tylko nie poruszę drażliwego tematu. W każdym razie. Z ojcem nigdy na ten temat nie rozmawiałam, a moja mama jest ogólnie przeciwniczką operacji plastycznych z wyjątkiem sytuacji typu wrodzone wady, bardzo widoczne defekty, rekonstrukcje po wypadkach. Nie rozmawiałam szczerze nawet z nią o tym, że chce to zrobić. Ona wie, że o tym marzę, ale nie mówiłam, że mam teraz realną szansę. Pewnie skończyłoby się kłótnią więc jeśli już to powiem po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebix
Zagadaj ofen do gościa ile razy masz za to dać? Jak się dobrze ustawisz to niech Ci jeszcze w narkozie błonę natnie i ósemki wyharata, bo ch.. się męczyć później? A no i niech ci da dojść do siebie, przecież nie będzie cie pukał nieprzytomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo źle robisz. Sto razy wolałbym kobietę z mikrobiustem, niż z plastkiowymi piersiami. Chyba , ze chcesz zarabiać jako prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być prostytutką. Wygląd zewnętrzny zawsze był dla mnie bardzo ważny i zawsze chciałam dorównać kobietom, które podziwiam i są dla mnie wzorem. Nie robię tego dla faceta. Robię to dla siebie przede wszystkim, żebym czuła się ze sobą dobrze. Jeśli kiedykolwiek będę kogoś miała, to będzie to mężczyzna, któremu nie będzie ten fakt przeszkadzał. Tego na prawdę nie czuć jak zabieg został wykonany poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mchy i Porosty
Dodaję temat do ulubionych. Napisz jak się to dalej potoczyło, choć jestem przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiając całą resztę na bok to powiedzcie mi co jest złego w tym zabiegu? To nie jest tak, że mam już duże piersi i chcę je powiększyć jeszcze mocniej żeby wyglądały jak kule od kręgli. Ja na prawdę mam bardzo małe piersi, właściwie tylko lekko uwypuklone. Po prostu chcę je mieć jakiekolwiek, ale wyraźnie zaznaczone. Nie powiększymy ich bardzo mocno. Mam drobą sylwetkę, wąską klatkę piersiową i bardzo duże piersi tylko by zaburzyły moją figurę. Zrobimy tak żeby był bardzo wyraźny zarys, implanty okrągłe, będzie efekt jak w staniku push up, ale bez przesady, żeby to wyglądało apetycznie, ale naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się z nim na seks po zabiegu, to będzie robił jak dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:01 - Nie rozumiem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie uprawiałam seksu i czuję się kompletnie nie gotowa, ani nie przygotowana na to i w dodatku mam wrażenie, że z wiekiem będzie tylko co raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to.dla ciebie taki problem idz zrob to. Byc może faktycznie masz maly biust I jestes dobrym przykladem na to ze takie operacje maja sens a tym samym widax wyraznie ich wynik. Tak wiec moze on chce sie toba posluzyc jako reprezentatywnym przykladem na to.. moze nie chce wcale cie wykorzystac. Moze twoja sytuacja jest niejako wyzwaniem moze nie czesto w.swojej praktyce spotuka sie z malym biustem a ty bedziesz dobra probla jesli operajca przyniesie oczekiwany efekt. Moze.I wylacznoe tylko to.. Ja tez mam kilka.kompleksow np popekane naczynka pudruje je zaslaniam ale mam niemalze onsesje na ich punkcie I.nir wiesz ile bym dala by ktos mnie od tego problemi uwolnicl od tak.. po prostu marze o tym. Jestem urodziwa dziewczyna tak samo ale wiem jak tskie rzeczy potrafo zrujnowac kobiecie samoocene.. I jesli to faktucznie ma ci pomoc podniesc twoja pewnosc siebie poprawic naatroj idz I zrob to nie zastanawiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na prawdę nie jest tak, że mam fanaberię i przesadzam jak niektóre kobiety, które już naprawdę przeginają i nagminnie korzystają z chirurgii plastycznej z najczęściej opłakanym skutkiem. Ja naprawdę mam bardzo malutkie piersi i ta operacja ma u mnie jak najbardziej sens. Oczywiście żaden chirurg plastyk nie powie, że tak ma pani zrobić sobie tą operację i jest to konieczne. To pacjentka sama musi chcieć i zwrócić się z tym do chirurga. On może jedynie doradzić, rozważyć za i przeciw, dobrać silikonowe wkładki, ale to kobieta musi tego chcieć. Mimo wszystko chcę żeby efekt nie był przesadzony i sztuczny. Nie rozumiem demonizowania chirurgii plastycznej. Tak jak stomatolog jest po to żeby leczyć zęby tak ta chirurgia plastyczna jest po to żeby korygować kompleksy i defekty. Oczywiście nie ma co tego nadużywać i ulepszać na siłę wszystkiego zwłaszcza tam gdzie to nie jest potrzebne, ale jeżeli można coś poprawić co wyjątkowo przeszkadza to dlaczego z tego nie skorzystać? Oczywiście trzeba robić to z głową i w granicach dobrego smaku. Zamykanie naczynek nie jest trudnym zabiegiem, można to wykonać laserowo i naczynka znikają jak wymazane gumką do mazania. Kwestia tylko pieniędzy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam się za atrakcyjną dziewczynę. Jestem wysoka i bardzo szczupła, mam wymiary modelki. Przez to, że mało ważę moje piersi są bardzo małe. Jest to mój kompleks odkąd byłam młodziutką nastolatką. O ile na codzień mogę sobie ubrać stanik z dużym push up'em i wygląda jakbym miała większe piersi, tak nie mogę założyć żadnej sukienki z większym dekoltem itd. bo po prostu będzie widać, że mam strasznie małe piersi, a nie chcę się ograniczać ciągle przez to tym bardziej mając atrakcyjną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×