Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta pomoc jest bezinteresowna?

Polecane posty

Gość gość
Zrobiło się trochę (chyba?) niebiezpiecznie. Pisałam, że miałam się zobaczyć z nim teraz w długi weekend i pojechałam specjalnie do niego. On mieszka i ma klinikę w innym mieście niż gdzie ja mieszkam. Generalnie to wszystko było dobrze, miło spędziłam z nim czas, ale zaprosił mnie na wakacje w sierpniu - to jest równo miesiąc przed moją operacją i to mnie trochę zaniepokoiło. On jest dla mnie naprawdę bardzo miły i lubi mnie, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "lubi mnie" , dziewczyno ty po prostu mu się podobasz . Między męzczyzną a kobietą nie istnieje przyjażń a tym bardziej jakieś platoniczne uczucie więc dorośnij wreszcie i dopuść do swojej głowy informację że on ciebie chce jako swojej kobiety . Tym bardziej że to samotny facet . Nie wiem czy Ty jesteś aż tak naiwna że wciąż wierzysz że tak drogą operację zrobi ci całkiem za darmo ? Nie ma nic z darmo , za wszystko trzeba zapłacić , jeśłi nie kasą to w naturze . Jeśłi więc nie jesteś gotowa zostać jego nałożnicą to ni zawracaj mu głowy i odpuść sobie te cycki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co? Po prostu. :) Jest dla mnie bardzo miły, uprzejmy, stara się, okazuje mi zainteresowanie, a jeśli już się z nim widuję to organizuje ciekawie czas. Poza tym fakt, że w ogóle pomyślał o mnie żeby zrobić mi tą operację. Wiedział, że o tym marzyłam. Między mną, a nim jest bardzo duża różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą to jest ciekawe, że ktoś taki jak on, z taką różnicą wieku, nie ocenia mnie, nie krytykuje, a wręcz zupełnie okazuje mi zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utazi
Autorko jakiś czas temu w moim sąsiedztwie kupił letni dom rodowity grek . Często przyjeżdżał z Grecji i w nim pomieszkiwał . Ja miałam wtedy 24 lata , on około 60-ciu. Od pierwszego momentu , od kiedy mnie zobaczył był dla mnie bardzo miły . Pewnego dnia przyszedł do nas i zaproponował mi wyjazd na wczasy do Grecji. Deklarował że wszystkie opłaty on bierze na siebie , żebym się nie bała bo on to z dobrego serca tak , bo wie że mnie nie stać (nie przelewało się u nas w domu ). Rozmawiał nawet o tym z moją mamą i obiecał że nic mi nie grozi pod jego opieką . Pewno gdybym była taka naiwna jak Ty to skorzystałabym z tej propozycji , ale u mnie zadziałał rozsądek . Zgodziłam się na wyjazd ale pod warunkiem że pojedzie ze mną mój brat i wiesz co ? Przemiły i dobroduszny dotychczas pan nagle stał się gburowaty i chamski do tego stopnia że zaczęłam się go autentyczne bać. Nie wiem czego się spodziewał z mojej strony ale ewidentnie miał jakieś plany co do mojej osoby, dlatego był tak miły i chciał mi sponsorować ten wyjazd. Myśłę że u Ciebie może być podobna sytuacja . Doradzam rozsądek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli to zaproszenie na wakacje, czy operację powiększenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie naprawdę zależy na tej operacji. Nie chcę niczego popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i zaproszenie i operację bo jedno z drugim ściśle się wiąże , chyba że za operację zapłacisz z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśłi tak bardzo zależy Ci na darmowej operacji to zgłoś się do programu "Życie bez wstydu" , tam zrobią Ci za darmo po pokazaniu się przed kamerami przed i po zabiegu. A tu w tym układzie hmmm........ kto wie jaką "cenę" bedziesz musiała zapłacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utazi
te dwa wpisy powyżej to moje , zapomniałam wpisać nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na tą operację zupełnie, a rodzice by mi jej na 100% nie opłacili i wcale nie dlatego, że ich nie stać tylko dlatego, że są przeciwni bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do tego typu programów biorą najczęściej ludzi, którzy mają jakieś faktycznie poważne defekty urodowe. Poza tym nie odważyłabym się chyba na udział w czymś takim, bo nie chciałabym pokazać się tak przed całą Polską. Co innego zdjęcie samych piersi przed i po, a co innego pokazanie się w takim programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale wydaje mi się, że chyba mogę mu zaufać? W końcu nie robię tego gdzieś na lewo w garażu, tylko w renomowanej klinice, u kogoś kto ma już wyrobioną dobrą opinię i doświadczenie więc chyba można go uznać za wiarygodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknąłem dziś i na spokojnie czytając: Tak wygląda, że sprawa jest dość wiarygodna. Niemniej całkowicie za darmo (+ zdjęcia), to budzi wątpliwości. Z mego doświadczenia, gdy walczyłem o zdrowie swej ręki... miałem sytuacją nieco podobną. Lekarz, świetny, ludzki... dał mi zniżkę na zabiegi z 80 zł na 30 zł. Zarabiał tylko rehabilitant, ale nawet klinika traciła na zabiegu ok. 1 zł. Bo sprzęt, bo oświetlenie (była zima), itd. ... Rękę mam zdrową, choć czasem dla sprawdzenie ćwiczę trochę. Rozumiem Cię o tyle, że mam drobne kompleksy. Otóż straciłem na ręce niemało masy mięśniowej, zresztą i na drugiej ręce też, bo od 3 lat b. mało robiłem fizycznie rękami. Mam pracę generalnie niefizyczną, a nie bardzo mam motywację ćwiczyć... To że 'poradziłem sobie' bez operacji, nie może znaczyć bym doradzał/odradzał operację. Poza tym Twa sprawa nie jest podobna do mojej... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro z powodu Twoich kłopotów ze zdrowiem. Jestem pewna, że przy odrobinie motywacji i chęci przy dobrych ćwiczeniach i regularnych treningach mógłbyś przywrócić masę mięśniową. To jest trochę tak jak z liposukcją. Gdybym miała do wyboru taki zabieg, który nie mydląc nikomu oczu bardzo często wiąże się z powikłaniami, a możliwość schudnięcia przy pomocy treningów i zdrowej diety to próbowałabym w ten sposób. Niestety z piersiami nie mam zbytnio żadnej metody alternatywnej, która mogłaby coś w znacznym stopniu zmienić, poza odpowiednimi stanikami z push-up... Dlatego się na to zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z powodu mojego kompleksu właściwie całkowicie unikam plaży, basenu... Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam. Wstydziłabym się przed kimś rozebrać, właściwie pierwszy raz przed kimś rozebrałam się dopiero u mojego plastyka na konsultacji. Nie koniecznie też mogę ubrać coś z większym dekoltem bo po prostu będzie widać, że mam bardzo małe piersi, także to też jest w pewnym stopniu dla mnie ograniczenie ubiorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprytnie to sobie wymyślił z tymi wakacjami przed operacją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś nowości autorko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego? Jestem chora. Przeziębiłam się przez tą zmienną pogodę. :o Muszę bardziej o siebie dbać ponieważ w dniu operacji trzeba być zupełnie zdrowym. Inaczej zabieg się nie odbędzie... Za jakiś czas chyba będę robiła wszystkie zlecone badania... Wyniki są ważne przez okres 3 miesięcy, a dostarczyć je muszę na 2 tygodnie wcześniej przed operacją... Także czeka mnie trochę tych badań. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrówka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzewam temat. Jak tam autorko się sprawy mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko odezwij się. byłaś na tych wakacjach z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co z Twoją operacją? Miałaś przejść zabieg we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może umarła podczas operacji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo udusila sie kootasem chirurga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgffałcił ją? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka się nie odzywa bo pewnie musiała iść z tym chirurgiem do łóżka i jest jej po prostu wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Zawsze miałam bardzo małe piersi, trudno było ubrać ładną bluzkę z dekoldem aby móc się czym pochwalić. Zdecydowałam się na powiększenie piersi za pomocą implantów i to była  bardzo dobra decyzja. Moje piersi wyglądają teraz super, są ładnie powiększone i mają odpowiednią wielkość. Zabieg robiłam u dr Raczkowskiej -Muraszkow Krakowie https://www.raczkowska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×