Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta pomoc jest bezinteresowna?

Polecane posty

Gość gość
Wiecie, że pierwszy raz się pokazałam bez stanika dopiero na konsultacji u chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:22gdyby to bylo takie.proste juz dawno bym ich nie miala u mnie to wynik zaburze ogolnoustrojowych wiec dopoki bie doprowadze do.porzadku wnetrza to aie ich po prostu niebpozbede badz zwyczajnie po zabiegu wroca I kasa wyrzucona w bloto. Tak wiec patrze na moj problem raczej kompleksowo, gdybym miala gwarancje pomoze nie wroca wydalabym krocie wierz mi zaciagnelabym.pozyczke nawet jesli trzeba by bylo ale wiem ze zrodlo lezy gdzie indziej wiec dla mnie to tylko wyrzucanie kasy w bloto. A ty z chorurgia zrob jak chcesz jesli jestes przekonan o tym to po co tutaj pytasz. Zrob jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Czyli problem ma głębsze podłoże. Trochę tak jak z depilacją laserową i zaburzeniami hormonalnymi. Do momentu, aż się nie wyreguluje hormonów tak efekty depilacji będą średnie, ale może jest jakaś możliwość leczenia co z połączonymi zabiegami laserowymi dałoby zadowalający efekt? Ja jestem przekonana co do słuszności tej operacji i jestem zdecydowana. Chcę to zrobić tylko boję się czy oby na pewno ta pomoc jest bezinteresowna i czy po zabiegu nie będzie oczekiwał jednak wdzięczności w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko seks. :) Nic Ci nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam cały ten wątek i rozumiem Cię autorko, nie neguję Twojej decyzji o przejściu takiej operacji. Jednak mam duże obawy co do intencji tego pana. Dziś jest naprawdę mało ludzi, którzy pomagają bezinteresownie, a to nie jest jakaś błahostka tylko poważniejsza sprawa. Taka operacja wiąże się z większym wydatkiem finansowym. Ja bym była ostrożna bo facet może rzeczywiście oczekiwać wdzięczności w naturze. Jeśli nie jesteś gotowa na seks z nim to przemyśl naprawdę dobrze swoją decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w taką bezinteresowność. Jest dobre powiedzenie, że "w życiu nie ma darmowych obiadów". Autorka jest młoda, naiwną, i nie zna życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno!!! zostanów się nad sobą!!! :o facet robi ci przysługę, chce ci sprezentować zabieg, a ty wystraszona, że miałabyś pójść z nim do łóżka???? brak słów. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 - Przecież jest umowa, że on jej robi operacje, a ona wzamian zgadza się na publikację zdjęć z efektami operacji na jego stronce czy coś w tym stylu. Prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.00 Wiesz, jak to się nazywa? Kure/stwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kur/estwo? :o przecież ona nie puszcza się na prawo i lewo, sama pisała, że cnotka, a chyba mogłaby to zrobić dla tego dobrego człowieka? durne baby tylko by brały a od siebie to nic...... :o durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli on nie jest brzydkim, obleśnym starym dziadem to się nie zastanawiaj! będzie dobrze! :) i tak pewnie kiedyś będziesz miała ten pierwszy raz więc dlaczego nie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam zrobić, a muszę w końcu się zdecydować bo chodzi o termin operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki on jest? pewnie nie będziesz chciała tutaj zdradzać namiarów co jest oczywiste, ale opowiedz może nam coś więcej o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz o jego wygląd? To nie jest jakiś brzydki i obleśny dziad jak ktoś tutaj pisał. Starszy owszem jest. Co mogę powiedzieć o nim? Jak na jego wiek to trzyma się bardzo dobrze, jest bardzo zadbany. Elegancko się ubiera. Nosi marynarki, krawaty od znanych projektantów. Po prostu widać, że o siebie dba. Chociaż zdarzyło mi się go widzieć prywatnie w zwykłej koszulce i klapkach, wtedy wyglądał tak jakby starzej? No ale nie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba da ci trochę czasu na dojście do siebie po operacji? :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chociaż plus, że nie jest odpychający xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorigodnosc
Wiesz co..mało zarabiam ale wolałabym wziąć pozyczke na tą operacje i spłacać przez jakis czas niz wpieprzać sie w jakis niejasny układ z obcym facetem..co innego gdyby to był ktos z rodziny albo długoletni znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie bezinteresowni na swiecie i taka prawda a on chce Twoich zdjęc jako reklamy swoich usług wiec uważam ze układ jest uczciwy..facet na stanowisku raczej bedzie dbał o reputacje i nie powinien odpierdalać jakichs numerów..taka okazja juz ci sie nie zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 - dlaczego niejasny układ? on jej zrobi zabieg, a w zamian chce wykorzystać zdjęcia z przed i po zabiegu w celach reklamowych. Myślę, że to klarowna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale przecież taki chirurg plastyczny raczej wykonuje takich zabiegów dużo. Dlaczego nie użyje zdjęć swoich pacjentek, które operuje? Tym czasem on woli wykonać za darmo operacje obcej dziewczynie. Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie była taka pewna na Twoim miejscu autorko. Akurat to, że jest on chirurgiem plastycznym, autorytetem, na wysokim stanowisku wcale o niczym nie świadczy i na pewno nie daje Ci gwarancji bezpieczeństwa. Tacy ludzie mają przede wszystkim ludzi, kontakty no i nie małe zaplecze finansowe. Potem ciężko będzie Ci coś zdziałać i udowodnić. :o Ja bym się w to nie mieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: Jesteś młodą dziewczyną, piszesz że jeszcze dziewicą. Nie potrzebny Ci jakiś chory układ z takim starym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomyślałaś, że może mu się podobasz i dlatego to robi? wtedy może wyjść dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z umieszczaniem zdjęć w swojej galerii na stronie internetowej jest pewien problem, pacjentka musi wyrazić zgodę na publikację takich materiałów, w przeciwnym razie chirurg nie ma prawa umieścić zdjęć z efektami operacji w internecie. Gdyby zamieścił takie zdjęcia bez wiedzy i zgody pacjentki mógłby zostać pociągnięty przez nią do odpowiedzialności karnej. Nie każdy pacjent zgadza się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgwałci podczas narkozy hahahaha śmieszne to było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dalej? Poszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjęłam już decyzję. Zgadzam się na tą operację. Do końca tygodnia mam dostać odzew odnośnie terminu operacji, ale będzie to najwcześniej połowa września. Nie obawiam się samej operacji, ani efektów, ale tego co będzie po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym gwałtem w trakcie operacji to gruba przesada. Tak mi się wydaje, oświećcie mnie? To nie jest tak, że podczas takiej operacji jest się sam na sam z chirurgiem plastycznym. Poza plastykiem w przypadku znieczulenia ogólnego (narkoza) na bloku operacyjnym jest także anestezjolog, pielęgniarka anestezjologiczna, instrumentariuszka, pielęgniarka, bywa też, że drugi chirurg współpracuje. To jest cały zespół. Podczas zabiegów w zniczuleniu miejscowym jedynie skład jest okrojony bo nie jest potrzebny anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna. Wtedy wszystko odbywa się przy zachowaniu pełnej świadomości. Nie wiem jak miałby mnie zgwałcić? Tak na oczach wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak tam sobie chcesz, ale nie bądź zdziwiona jak po zabiegu będzie jednak chciał wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co było dalej? Kiedy zabieg? We wrześniu? Czy Ci przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×