Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydzień, ruchy, mały brzuch

Polecane posty

Gość gość

Kochane jestem w końcówce 19tyg od kilku dni czuje ruchy i to dość mocno, ale każdy mi mówi że mam bardzo mały Brzuch, wyniki dobre, biorę dufaston, nadal pracuje, mam lekką pracę choć mam nakaz dużo odpoczywania. Mam 29lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziecko wg lekarza ma dobrą wagę jak na ten tydzień? Nie ma małowodzia? Jakieś nieprawidłowości? To czym się martwisz? Brzuch jeszcze urośnie. Napewno do końca ciąży płaska nie pozostaniesz :) Mi brzuch zaczął rosnąć po 20tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam mały brzuch, przytyłam tylko 6 kg. Synek urodził się zdrowiutki i ważył 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka Ja przytyłam 11kg, jakoś mi w biodra poszło. Usg połowkowe mam 20maja,co 2tyg mam wizyty i nic złego nie widzi lekarz, jak zaszłam w ciążę ważyłam 47kg, bolą mnie pachwiny i kość lonowa ale to jak więcej pochodzę. Może trochę świruje ale porostu się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w okolicach 20 tyg to wygladalam jakbym się najadla. Każdy tylko mały brzuch i mały brzuch,ze cos jest nie tak bla bla. Brzuch urósł ( ale gigantyczny nie był,średni ) , dzieci po 3700 każde. Zero rozstępów , zero flaka na brzuchu ( fakt że smarowalam się kremami od 10tc do końca ). Jeśli usg jest ok,ilość wód plodowych w normie i dziecko waży w normie to tylko się cieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy blizniaczej do konca mialam maly brzuch. Dzieci urodzone w 38tc z waga 2680g i 2710g. W 19tc to w ogole nie bylo widac ze jestem w ciazy (gruba nie jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 19 tug miałam taki mały brzuch ze lekarz się dziwil a to bliźniaki. Minął tydzień i brzuszek się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pocieszenie. To moja 2ciaza a przeżywam bardziej niż pierwsza. Może dlatego że 2 dziecko było bardzo planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam 22 tydzień mam dość spory brzuszek jak na moje oko i ja słabo czuje ruchy znaczy rzadko i delikatnie ale się nie przejmuje bo na usg wszystko w porządku. To moja 2 ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20 tyg jak się odpowiednio ubrałam nic nie było widać. Wiec to nie jest jakieś dziwne czy nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 39 tyg i mam 94 w obwodzie, mam tak maly brzuch, ze az się wstydzę jak mowie ze za tydz termin, ale co zrobić, mam nadzieje, ze tobie urośnie jednak bo z malym brzuchem jest holernie ciężko, każdy ruch dziecka boli, i widać na brzuchu, to niby ok ale bola zebra, kregoslup, kolezanka z brzuchem 2 razy większym od mojegotez ma termin tak jak ja i ona sobie siedzi jak chce a ja się wierce bo kazda pozycja jest nie wygodna. w 1 ciąży tez miałam maly brzuch, na porodówce zostałam oskarzona o palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 105 cm w najszerszym miejscu jak szłam rodzić, a przytyłam 20 kg położne jak rodziłam mówiły że wyglądam na max 7 miesiąc a nie na poród ;) dziecko 3 kg ważyło mi dopiero w 25 tygodniu było widać w obcisłej koszulce że w ciąży jestem, jak miałam coś luźniejszego to nie było widać w 2 ciąży to samo było, malutki brzuch za to po porodzie nie wyglądałam jakbym znów była w ciąży tylko malutki flaczek był który się wchłonął szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze że mam 170 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem mają te co w 19 mają duży. Ciesz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×