Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"Nieśmiało chcialbym zauważyć, że miałem w tym swój udział! " x Ależ ja wcale nie chciałam ujmować Ci zasług w robieniu dobrze . ;-) Nic z tych rzeczy. x Broda jakoś mnie nie odstręcza. Okres trochę. Nie masz jakiejś kompromitującej historii w zanadrzu, ze sobą w roli głównej? Nie chcę doczekać momentu, w którym będę musiała iść po_rade i pisać coś w rodzaju: "zamykam laptopa, a tu dalej wyświetl mi się jakiś nick z kafeterii. ;-) I mimo, że sejsmografy tego nie notują, to i tak trochę słabo. ;-) Jak żyć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Przecież w Doctorze Who jest chyba jakaś kobieta? " Tak, jest, młoda, atrakcyjna asystentka. ale nie wodzi na pokuszenie, może dlatego że Angielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz jakiejś kompromitującej historii w zanadrzu, ze sobą w roli głównej?" x Jak byłem mały i byłem chory to zemdlałem w łazience. Historia milczy czy było to przed, czy po wysikaniu się :) To znaczy ja pamiętam, ale nie powiem. Mogę kompromitować się na całego:) I kiedyś moi rodzice zdjęli z sedesu taką nakładkę na deskę dla dziecka, a ja tego nie zauważyłem. Resztę pozostawiam wyobraźni czytelnika:) Mam nadzieję, że uchroniłem Cię przed koniecznością poszukiwania wsparcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Po polsku mówi się ekstrawertycy, czy ekstrowertycy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słownik w internecie zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieję, że uchroniłem Cię przed koniecznością poszukiwania wsparcia" x Nie uchroniłeś. Tylko teraz potrzebuję innego rodzaju wsparcia. Mały, chory, obsikany i z brodą... Trauma. Przykra sprawa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"słownik w internecie zablokowali? " znasz termin "pretekst"? jak nie, to masz niezablokowany słownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" zależy o kim" załóżmy że o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zapomniałaś o wąsach i podeszłym wieku" x Przeholowałeś. Kompletnie straciłam zainteresowanie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, jest, młoda, atrakcyjna asystentka. ale nie wodzi na pokuszenie, może dlatego że Angielka" x Może tylko poza UK nie wodzi na pokuszenie, skąd wiesz co się dzieje w domach nad Tamizą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zostałaś publicznie zlinczowana za nieprzejechanie" x Gorzej, zlinczowali babę. Nie dostarczyła gapiom rozrywki na odpowiednio wysokim poziomie. Nie dała się przejechać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ja nie mam wady wzroku, raczej wadę priorytetów" x Wpasowuje się idealnie w mój fetysz. To nic, że nie nosi się na to okularów. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gorzej, zlinczowali babę. Nie dostarczyła gapiom rozrywki na odpowiednio wysokim poziomie. Nie dała się przejechać" x Innymi słowy spieprzała w podskokach przed rozwścieczonym tłumem?;) xxx "Wpasowuje się idealnie w mój fetysz. To nic, że nie nosi się na to okularów." x Ja noszę... takie różowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Innymi słowy spieprzała w podskokach przed rozwścieczonym tłumem?" x Coś takiego właśnie. x "Ja noszę... takie różowe" x A już przygotowałam listę swoich wad. Nic to, wyrzucę. x Ewidentnie coś przedawkowałam i jestem pod wpływem. Pewnie znów kafeterię. ;-) Umówmy się, że dziś środa. Rower i słońce dobrze mi zrobią. :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A już przygotowałam listę swoich wad. Nic to, wyrzucę". x Ja mam tylko jedną, ale już o niej wspominałem o niej, więc nie będę się powtarzał, przynajmniej w tej kwestii;) xxx Ewidentnie coś przedawkowałam i jestem pod wpływem. Pewnie znów kafeterię" A nie whisky z jarmużem?;) xxx "Umówmy się, że dziś środa. Rower i słońce dobrze mi zrobią" x Pasuje mi koncepcja środy. Będę miał więcej czasu na nicnierobienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kisiel, nie ma innej przyczyny" x Pisząc to zastanawiałam się właśnie, czy podczytujesz. Widzisz jak Ci się ładnie podkładam? Możesz błyszczeć. x Widziałam, że na innych topikach gada się o Kocie Schrodingera i superpozycjach. To jest to co u Marii S-C i u mnie permanentnie wywołuje kisiel. ;) Mężczyźni czasem też, chociaż głównie namacalni. Pieprzyć się mentalnie jest fajnie, tylko o orgazm ciężko, a ja jestem tradycjonalistką. x Skoro się rzekło, to środę czas zacząć. MS, [konfetti z serduszek], miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pieprzyć się mentalnie jest fajnie, tylko o orgazm ciężko, a ja jestem tradycjonalistką" x Fajny orgazm jest bardzo mentalny, czysto mechaniczne sa jak zaspokojenie potrzeby fizjologicznej;) xxx "Skoro się rzekło, to środę czas zacząć. MS, [konfetti z serduszek], miłego wieczoru" x Kuwa, znowu?!?! Mily wieczór spędzony na przeczesywaniu pościeli i to wcale nie w poszukiwaniu zaginionej gumki?! Ostrzegaj następnym razem, może jakieś znaki dymne, albo cos...:) Milego, trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło sie was czyta. można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miło sie was czyta. można się przyłączyć?" x To pytanie oczywiście do autorki topiku, ale ze swojej strony chciałbym zauważyć, że kontakt jest znacznie lepszy gdy ktoś ma trochę bardziej oryginalny nick niż Twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8989
a autorka to chyba internautka. ona tu jeszcze pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 stron pasjonującej lektury, pełnej nagłych zwrotów akcji oraz nieoczekiwanych konkluzji - nie mam serca Ci tego odbierać :) Przekonaj się sam/a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×