Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość Helenka Zy
MS Chwalą, gdy nie dochodzisz? Do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Och..! Czyżbyś to była Ty, moja ulubiona od kotów? Tu jakiś festiwal, widzę. A ja zupełnie nie wiem w czym mogłabym być naj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym, czyżbym, Helenko. Tu nie chodzi o to kto jest najlepszy, a o to kto najgłośniej się przechwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Moja droga, ale chwalić należy się w przedmiocie czy też przymiocie. A mnie własnie żaden do głowy nie przychodzi. Może Ty coś wymyślisz? I w ogóle co tam, jak tam? MS Dochodzenie w pracy to wyższa szkoła jazdy. Moja droga, tej umiejętności nie bierz zatem pod uwagę swoich rozważań w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja droga, ale chwalić należy się w przedmiocie czy też przymiocie. A mnie własnie żaden do głowy nie przychodzi. Może Ty coś wymyślisz?" x Nie mogę być kreatywna za nas dwie. Chociaż pamiętam, że ty obiecałaś być ładna za nas dwie (albo ja brzydka za nas dwie - pamięć nie ta). x "I w ogóle co tam, jak tam? " x Pytasz o kota? Rano żył. Tylko funkcjonujemy już jakby w innych wymiarach. I dobrze. Co za dużo... itd. Prócz tego nic nowego. A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
MS Że tak polecę archaicznym sloganem reklamowym: "Ty to jesteś..." :classic_cool: Moja droga, u mnie stałość. Parafrazując klasyka: Cisza, nostalgia, droga na Ostrołękę. Przy czym z przewagą drogi. Ładna być miałam, ale czas - s*******n (modne tutaj słowo) - nie chce współpracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ładna być miałam, ale czas - s*******n (modne tutaj słowo) - nie chce współpracować " x Czas, to też modne tu słowo. Widzę, że masz braki w lekturze. Nie ubolewaj jednak. Targiem mogę porobić dziś za ładną, względnie uroczo rozczochraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
MS Nie, Przemysław Saleta :D ;) Moja droga, otóż, wstyd się przyznać (?), ale mnie tu nie było jakoś długo. Czytać wstecz, wstyd się przyznać, nie chce mi się. A tutejszych s**********w, wstyd się przyznać (?), zupełnie nie miałam (nie)przyjemności poznać. Cud, że w ogóle odważyłam się odezwać. Wiesz jak u mnie jest z samoakceptacją. Ale tęsknota za oparami absurdu i abstrakcji zwyciężyła. Tak więc jestem, co nie znaczy, że myślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, ja Cię Helenko, wcale nie zamierzałam posądzać o myślenie. Chciałam tylko pobyć ładna. Zwykła babska próżność. A co do wspomnianych (modne słowo), to powiem Ci na ucho, że MS, by Ci się spodobał. Z ZSem ciężej, aktualnie ma okres. Pyskaty taki znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem Ci na ucho, że MS, by Ci się spodobał. Z ZSem ciężej, aktualnie ma okres. Pyskaty taki znaczy" x Wiem, że to nieładnie podsłuchiwać, ale w towarzystwie się nie mówi na ucho;) I ja nie jestem od podobania się tylko od okazywania mi bezwarunkowego uwielbienia z kisielem obraz obsypywania konfetti z serduszek;) Poza tym komu może się spodobać niski, zarośnięty, z nioską na wierzchu i jeszcze kilkoma atrybutami, które aktualnie mi umknęły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie uwierzycie co się stało.pechowiec.gif Właśnie zdechł mi chomik" x Nie mam pojęcia dlaczego mam wrażenie, że to nie chomik, a włączone żelazko...;) Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejszy zwrot dzisiejszego dnia, jaki znalazłem na kafe: x "przeszył swoje lata świetlnosci" x Rozczuliło mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ależ moja droga, ja nie jestem stworzona do pompowania cudzego ego. Za dużo energii zajmuje mi radzenie sobie z przyjmowaniem komplementów. Wciąż nie opanowałam tej sztuki. Co się zaś tyczy ZS, to nie jestem typem kobiety "przy mnie się zmieni, ja go uratuję". I towarzystwo faceta, który bezczelnie wykrada kobiecie iście kobiece argumenty? No wiecie? :O Oj, coś czuję, że często będzie mnie tutaj głowa boleć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem stworzona do pompowania cudzego ego" x Eeej, no weź, nie jesteś kobietą?!;) xxx nie jestem typem kobiety "przy mnie się zmieni, ja go uratuję". x Jak na standardy kafe jesteś wyjątkowa, mam wrażenie, że większość pań w przeróżnym wieku wychodzi tutaj z takiego założenia:) xxx "Oj, coś czuję, że często będzie mnie tutaj głowa boleć" x A tu to już nie jesteś wyjątkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
MS Jestem kobietą. Mniej lub bardziej, w zależności od tego, co mi się bardziej opłaca. ZS Tu nie mam. Mam tam. Ale pracuję nad tym. Żeby nie mieć. Tam. I tu zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Jesteś taki dobry. Dam se rade. Ewentualnie się w sobie zamknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×