Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość8989
sama. przeczytam i dziękuję za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Proszę nie plagiatować moich serduszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Staram się unikać rzucania banałami. Dlatego nie napiszę: - jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, - Tulipan kalibabka, - Casanova, - właściciel pojemnego ego, - prowokator, -atrakcja forum, - dystrakcja spragnionych namacalności kobiet, - magnes/pies na kobiety/baby - na razie nie mam weny do stwierdzania, czego jeszcze nie napiszę. Napiszę: albo dostaję tantiemy za korzystanie z mojej własności intelektualnej (serduszka), albo zacznę akcję "jak kuba bogu..." i będę uzupełniać monitor ZS-owym kisielem (wiem, że interpretacja "jak kuby" dość swobodna, ale kto mi zabroni?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właściciel pojemnego ego" x To o mnie, czasem trzeba otwierać drzwi, bo się nie mieścimy razem w jednym pomieszczeniu:) xxx "prowokator" x To zdecydowanie o mnie:classic_cool: xxx "atrakcja forum" x To nie o mnie:) xxx "dystrakcja spragnionych namacalności kobiet" x Nie wiem nic na temat bycia obiektem macania przez forumowe kobiety, więc to też nie o mnie;) I dochodzimy do clue: "magnes/pies na kobiety/baby" x To magnes czy pies? Bo jedno w zasadzie wyklucza drugie według mojej wizji świata i zastanawiam się czy mam podnieść temperaturę, aby stracić właściwości magnetyczne, czy tylko strzelić focha;) Chyba, że to wszystko było nie o mnie, w takiej sytuacji foch za nierozpoznanie mojego ego!;) I tak z trudem wybaczam notoryczne pomijanie mojego superego, z niesmakiem wyglądającego z kontenera;) A z Kubą i Stanami Zjednoczonymi to zepsułaś mi zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" A cellulit to "część ciała" wg Ciebie? Chyba raczej to "defekt koszmetyczny", a nie częśc ciała bo do nich zaliczamy np. ręce, nogi, oczy, stopy, piersi itd. Mało_stanowczy dziś To zależy gdzie masz ten celulit. Jeśli na udach - to uda. Jeśli na doopie - to doopa. Nie sądziłem, że tak trudno będzie to zrozumieć. " xx hahaha :) Po chichocie mam czasem chwilę słabości. Zatem odstaw to swoje super ego, pogłaskam ;) Co do reszty odpowiedzi - ZS, na pomoc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"A ten Tulipan śpiący z Casanową w pościeli to NIE ROZUMIEM" x może dowiedzieli się o nowym pościelowym trendzie serduszkowym, tzn. przewidzieli, że będzie wkrótce trendem, a ze na razie tylko Ty testujesz prototyp, to szybka decyzja i masz ich w pościeli. Co może nawet powinno Cie lekko ucieszyć, bo już nie musisz sam się zmagać z tym confetti-dylematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"zastanawiam się czy mam podnieść temperaturę, aby stracić właściwości magnetyczne, czy tylko strzelić focha" x musisz zapytać np. motylkową jarmużynkę, ja sobie poradzę w obecności każdej Twojej wersji/postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
poprawka "Podstaw to swoje super ego" do głaśnięcia znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superego uchyliło drzwi magazynu i zaraz wylezie...:) xxx "Co może nawet powinno Cie lekko ucieszyć, bo już nie musisz sam się zmagać z tym confetti-dylematem" x Za to pojawił się inny dylemat - w którą stronę odwrócić doope (bez cellulitu), bo sprzątanie serduszek w pozycji na plecach (nioska na wierzchu) jest dość kłopotliwe...:) xxx Zaraz mi dorobisz etykietkę "magnetyczny pies nadprzewodnik":o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"w którą stronę odwrócić doope (bez cellulitu), bo sprzątanie serduszek w pozycji na plecach (nioska na wierzchu) jest dość kłopotliwe." x Myślisz, że oni tak bez wybiórczości, w sensie nawiniesz się, więc ten.. Czy to tylko autosugestywne wizje tego superego? Jeżeli tak, to cofam przydział, bo w żadnym razie nie chciałam, aby zaczęło Cię uważać za obiekt pożądania wszystkiego, co łapie się jeszcze na odczuwanie seksualnego popędu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Tzn tam chwiałam napisać, że cofam przydział głaśnięcia, po którym nastąpiły wyżej pisane skutki uboczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"po którym wystąpiły wyżej opisane" (też by mi się przydał ten niebieski baner) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślisz, że oni tak bez wybiórczości, w sensie nawiniesz się, więc ten" x Takie są prawa wolnego rynku, albo Ty ich, albo oni Ciebie orżną na wacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"też by mi się przydał ten niebieski baner" x To nie jest jakieś rocket science, nawet maila nie trzeba podawać:) Chyba nadal tak jest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Takie są prawa wolnego rynku, albo Ty ich, albo oni Ciebie orżną na wacie" x Och, jaki sie teraz jawisz zaradny, normalnie "survical of the fittest" ;) xx "To nie jest jakieś rocket science" x Tak wiem, mam w kafebiografii niebieskie odsłony, co wiecej hasło pamiętam ;) xx "tylko i wyłącznie Twoja zasługa!" x chyba zapomniałeś, ze my Ty propagujemy altruizm, więc pisanie o zasługach nie licuje ze założeniami tej misji! Popraw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
to się nazywa dostarczenie, czy wzmocnienie argumentu za? tzn zrobienie kilku kolejnych pomyłek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to się nazywa dostarczenie, czy wzmocnienie argumentu za? tzn zrobienie kilku kolejnych pomyłek?" x A to zależy jaki efekt chcesz osiągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"de profundis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
drogą eliminacji - nie chodzi mi o efekt motyla. nie zależy mi na sprowokowaniu purysty, i nie grozi mi uszczerbek na ego w razie zrzucenia pomarańczowego kamuflażu wniosek - postanowiłam przy was zostać nie tylko altruistką, ale również przodowniczką w implementowaniu lenistwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie, ciebie na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wniosek - postanowiłam przy was zostać nie tylko altruistką, ale również przodowniczką w implementowaniu lenistwa" x Świat się kończy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×