Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

nie po roznicach anatomicznych. Twoja bezinteresowność jest jedynie dopelnieniem idealnego obrazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metr pięćdziesiąt? Wszystkie moje wizualizacje na nic" x Już ustaliliśmy, że jestem stary, chory, obsikany oraz NISKI;) Ja nie wiem, jakie masz wymagania, ale metr pięćdziesiąt to więcej niż ma noga....;) xxx "Okłamać Cię, że mi przykro? Bliższe prawdy jest stwierdzenie: "dobrze, że mnie to nie dotyczy". x Wystarczy jak popilnujesz żeby muchy nie tupały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie po roznicach anatomicznych." x Koniec podkarmiania jpg-ami. ;-) Faktycznie, mogłam się już gdzieś przyznać do tej ćmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl sobie co mucha mysli o procentach w wydychanym powietrzu :D sam bys tupał z nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie wiem, jakie masz wymagania, ale metr pięćdziesiąt to więcej niż ma noga" x Skromne. Otwarcie mówię, że zależy mi wyłącznie na szafie. :-P x "Wystarczy jak popilnujesz żeby muchy nie tupały" x Miałam w planach obnażanie. Da się to pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie czas. ;-) MS, w innym topiku 2017.05.18 , ostatnie Twoje zdanie. I tej wersji się trzymaj. :-P (to może być kluczowe dla losów szafy) Błędny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomysl sobie co mucha mysli o procentach w wydychanym powietrzu sam bys tupał z nerwów " x To znaczy, że one pozbawiają mnie mojego właśnie wydychanego alkoholu, którym mógłbym się delektować ponownie?! 😠 Już rozumiem, dlaczego trzeźwieję! Przez tupiące muchy! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, znalazłem!:) x "Mało_stanowczy 2017.05.18 O tak: Dwukropek P Chyba, że pytanie było retoryczne albo czegoś znowu nie doczytałem A drżenie tak samo tylko z O" x Hm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia b a z tymi muchami to nawet na to nie wpadłem :D doskonałe spostrzezenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzj
Tylko ostatnie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z muchami można pójść dalej w dywagacjach - im jest większa, tym szybciej wytrzeźwiejesz...;) Zastanawiam się nad takim tematem pracy magisterskiej - wpływ rozmiaru muchy donowej (Musca domestica) na czas rozpadu C2H5OH w organiźmie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, zostawiam temat w domenie publicznej. Mogę nawet aktywnie uczestniczyć w eksperymentach;) Po raz kolejny udowadniam, że jestem altruistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miałam w planach obnażanie. Da się to pogodzić?" x Nie wiem, czy to spowoduje, że muchy przestaną tupać, obawiam się, że wręcz przeciwnie 😭 X Brawo Ty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj świetnie się bawiłem, chociaż nie rozumiem, dlaczego ktoś podeptał mi krawat, do tego sądząc po śladach, moimi butami... Ale nie wiem gdzie zostawiłem kalesony, więc lecę ich szukać;) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie idąc dalej tym tokiem rozumowania to koń musi mieć alkohol w sobie bo na pastwisku jest w ryj much i to calkiem dużych :D wiec jak sie rozbiezesz i uwolnisz swego kuniaaaa to ... hmmmmm nie myslales zeby zainwestowac w pająki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie idąc dalej tym tokiem rozumowania to koń musi mieć alkohol w sobie bo na pastwisku jest w ryj much i to calkiem dużych wiec jak sie rozbiezesz i uwolnisz swego kuniaaaa to ... hmmmmm nie myslales zeby zainwestowac w pająki?" x A "kuń jaki jest, każdy widzi";) Pająki można umieścić w pracy magisterskiej jako przyczynek do niewychowania w trzeźwości:) "Pajęczyna środkiem na utrzymanie właściwych proporcji krwi do alkoholu" "Zawartość stajni a promile" Kurde, może sam sobie napiszę tę pracę?;) Znalazłem kalesony, byly pod majtkami :o Tylko gdzie jest Nemo?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to foch pod adresem Whisky za ostentacyjne kontakty fizyczne z Błędnym!;) To ja mam wolną szafę! To znaczy będę miał jak tylko usunę stamtąd kochankę i obsypię ją mąką w celu rzeźbiarsko-posągowym;) Hm... tak sobie właśnie uświadomiłem, że od Walentynek do niej nie zaglądałem, mam nadzieję, że się nie pogniewała... Dobra, zajrzę do niej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS Lubię Cię czytać. :-P Zdecydowanie częściej powinieneś być na kacu. ;-) Bez fochów proszę. Jesteś dojrzałym facetem i wiesz przecież, że w życiu najważniejsza jest miłość (czytaj szafa). Twoją wezmę z zawartością (jeśli dobra i lubi być bita). ;-) Pocztówkę z balkonu wyślę później.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubię Cię czytać. Zdecydowanie częściej powinieneś być na kacu" x W szkole podstawowej pani od polaka mówiła, że któryś z naszych wieszczy tworzył po pijaku (nie pamiętam o którym konkretnie to było) i postawiła taką tezę - jakie przewspaniałe dzieła mógłby stworzyć na trzeźwo? Po latach ćwiczeń i obserwacji doszedłem do wniosku, że pewnie niezbyt udane...;) xxx "Jesteś dojrzałym facetem" x Do kogo teraz piszesz?!;) Bo ja to jestem co najwyżej pełnoletni! I to już od dłuższego czasu!;) xxx "Twoją wezmę z zawartością (jeśli dobra i lubi być bita)" x Szkoda, że nie ma emotek [przełyka ślinę], , oraz [fantazja XXX]. No i oczywiście ;) Kutwa. Naprawdę jesteśmy prości, ja pierdzielę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz byc zazdrosny o mnie:) zdecydowanie jestem nieatrakcyjny, gruby, lysy, niski, mam piskliwy głos i zamiast kunia mam źrebaka i to w dodatku leniwca :D. Inteligencje zapozyczam z wikipedii i udaję ze wiem o czym piszecie :D a prawda jest taka ze ja caly czas klamię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdecydowanie jestem nieatrakcyjny, gruby, lysy, niski, mam piskliwy głos i zamiast kunia mam źrebaka i to w dodatku leniwca . Inteligencje zapozyczam z wikipedii i udaję ze wiem o czym piszecie" x Ale się nie obsikujesz!;) A jak widzę to jedyna różnica między nami! A nie, brody z wąsami też nie masz;) xxx "a prawda jest taka ze ja caly czas klamię" x Gdy kłamca twierdzi, że kłamie to znaczy, że mówi prawdę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×