Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość Mało_stanowczy
ICAO tylko w systemie binarnym;) Ale sie nastukalem;) moge gadac z kazdym kretynem i pewnie doskonale sie z nim zrozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, na mnie czas. Jak chcesz pogadać, to znajdziesz mnie tam gdzie wiesz. ;-) Jach wolisz tu to psrosz bardz... ;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to coś poważniejszego. To dobrze, że nie. :-) x Dziś sobota, dzień harcerza-podglądacza. Nie mogę ich zawieść. Pewnie się uzależnili od mojej nagości. No dobra, cukierki też nie są bez znaczenia. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Błędny ;-) Pewnie masz rację. W końcu fizyka, to nie tylko nudne wzory i teoria względności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Miewam co najwyżej chwile słabości:) x Pisząc o hołdowaniu pięknu masz na myśli harcerzy?:) Dobrze, że jest edycja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisząc o hołdowaniu pięknu masz na myśli harcerzy?" x Znów lokowanie produktu. Przyszedłeś lansować Morfeusza? ;-) P.S. Słabo, że jest edycja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsze, protesty, demonstracje SA. Jestem niewielkim producentem flag i transparentów, a jak wiemy to jeden z podstawowych atrybutów prawdziwych harcerzy. Posiadam także w ofercie pełne wyposażenie polskiego kibica Jedynie z łańcuchem bywają przejściowe trudności, ale to tylko dwa razy dziennie, jak krowę na pastwisko prowadzę i na wieczór z powrotem do obory. Dlatego przejściowe te trudności SOM.:) Kurde, mam kaca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem niewielkim producentem" x Metr pięćdziesiąt? Wszystkie moje wizualizacje na nic. :-P x "Kurde, mam kaca..." x Okłamać Cię, że mi przykro? ;-) Bliższe prawdy jest stwierdzenie: "dobrze, że mnie to nie dotyczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafisz sobioe wyobrazić niskiego producenta? pomogę ci idziesz i patrzysz przed siebie i ... upssss przepraszam nie zauważyłam pana :O :D to jakos tak :P jak dobrze ze jest edycja:D zeby mi wykropkowalo takie coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie potrafisz sobioe wyobrazić niskiego producenta?" x Potrafię, ale "producent" mógłby uprzedzać lojalnie na wstępie. Teraz już po mnie. Okazało się, że ma szafę (a ja potrzebuję szafy), więc przyjdzie mi przywyknąć do tej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w kibicowaniu najważniejszy jest sprzęt jak możesz?" x No przecież piszę, że tylko z łańcuchem są przejściowe trudności! Młotki, gwoździe, framugi, trumny, wertykulatory i prezerwatywy są na stanie (a na co innego mogłaby być prezerwatywa??):) Tak BTW, jak robisz tę złą emotkę?:) (postanowiłem się dokształcać, wiesz, środki z UE trzeba rozliczyć...);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez spacji po nawiasie kwadratowym:) 😴 - [ spioch ] 💤 - [ ziewa ] - cholera tutaj sam zapomnialem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×