Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak opanować zazdrość?

Polecane posty

Gość gość
To w koncu autorko przestan patrzec na to co mowi tylko co robi, opinia kobieciarza nie bierze sie znikad. Zmadrzej I przestan sie z nim spotykac, badzcie tylko na ,,czesc" I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest Twoim chłopakiem. Nie miej pretensji, że utrzymuje kontakt z koleżankami i spędza czas w ich towarzystwie. On chce w ogóle związku z Tobą czy nie rozmawialiście na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawialiśmy na ten temat. Jak narazie tylko sie spotykalismy i powiedzial, ze mu sie podobam i jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiedzial, ze mu sie podobam i jest zainteresowany". xxx Ale czym zainteresowany? Bo może tylko szuka partnera do warcabów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział, ze jest zainteresowany mną w takim sensie, ze fajnie by bylo mieć cos ze mną wiecej wspolnego pod względem uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak Toba jest zainteresowany rowniez kolezanka, ktora przytula I mowi ze ja kocha, tak ,,w zartach". A nie mozna tez wykluczyc ze jest ktos jeszcze...to zwykly bawidamek, pewnie mowi to same kazdej. Nie bez powodu ma opinie kobieciarza. Ocknij sie dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie mowi ze jest zainteresowany, tamtej mowi ze ja kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już to widze. On juz nawet nie wspomina o jutrzejszym spotkaniu, więc ja tez nie będę więcej pisac. Jak mu sie cos nagle odmieni i kiedys napisze to odpisywać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do Ciebie pisac gdy nie bedzie mial innych opcji, to typ ktory lubi ciagnac kilka srok za ogon. Po prostu nie odpisuj mu albo odpisz krotko I powsciagliwie, jak do zwyklego znajomego. Przede wszystkim nie spotykaj sie juz z nim no chyba ze lubisz byc jedna z wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety widuje go codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu dziewczyno, ile razy można ci tłumaczyć? To zwykły babiarz! Wodzi ciebie za nos i inne. Mówi im to samo co tobie, a tobie się wydaje że ty jestes wyjątkowa i że on chce byc z tobą. Nie, nie chce. On sie tylko tobą bawi, bo tacy są kobieciarze. Lubią sie bawić uczuciami innych i wmawiać kobietom że są zainteresowani, że je kochają, a w rzeczywistości on śmieje się z ciebie że jesteś głupia i naiwna. Odpuść sobie wreszcie i przejrzyj na oczy, bo któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku i będziesz płakać że ''rozkochał mnie, dawał nadzieję, a potem zostawił''. Pójdź najpierw po rozum do głowy, a potem się zabierz za życie uczuciowe. I nie z kobieciarzami, bo przy takich nic dobrego cię nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To urwij z nim kontakt. Nie odzywaj się do niego, nie rozmawiaj z nim gdy go zobaczysz, nie dzwoń, nie odbieraj telefonów, nie pisz smsów, nawet na niego nie zwracaj uwagi. No chyba że chcesz być zawsze jedną z wielu, w takim razie do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobie. Przynajmniej się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam, nie spotkalas sie z nim dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam, odmówiłam. On jednak chyba wyczuł, ze oks jest niewporzadku i przyjechał do mnie niespodziewanie . Porozmawialismy, powiedziałam, ze nie będę wchodzić w relacje gdzie jest jeszcze osoba trzecia. Wysluchal, powiedział, ze mu zalezy , ze tamta to zwykla znajoma i, ze ograniczy z nia kontakt bo nie chce zebym myslala, ze cokolwiek ich łączy bo chce żeby to nas cos łączyło. W sumie to nie wiem juz co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej wciska Ci kit, zabawka wymyka mu się z rąk więc musi powiedzieć kilka miłych banałów żebyś się uspokoiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;36. A co jesli nie? Może chłopak zrozumiał i naprawde mu na niej zalezy? Autorko, moim zdaniem powinnaś obserwowac jego zachowanie, nie angażując się za bardzo. Jesli mu naprawde zalezy to ograniczy kontakt z tamtą koleżanką i będzie o Ciebie zabiegał i dbał o to byś czuła się jedyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36- dokladnie! Powiedzial ze chce zebuly COS was laczylo czyli dalej nic pewnego, co innego jakby powiedzial ze chce byc z Toba w zwiazku ale on dalej stosuje polslowka, wodzi za nos zebys grzecznie na niego czekala I byla dostepna dla niego. Tamtej pewnie mowi to samo. Odpusc DLA wlasnego zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępa jesteś strasznie, podobnie jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;15 Tępa? Nie znasz ani mnie ani autorki. Dlaczego zakładasz najczarniejszy scenariusz? Moze akurat chłopakowi zależy, wlasnie dlatego powinna przez jakis czas go poobserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.53- taa zależy. Autorka juz słyszała ze to kobieciarz a takie opinie nie biorą się z niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej się nie zobaczymy. Dzisiaj dalej mnie ignorował jak tylko mógł i wolał tamtą. Juz wiecej sie nawet nie odezwie, jestem tego pewna i ja tez odpuszczam. Dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne się jeszcze odezwie jak nie będzie miał innych opcji (,,koleżanek") do spędzania czasu. Co by nie pisał to olewaj to, ignoruj go w towarzystwie, może tez bądź otwarta na kolegow, nowych facetów najlepiej żeby on to widział jak flirtujesz z innymi bo pewnie teraz sobie myśli ze Ci zal d...e ściska ze on lubi tamta. Wyprowadz go z tego błędu, będziesz miała satysfakcję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee, powiedzial ze skoro mi co przeszkadza tk wiecej sie nie odezwie, ale w razie czego będę pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj przebywałam między innymi w jego towarzystwie, chwalił się caly czas, ze jutro idzie z nią na tą impreze jako osoba towarzysząca.. przykro no ale widać jaki jest i ile znaczą jego slowa.. mam nadzieję, ze mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Ci zasigerowal ze nie zrezygnuje z innych ,,koleżanek" wiec jeśli Ci to nie pasuje to spadaj :). Najgorsze co możesz zrobić to byc smutna w jego towarzystwie i cocheile zerkac na niego i na nią, najlepiej tez w jego obecności pochwał się koleżance ze umowilas się z fajnym facetem, niech nie myśli ze jest jedyny. Niby dziecinne ale da Ci to pewna satysfakcję ;). Flirtuj z innymi żeby on to widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam tak przez chwile, rozmawialam i śmiałam się ze znajomym. Jak to zobaczyl to najpierw zrobil smutną mine a potem juz wcale się nie odzywal, ignorował i zabawiał inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, ze więcej się nie odezwie! Ty tez się nie odzywaj, nie ma co się przejmować frajerem :) jeśli się zakochałaś to na pewno będzie Ci ciężko, ale uwierz, ze chwile poboli i przestanie a wtedy będziesz wiedziała, ze podjelas słuszna decyzje :) Miałam identyczną sytuacje. Niech robi kretynke z tamtej jesli jej to nie przeszkadza, a nie z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związek opiera się na zaufaniu, jeśli ktoś jest nadmiernie zazdrosny znaczy że nie ufa swojemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.. musi byc zaufanie. Nie martw sie dziewczyno, tego kwiatu jest pół światu. Jak teraz odpuscisz to potem nie będziesz cierpieć, a zapewne tak by bylo po tym co piszesz, ze robi. Niech idzie na tą impreze i bawi się tamtą. Ty tez wyjdź do ludzi i baw się dobrze. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×