Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Zalozmy ze na filmiku sa oprawcy. I co ot tak sobie laduja sie w kazda kamere i mozna ich bez problemu zidentyfikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy, którzy jej tak żałują - pomyślcie, że to nie było niewinne, praworządne dziewczę, tylko cwana baba, która obracała się jak widać w bardzo podejrzanym towarzystwie. Rodzicom współczuję, ale córka nie była aniołkiem, jakiś interes jej nie wyszedł i klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też nie rozumiem kilku rzeczy. Wiele osób założyło, że Marcus ją po prostu sprzedał albo że Magda wiedziała co nieco, ale nie wszystko. Tylko tak jak ktoś wyżej napisał-dlaczego po prostu nie zaginęła bez śladu? Dlaczego nie zabrali jej na wstępie telefonu, dokumentów, dlaczego poinformowali konsulat, rodzinę o tym, że dzieje się z nią coś złego? Handlarze ludźmi to nie są jakieś płotki, żeby się wystraszyli tego, że dziewczyna sfiksowała po dragach i próbowali wszystko odkręcić. No i wreszcie dlaczego Markus zrobił nagranie rozmowy, nagranie na którym żaden z oprawców nie był ostrożny, swobodnie rozmawiali o Magdzie, o tym, co zamierzają z nią zrobić. Nagranie, które ewidentnie pogrąża i samego Markusa, sztywna gadka i w kółko to samo, gesty Magdy, wyraźne wołanie o pomoc i określenie co się dzieje. Naprawdę tak przebiegły i wyrachowany człowiek, oskarżany jakby nie patrzeć o handel ludźmi czy narkotykami, wierzył, że ktokolwiek uwierzy, że chciał jej pomóc? Ma ktoś jakąś dobrą teorię na to? Chętnie posłucham. Tej dziewczynie na pewno stała się ogromna krzywda, nie ulega wątpliwości. Ale to wszystko jest dziwne i kupy się nie trzyma. Tak nie zachowują się handlarze ludźmi, ich działania są kompletnie "nieprofesjonalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu codziennym mijamy takich na ulicy, którzy zajmują się narkotykami albo sutenerstwem bo to pozwala im na ciągły kontakt z dziewczynkami, brak odpowiedzialności i życie w cieniu po za prawem owa wolność i dochody niekontrolowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się wydarzyło może i trzeba wyjaśnić ale jak to się stało, że ma kontakty z takimi ludźmi jest wysoce podejrzane czym się zajmuje owy chłopak, który rzekomo miał wziąć ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego myśl o tej dziewczynie siedzi mi w głowie. Nawet Nie znałam Magdy. Wstrząsnęło to wszystko mną trochę mimo , że umiem sobie pewne rzeczy wytłumaczyć (jak odzywki arabów itp.) Nie oceniam tego dlaczego pojechała sama do tego kraju bo w sumie jeśli już podróżowała samotnie to nie było to nic wielkiego (pewnie są osoby które zarzekną się że nigdy by same nigdzie nie poleciały) tym bardziej że leciała z biurem podróży. Nie zdiagnozuje Jej że miała chorobę psychiczną bo zupełnie nie mam o tym pojęcia , z narkotykami też nie miałam do czynienia więc sobie daruje sugerowanie. Ale jak obejrzałam ten film z rozmowy z chłopakiem to prawie zamarłam :( Wystraszyłam się i to bardzo to co ona mówi (mimo że tak niewiele) przeraziło mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 To był wypadek przy pracy tak jak złapanie złodzieja a żeby ustalić jego tożsamość tylko jego dowód mógł by to potwierdzić. Czasem bywa, że złodziej zapomina i weźmie ze sobą dowód osobisty. To jest wtedy wypadek przy pracy analogicznie do każdej tragedii, która wyszła na światło dzienne. Niestety w cieniu ludzi ginie bardzo dużo. Kobiety jeżdżą wszędzie albo za pracą albo za kochasiem, poprostu szukają szczęścia. Koleś mógł jej nagrać robotę ale ci którzy ją mieli zatrudnić chcieli sprawdzić czy się nadaje i spróbować niczym owoc zakazany. A że była zdrowa wymknelo się z pod kontroli. To pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mówi "no i teraz odp*****l się Kurw.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcówce nagrania rozmowy Markusa z Magda rezydent prosi Magdę, żeby włączyła telefon i zadzwoniła do Markusa.. Pada słowo " a teraz odp*****l się ". Wsluchajcie się uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie tez wydaje ze ona miala byc pania do towarzystwa tylko moze oni chcieli od niej niewiadomo czego....niby mowi na nagraniu ze: oni tu robia wszystko... moze chcieli na nia nasikac czy nasrac i sie niezgodzila ale...skoro przyjechala to niestety nie ma odwrotu....na nagraniu ten pajac mowi: bede sie toba opiekowal nie boj sie....poco na wycieczce ma sie opiekowac bedac w POlsce???ona tez chyba cos powiedziala: oni wczoraj po mnie.....i nie dokonczyla...moze wlasnie sikali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najdziwniejsze, że on był jej jedynym rozmówca a nawet gdyby był winny a o a się dowiedziała wyjaśnia dlaczego nie chciała mówić mu bo był jedyną deską ratunku. Mógł być to szantarz dla niego przez tych z Egiptu za jakieś rzeczy dawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 I właśnie te słowa mi się też nie podobają - Będę się tobą opiekował. Oznaczać to może że kontroluje sytuację zdalnie ale było za późno. W takim razie trzeba zadać pytanie. Jaką rolę pełnił w rzeczywistości. Od kiedy się Dowiedzieć mógł, że ma nieaktualny paszport. No i czy używał tego paszporty w jakich okolicznościach oraz czy był kiedykolwiek w Egipcie lub innym miejscu gdzie się wydarzyło tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamtejszy temat jest zablokowany od godziny... X Nie jest zablokowany, tylko ZAPCHANY, to wielka różnica. Kafe celowo ustawiła tak silnik forum, żeby im sztucznie posty trzaskać, bo każdy post to "cegiełka" do statystyk dla reklamodawców, a reklama = kasa. Pojmijcie to w końcu i nie słuchajcie tego konusa od Gór, żeby lepszy komp sobie kupić, bo tak samo jest na starym laptopie z Celeronem, tak samo na smartfonie jak i sprzęcie za 6 tysięcy z iCore7. Po prostu trzeba sztucznie przepychać topik, a im obszerniejszy, to bywa tak, że jak już przeskoczy na kolejną stronę, to i tak nie widać kolejnych postów, bo do przeskoku potrzeba było ponad 30 postów i już jest dalsza strona, dlatego lepiej nowe topy zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że późno się dowiedzieli, że coś brała, albo wcale nic nie wiedzieli bo się mogła sprytnie kryć. Do domu szczęśliwa przychodziła raz kiedyś a t e n chłopak był że trzy razy. Wydaje mi się, że takie kontakty odbywają się z sąsiadami a nie z rodziną. Dziwne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam takie co wyjeżdżają daleko i nieźle rozmrbiają a gdy się wyda udają obcokrajowca mówiąc po włosku albo angielsku lub nijakiemu żeby się odczepili bo to działa dość skutecznie. Zależnie od wagi czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się nią opiekował? Ciekawe co chciał przez to powiedzieć. Bardzo wymowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziobro mowil wczoraj ze maja wstepne wyniki sekcji zwlok ale nie ujawnili ich... Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda była na lotnisku ale nie wsiadła bo lot miał nie być do Polski lecz na Półwysep Arabski. Sprawa jest rozwojowa w kierunku handlu ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala ta sprawa zaczela sie ukladac w calosc. Niech Policja lapie tego Marcusa i jego friendow poki jeszcze nie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg biura detektywistycznego Lampart to mogl byc handel zywym towarem. Oto ich komentarz Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa”. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione”) świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa”. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne. – czytamy w najnowszym wpisie na profilu biura „Lampart”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektywi podziękowali internautom za dostarczenie „ogromnej ilości bezcennych informacji”. Jak piszą, część z tych doniesień pokrywa się z ustaleniami samych pracowników firmy, którzy od kilku dni intensywnie zajmują się sprawą. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana – jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce. – czytamy w dalszej części wpisu. Detektywi nie chcieli podać większej ilości szczegółów, ani konkretnych nazwisk. Zapewnili jednak, że „uczynią wszystko”, aby sprawę rozwiązać i doprowadzić do ukarania winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejam calosc: X X X Nie milkną spekulacje wokół tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk. Sprawą zajęło się biuro detektywistyczne „Lampart”, które na swoim profilu w mediach społecznościowych informuje o działaniach i wstępnych ustaleniach. Z najnowszego wpisu wyłania się obraz dużej zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem ludźmi. Jak informuje dzienniknarodowy.pl, biuro detektywistyczne „Lampart” zajmuje się usługami detektywistycznymi na terenie kraju i poza granicami. Firma jest wpisana do rejestru działalności regulowanej i należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Detektywów (WAD). Pracownicy biura kilka dni temu udali się do Egiptu, aby na miejscu zbadać okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. O postępach piszą na swoim profilu na Facebooku. Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. ,,dziewczyna do towarzystwa”. Zjawisko jest częste, zaś tego rodzaju wyjazdy organizowane są masowo przez różne agencje pośredniczące (funkcjonujące pod przykrywką w ramach agencji modelingowych i hostess), gdzie bardzo wiele dziewczyn masowo jeździ do krajów arabskich i Japonii oraz innych krajów (w zależności od tego, gdzie zostaną ,,zamówione”) świadcząc usługi ,,dziewczyn do towarzystwa”. Tym, które mają pewne obawy obiecuje się dodatkowo, iż świadczone przez nie usługi nie mają tła erotycznego i nie będą wykorzystywane seksualnie, co dopiero później mimowolnie nabiera owych barw, kiedy dziewczyny nie mogą się już wycofać, ponieważ są szantażowane materiałami zebranymi podczas świadczenia ich usług, lub podawane im są silnie uzależniające narkotyki, gdzie z czasem groźba odmową ich podania sprawia, że dziewczyny stają się bezwzględnie posłuszne. – czytamy w najnowszym wpisie na profilu biura „Lampart”. Detektywi podziękowali internautom za dostarczenie „ogromnej ilości bezcennych informacji”. Jak piszą, część z tych doniesień pokrywa się z ustaleniami samych pracowników firmy, którzy od kilku dni intensywnie zajmują się sprawą. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana – jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki. Błędy te pozwoliły nam na podjęcie próby rekonstrukcji powiązań wynikających z masowych działań międzynarodowej organizacji przestępczej sterowanej przez Polaków i kilku cudzoziemców działających operacyjnie z minimum 3 niezależnych miast w Polsce. – czytamy w dalszej części wpisu. Detektywi nie chcieli podać większej ilości szczegółów, ani konkretnych nazwisk. Zapewnili jednak, że „uczynią wszystko”, aby sprawę rozwiązać i doprowadzić do ukarania winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ciagle tylko zastanawia jedno, dlaczego Magda chocby bedac na lotnisku i jak ja lekarz badal nie powiedziala mu o tym, ze padla ofiara g****u, handlu ludzmi, ze chca ja wywiezc itd. Czy az tak sie bala, czy raczej byla az tak nacpana, ze nie kontaktowala. Mozearaby tylko sobie alibi chcieli swtorzyc tym odwiezienim na lotnisko, a nacpali ja wczesniej odpowiednio, zeby jej na poklad nie wpuscili i zeby nie kontaktowala na tyle zeby mogla kogos na lotnisku prosic o pomoc to samo w szpitalu jak byla w sukience, tam byla spokojna, czemu nie zglosila nikomu ze potrezbuje pomocy? Czemu w ogole caly pobyt u nikogo nie szukala pomocy??!!!! Przeciez czlowiek w takiej sytuacji latal by do kazdego i wszcedzie i kazdego by zaczepila zeby mu pomogl Mowie przynajmniej w tych chwilach kiedy byla z nia lepiej To jest MEGA dziwne jak dla mnie i niezrozumiale Czlowiek w takiej sytaucji ratuje sie jak moze przeciez! Czy on miala jednak cos do ukrycia, na badania sie nie chciala zgodzic, czy az tak ja zastraszyli? Ale na lotnisku lekarzowki bym juz powiedziala, ale pewnie za bardzo byla nacpana to jest wlasnie dla mnie bardzo dziwne wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robila tego, bo wiedziala w czym uczestniczy. Przeczytaj wklejone posty powyzej to wszystko zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis w jednej z gazet podano informacje,ze Magde zabil narkotyk zombie o nazwie flakka. Tak uwaza egipski doktor. Jest to grozny narkotyk,po ktorym osoby zachowuja sie agresywnie. Dana osoba sprawia wrazenie jakby byla niespelna rozumu,nie mozna z nia nawiazac lontaktu. Podobnie zachowywala sie Magda-tak relacjonuje lekarz egipski. Pytanie- Kto i kiedy podal grozny dla zdrowia narkotyk? Czy dowiemy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×