Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
A te powiązania ze złotym wilkami itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie jakiś głos rozsądku. Ludzie nie wiedzą co się stało, nie było ich tam, a już ferują wyroki i szukają winnych. Ile razy pisano w internecie że Marcus, Maciej i cała reszta uchyla się od zeznań, że zniknęli. Tymczasem byli normalnie przesłuchani przez policję czy prokuraturę. Spokój Markusa który robił nagranie mogł wynikać z faktu, żeby nie siać paniki widząc w jakim już stanie jest Magda. Na nagraniach już po przesłuchaniu przez policję, Markus mówi normalnie, słychać już emocje adekwatne do sytuacji. Oczywiście i ja mogę się mylić, a pisać że on winny że go dorwiemy itp. to właśnie zakrawa na chorobę psychiczną. A jeśli on jest niewinny? Można normalnemu, nieinnemu człowiekowi zrobić z życia piekło. Nie bronię go, ale też nie ma póki co żadnych podstaw, żeby kogokolwiek winić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw to Policji, na końcu okaże się, że to kolejne bzdety wyssane z palca, tudzież Rutkowski sieje zamęt, bo coś mu tam zaświtało, a pewności tym w tyle, co nic. To tak jak zrobił konferencję na której przedstawiał NIE FAKTY, ale SAME PRZYPUSZCZENIA, a że mogła być zgwałcona, a że mogli jej coś podać, a że sama mogła wziąć, a że dostała ataku paniki, a że może ujawniła się jakaś skrywana choroba psychiczna. Takie rzeczy to każdy szarak może przedstawić. Policjant wyraźnie powiedział, że takie zachowania jak są mało profesjonalne. Ludzie powinni otrzymywać sprawdzone informacje, a nie przypuszczenia. Internauc****iszą że Policja czy Prokuratura nie robią nic. Oczywiście nie jarzą te omnibusy, że takie organa nie robią show, to nie lanserskie instytucje jak Rutkowsk! A wszyscy łykają, że jak Marksu czy Maciej nie dali się jemu przesłuchać, to już zwiali, czy unikają zeznań. Podczas gdy to żaden ich obowiązek. Obowiązek mają w przypadku zeznań na Policji czy w Prokuraturze. I to też zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10:10 - no właśnie, tu też zadziała zbiorowa psychoza, bo szybko sobie znaleziono winnych "źli arabowie i zły chłopak". A tak naprawdę jedyna osoba która zna prawdę niestety nie żyje. Można spekulować, ale przegięciem jest oskarżanie i linczowanie kogoś, na kogo nie ma 100% dowodów winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w póżnym wieczorem oglądałam ale już część wypowiedzi Pana który był w tym samym czasie i w tym samym hotelu co Magda. Nie wiecie może na jakim to było programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam przeczucie, ze ta Magda odwalila jakas akcje. Byla w cos zamieszana. Skoro ja zg****ili czemu nie poszla na policje, czemu nie probowala tlumaczyc w szpitalu tylko sie szarpala ze wszystkimi. Czemu nie wrocila do Polski jak byla juz na lotnisku tylko odwalala akcje i watpie, ze to przez narkotyki. Niemozliwe zeby dwa szpitale, pol Egiptu, wszyscy goscie hotelu spiskowali tylko dlatego, ze jakas blond z Polski przyjechala...normalna kobieta nie leci sama do muzulmanskiego kraju(podobno byla wyksztalcona, wiec chyba nie glupia), a jak miala atak paniki to musialaby bac sie tez wczesniej, wiec miala w tym wyjezdzie wiekszy cel... wydaje mi sie, ze ona duzo klamala, to nie tyle narkotyki i jakies psychiczne zaburzenie, ale ten jej Marcus tez klamie. Cos razem wymyslili, ale plan sie nie powiódł i teraz on probuje tuszowac i ratowac swoja d**e. Watpie, ze podczas rozmowy byla pod wplywem narkotykow, bo by nad soba nie panowala ktos powiedzial, ze celowali do niej, ale to bylo na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według tych wszystkich debili to ten markus rozmawiając z magdą powinien drzec sie do słuchawki roztrzesionym głosem "Jezu ,Jezu ,madzu co ci sie stało ,zgwałcili cie ,chcieli cie zamordowac ,itd"co za banda popaprańców na tych wszystkich forach pisze te swoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wczoraj w póżnym wieczorem oglądałam ale już część wypowiedzi Pana który był w tym samym czasie i w tym samym hotelu co Magda. Nie wiecie może na jakim to było programie? x W tym reportażu jest jego wypowiedź: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/magdalena-zuk-nie-zyje-uczestnik-wycieczki-rezydent-prosil-by-na-nia-uwazac,739042.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi tak na chłopski rozum wytłumaczyć jakim cudem kupiła mu bilet bez ważnego paszportu? Na stronie biura R. trzeba wpisać nr i datę ważnośc***aszportu, a dodatkowo widnieje informacja : Minimalna ważność dokumentu, jaka jest wymagana do przekroczenia granicy podana jest w opisie imprezy. Dane należy podać przed terminem wyjazdu. Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi ważności dokumentu. Więc miał ten bilet czy nie miał, hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was potrafiłby mi wytłumaczyć o co chodzi z tą"bajeczką" tu: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/michal-r-tlumaczy-dlaczego-nagral-rozmowe-magdaleny-zuk,739087.html Dzięki‼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pierwsza mysl jak pierwszy raz przeczytalam informacje, ze ona byla psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Nie wiem, może podała fikcyjną datę ?? Ale jeśli jest taki wymóg do wpisania w papierach biura podróży, to pewnie i te dokumenty zostaną sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście jakie słowa padały w tle w j. arabskim? Co mówi w tle rezydent? - Ona stoi przede mną, tak, mówię do ciebie, ona stoi przede mną. Jej facet rozmawia z nią, próbuje uspokoić i mówi do niej "zaczekaj, będę jutro"- słyszymy. W następnych przetłumaczonych zdaniach Mahmoud K. zdaje się być czymś rozbawiony. - Ona wygląda na to, że powtórzy i wejdzie do hotelu, zamknie się i coś zrobi... hehe, tak szefie - mówi rezydent. Do osoby, z którą rozmawiał, zwracał się też "prezesie". Wpewnym momencie pyta rozmówcę: "Ok, dobrze, dobrze, czy mogę mieć zaszczyt i cię poznać? Ok, dobrze kapitanie Khaled- słyszymy". I wtedy padają ostre słowa. - Niech Bóg... tych klientów zwariowanych... nie chce przestać.. a w końcu dać jej ku..a - mówi Mahmoud. Te słowa padają jeszcze kilkakrotnie w nagraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chodziło mu o to, że cokolwiek by się miało dziać, to żeby chociaż myślała, była pozytywnie nastawiona że wszystko dobrze się skończy. Na zasadzie, że biorąc pod uwagę jej stan psychiczny, chcieli ją jak najbardziej uspokoić. Inaczej tego nie jestem w stanie rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno on musi się z tego wytłumaczyć policji i pewnie jego połaczenia tez są sprawdzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu kilku artykulow i relacji powiedzialabym, ze ona byla psychicznie chora, smsy wysylane do znajomych "czekam na was w pokoju", rozbieranie na lotnisku zamiast wrocic do Polski, szarpaniny w szpitalu, gdzie chwile przed widac jak spokojnie pali papierosa przed szpitalem i rozmawia przez telefon, relacje swiadkow hotelowych, ze byla dziwna, jakby z innego swiata i mowila dziwne rzeczy, nie jadła, rozbieranie przed goscmi hotelowymi i przerazenie rezydenta jej zachowaniem i martwienie sie, dzwonienie do polskiej ambasady. Obydwa szpitale stwierdzily, ze to przypadek psychiczny. Z tego co widac na filmach nie byla zniewolona i nie miala obrazen podczas rozmowy z Markusem. Markus w rozmowie telefonicznej mogl zachowywac spokoj, bo mial wczesniej kontakt z rezydentem tak jak cala rodzina i stwierdzil, ze panikuje i ma cos na bani, rozmawial z nia jak z psychiczna wg mnie. Rezydent nie wydaje mi sie podejrzany, a wrecz zmeczony i zdezorientowany... to by mialo sens, gdyby...nie ten Markus i podobna sytuacja z dziewczyna jego kolegi...dziwne szepty kolegi podczas rozmowy, klamanie w sprawie wycieczki... po co tam pojechala sama... chciala dorobic ?czy ten Markus to gej i jakis diler ? Nie wykluczam g****u, ale...nie kazdy arab to g****iciel, caly Egipt nie spiskuje przeciwko jednej blond idiotce...wg mnie sama jest sobie winna picie drinkow i wloczenie sie po nocach po Egipcie na pewno jej nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wrażenie, ze ten rezydent po prostu juz był zmęczony jej zachowaniem, tym bardziej że miał pod sobą cała wycieczkę, a nie tylko ją, a tu nagle musi ciągle jej pilnować, bo coś się z nią dzieje, coś jej odwala itd. Przecież on w jej sprawie i kontaktował się z obsługą hotelu, i szpitalami i Marcusem i ambasadą i załatwił jej zmianę terminu, zawiózł na lotnisko. A że mówił te teksty w stylu " że nich się zamknie w szafie", no ludzie przecież jak ma się kogoś dosyć to tak się gada. Albo że potrzeba jej k***a, owszem nie jest to fajny tekst, ale u nas też faceci tak mówią, jak ich kobieta wkurza, albo zamęcza. To i po polsku są teksty, widać że brakuje jej chłopa/k***a, sexu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście jakie słowa padały w tle w j. arabskim? Co mówi w tle rezydent? - Ona stoi przede mną, tak, mówię do ciebie, ona stoi przede mną. Jej facet rozmawia z nią, próbuje uspokoić i mówi do niej "zaczekaj, będę jutro"- słyszymy. W następnych przetłumaczonych zdaniach Mahmoud K. zdaje się być czymś rozbawiony. - Ona wygląda na to, że powtórzy i wejdzie do hotelu, zamknie się i coś zrobi... hehe, tak szefie - mówi rezydent. Do osoby, z którą rozmawiał, zwracał się też "prezesie". Wpewnym momencie pyta rozmówcę: "Ok, dobrze, dobrze, czy mogę mieć zaszczyt i cię poznać? Ok, dobrze kapitanie Khaled- słyszymy". I wtedy padają ostre słowa. - Niech Bóg... tych klientów zwariowanych... nie chce przestać.. a w końcu dać jej ku..a - mówi Mahmoud. Te słowa padają jeszcze kilkakrotnie w nagraniu. X Ok wg mnie rezydent byl zmartwiony jej zachowaniem, ktos z kim rozmawia to osoba wyzej postawiona pewnie odpowaiiada za gosci ktos komu rezydent sie zalil (tak jak i innym gosciom hotelowym) itp "zamknie sie i cos zrobi " - narkotyki ? Mowi to po tym jak znalazl ja nieprzytomna w pokoju, najprawdopodobniej po alkoholu i narkotykach. "Niech Bóg... tych klientów zwariowanych... nie chce przestać.. a w końcu dać jej ku..a" to jakby uczucie bezsilnosci i jednoczesnie ulgi, ze wraca do Polski. "zwariowanych" ona naprawde mogla byc nienormalna. "Dac k****a " moglo byc jako wyrazenie, ale wydaje mi sie, ze powiedziane jakby "zapanowac nad nia, uderzyc?" To jest inna kultura i inaczej traktuje sie kobiety, ale ja ta wypowiedz rozumiem jako zapanowac nad nia. To byla jego luzna rozmowa z jakims typem i sadze, ze nie ma sie czego doszukiwac. Moze stwierdzila, ze nie wroci, bo w szpitalu zabrali jej narkotyki i robila afery? Wszystko jest mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej prawdopodobne dla mnie jest to, ze ten Markus gej-diler dostarczal jej narkotyki. Dziewczyna miala problemy z pieniedzmi, wiec pozyczyla pieniadze od rodzicow i wyjechala byc moze zeby sobie dorobic. Wydaje mi sie, ze ona to sama zaplanowala. Markus zachowuje spokoj, bo wie, ze ona odwala albo boi sie, ze powie cos co go obciazy. Nikt nie spodziewal sie jej smierci, a rezydent i szpitale i ambasada sa zmartwione tylko czy to narkotyki czy jej psychika ? Gwalt tez jest mozliwy, ale patrzac na nia to malo prawdopodobne, mysle, ze w jej przypadku to byloby bardziej dobrowolne. Nie wiem czemu ale mam takie przeczucia, ze ona byla przed wyjazdem i w trakcie rozchwiana emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus i jego koledzy na pewno maja powiazanie z narkotykami, a te dziewczyny co zginely najprawdopodobniej problemy z placeniem :) nie ma co mieszac handlu ludzmi, biura podrozy, szpitala i calego Egiptu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko macie mega logiczne wytłumaczenie Może ktoś podał jej narkotyki a może naprawdę to jakiś napad choroby psychicznej. To że była piękna i mloda nie wyklucza ze mogła być jednak chora. Choć to tylko gdybanie jak wszystko inne. Sekcja wykaże czy była gwałcona a za kilka tygodni będą wyniki toksykologiczne. Weżcie pod uwagę że ludzie robią straszne rzeczy np. Jak ten Kajetan co zamordował jakąś dziewczynę ktoś mu podał prochy żeby to zrobił czy coś w mu odjebało się głowie. Wiemy że to nie spada z sufitu ale ludziom wali się głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uaktywniły się trole i próbują trywializować maskując w ten sposób sprawę. Śmierć Magdy to czubek góry lodowej jakim jest biznes handlu żywym towarem i prostytucja. Źródła sprawy leżą w Polsce a Rutkowski służy nie sprawie a sprawcom. TVN będzie ich tubą - już pierwszy tego przykład mamy w postaci mało wiarygodnego wywiadu. Ich niefrasobliwość i ślady jakie zostawili w sieci dają szansę na nie zamiecenie sprawy pod dywan jak z Kaczorowską. Internet pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 Nie zwalaj na innych że są trolami, bo sam nim może jesteś. To ze są tu różne wypowiedzi i opinie, to prawo kazdego do pisania co myśli. A jeśli tobie jakas wersja nie pasuje, to nie zwalaj że to podstawiony trol, bo to tylko o głupocie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety robią z niej chorą psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to było z tym skokiem z okna? Bo na początku pracownicy szpitala mówili, że była przywiązana ręcznikami, ale jakimś cudem udało jej się wyswobodzić i wyskoczyła (rozumiem, że okno w środku nocy było otwarte na oścież, skoczyła i nikt nie miał szans na reakcję, mimo że była z nią pielęgniarka). Teraz już widzę, że Magda powiedziała, że chce do toalety i ją rozwiązali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pierwszego dnia była winna magda bo była psychiczna ,a w smoleńsku byli winni od pierwszego dnia piloci i od razu wszystko jest jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×