Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
w czasie 8 lat rządów antypolskiej i złodziejskiej sitwy PO i PSL, dziesiątki polskich obywateli na całym świecie zamordowano, a ówczesny rząd, nawet bąka nie puścił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tu nie rządzisz psychopedałku, będziemy pisać gdzie nam wygodniej, a nie gdzie jakiś homoś chce "bo tak" a jak skasujesz wątek to znaczy że jesteś adminem na tym chooyowym forum. ale wtedy założymy nowy i wał ci do doopy X Morda islamski g/walcicielu. Odmowiles juz modlitwe za Magdalene Zuk? Ruszaj sie bo sprawdze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ną też do męża nie mówię co chwilę Kochanie. A jak jestem zdenerwowana to tym bardziej. Skąd info ze Marcus jest synem dziennikarza z GW? Skąd info ze Magda chciała sprzedać bilety na fly4fry? Dowody macie? Takie z Was dziennikarzyny jak z koziej dooopy trąba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew Ziobro dziś włączy się do sprawy, powiedział że dostali już raport z sekcji zwłok, ale mimo to będzie oddzielne śledztwo u nas i biorą także pod uwagę wątek handlu ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ną też do męża nie mówię co chwilę Kochanie. A jak jestem zdenerwowana to tym bardziej. Skąd info ze Marcus jest synem dziennikarza z GW? Skąd info ze Magda chciała sprzedać bilety na fly4fry? Dowody macie? Takie z Was dziennikarzyny jak z koziej dooopy trąba! xx Jak ci temat nie odpowiada to po co kozia doopo tu siedzisz i marudzisz, idź do mężusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mahmut nawet nie wiedział z kim rozmawia. Tytułował gościa prezesem i gadał, że cały czas Magdę widzi, bo stoi przed nim i kilka razy to powtarzał. Tak jakby tamten kazał mu nie spuszczać z niej oka i może kontrolować co mówi i robi, kiedy rozmawiała z Marcusem. Był tekst, że w końcu pójdzie do pokoju i sobie coś zrobi i że chyba trzeba jej dać k****a. Wiedział, że gada z jakąś szychą, ale nie wiedział z kim. Pod koniec rozmowy zapytał czy może wiedzieć z kim rozmawia. I to był jakiś Khalid, Khalat...nie pamiętam dokładnie. Ktoś napisał wcześniej, że Magda nagle zachorowała i rezydent dobrze się nią zajął i nie ma tu drugiego dna. A ja zapytam...jeśli faktycznie tak było, to dlaczego rezydent nie zadzwonił do kogoś z biura podróży, które wysłało Magdę do Egiptu tylko do jakiegoś egipskiego bossa, który jej chyba nawet nie widział na oczy? Czytałam te tematy nr. 1 i 2 i szczerze mówiąc już się zaczęłam zastanawiać, czy na siłę nie doszukujecie się tu czegoś, czego tak naprawdę nie ma. Teraz bez wahania napiszę...coś tu śmierdzi i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGŁASZAJCIE KAŻDY OBRAŹLIWY I PROWOKUJĄCY WPIS od Góry opawskie woj opoIskie - łącznie z tymi gdzie używa wulgarnych tekstów pod adresem zmarłej Magdy. Niech go zablokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś o 21.00 na Polsat News będzie nasz słynny detektyw-zamiatacz Rutkowski. Czekam z niecierpliwością na majstersztyk mylenia tropów w jego wykonaniu. OGLĄDAJCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN robi wszystko by sprawę uciszyć. PRZYJZYJCIE SIE jak będą info lub filmy to same takie ze magda nie była pod nadzorem,że była chora psychicznie a ludzie z tego robią szum i na siłę TVN wybiela polaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziś o 21.00 na Polsat News będzie nasz słynny detektyw-zamiatacz Rutkowski. Czekam z niecierpliwością na majstersztyk mylenia tropów w jego wykonaniu. OGLĄDAJCIE! xx Ha ha, ciekawe czy po programie znowu będzie "prywatka w samochodzie" :D - od 2 minuty żenada. http://natemat.pl/207713,kolejna-wpadka-rutkowskiego-na-wideo-widac-jak-swietuje-z-dziewczyna-ktora-miala-stycznosc-z-rezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu Rutkowskiego, to już dawno schowałabym sie w mysią dziurę i siedziała cicho...ewentualnie założyła przypalony gar na głowę, bo z jego druciakiem zdecydowanie lepszy byłby z tego pożytek. Już kilka razy zrobił z siebie idiotę i ciągle ma parcie na szkło...mimo wszystko. Pewnie obejrzał to i owo i teraz będzie snuł teorie, sugerując, że on na to wpadł. Ale chyba obejrzę, żeby się pośmiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat też się od wczoraj zawiesza, a nawet nie ma 15 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego tajemna wiedza pochodzi z internetu. Główny śledczy kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto obejrzy polsat z rutkiem XD, niech potem zda relację, bo nie każdy ma dostęp do TV :P jeno neta mamy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osz kurna! Nie obejrzę, bo nie mam Polsat News. Jak się skończy,to napiszcie, jak nasz super detektyw się popisał;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On albo podaje mylne tropy, albo to co już ustalą dziennikarze lub internauci :) albo jego świadek koronny okazuje się znajomą Omar Abi Issa, którego wiąże się ze śmiercią Magdy Żuk i mafijną grupą z Wrocławia. Ruta pracował nad sprawą samobójczej śmierci Kaczorowskiej, i nic nie ustalił, nawet nie wyłapał że i tam i tu przewijają się te same nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie oba telewizory zajęte - F()CK OFF - taka strata, bo zapowiada się niezły kabaret do kwadratu (na głowie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się relacjonować na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak wiele informacji jest niesprawdzonych? Można się pogubić.. Skąd wiadomo ze Marcus jest synem dziennikarza? Kto wkleił info ze Magda chciała sprzedać bilety...skąd wiadomo? Rzeczywiście stała się tragedia której nie można zamieść pod dywan. Ale należy pisać tylk sprawdzone informacje. Powielanie i wklejanie tekstów wciaz tych samych jest bezsensowne. Hejt wymierzony w Arabów jest przesadny. Bo Chrześcijanie swieci są. Nikomu krzywdy nie robią! Pewnie znowu jakiś koleś napisze ze mam spadać ale to jest forum otwarte.. Można mieć inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsat news wlaczcie juz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program już się zaczął ale najpierw sprawa pigułek "dzień po". Sprawa Magdy będzie następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naradzie gadaja o tabletkach po... ciekawe ile to potrwa BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla tych co nie maja tv jeno neta http://weeb.tv/online/newsy24pol xx Dzięki, ale takie coś mi wyskakuje - Kanał o nazwie "newsy24pol" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora madra rozsadna kobieta DOBROWOLNIE podrozuje sama do Panstw Arabskich !!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sprawa i cala podroz tej kobiety z daleka "smierdzi"sutenerstwem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może i ten Ziobro coś ruszy, w TVP info podali, że sprawą zajął się też prokurator generalny (a nie tylko prokuratura rejonowa w J.górze) i tu najważniejsze, że przesłuchiwani są uczestnicy wycieczki, osoby z hotelu, oraz zabezpieczono monitoring z lotnisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam panuje dzicz bo to taki kraj i niechby lepiej nie przyjeżdżali do europyale faktem jest też że chłopak Magdy maczał w tym paluchy więc on głównie tu zawinił wystawiając swoją dziewczynę jak towar Dziwi mnie postawa rodziców, dorośli ludzie a pipe...rzą aż żal słuchać 2miesiące związku a oni zachwyceni w sumie obcym facetem którego widzieli zaledwie 3 razy ! co można mówić o kimś zamieniając z nim zaledwie kilka zdań w ciągu tych trzech spotkań ?! To że planowali ślub? I co z tego ! po 2 miesiącach związku plany że hej ! na całe życie aż wstyd słuchać dorosłych ludzi , rodziców Magdy że pierniczą takie farmazony ! i tak ufają obcemu facetowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wez sie odczep od rodziny paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego? życia nikt Jej nie zwróci :( Najbardziej boli mnie fakt ,że niektórzy mówią o tej dziewczynie negatywnie ,że wygląda tak ,czy siak ,albo była nie rozważna bo pojechała tam sama . Ja to widzę tak jaka by nie była , to Nasza rodaczka , młoda być może naiwna zakochana uwierzyła swojemu chłopakowi ,że będzie tam bezpieczna no i się stało co się stało , bardzo mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×