Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
A Rutkowski byl w Egipcie,zbadal przyczyne zgonu ,ze wypowiada sie ns konferencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona pierwsza i nie ostatnia :)) szkoda ze zdecydowala sie na samotny wyjazd ,po prostu nie przemyslala. I za swoja niewiedze . glupote zyciem przyplacila!:=((((( szkoda mloda ,fajna dziewczyna:)) w glebi duszy:)wspolczuje rodzinie!strata dziecka to najgorsza tragedia ,jaka moze spotkac rodzicow! i rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta sprawę Iwony wieczorek rozwiązano? Znaleźli ciało i mordercę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam wczoraj reakcje i straszny "PLACZ" mamy Magdaleny! plakalam razem z ta kobieta:(((((co ona musi przezywac!? STRASZNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj rozmowa z markusem w faktach tvn o 19:00 i w specjalnym programie o śmierci polki w egipcie na antenie tvn24 o 20.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mieszkam w Polsce i nie mam stacji polskich w tv, czy ktos to moze nagrac i potem wrzucic na Yt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie krąży Gdzieś link gdzie prawnik markusa chce pozwać wszystkich którzy go oskarżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mieszkam w Polsce i nie mam stacji polskich w tv, czy ktos to moze nagrac i potem wrzucic na Yt ? http://weeb.tv/channels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego rodzina Magdy i marcus mają osobno swoich adwokatów przecież to taki miły zięć in spe i pełen zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co myślicie o wróżkach? ja zadzwoniłam do Blanki Sobczak tutaj http://or5d.pl/r/JhKonlinewrozbyy i szczerze mimo ze byłam źle nastawiona to dało mi to wiele do myślenia i na serio dużo się zgadzało, co myślicie o tym kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak ucichlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest cala prawda o Magdzie: http://natemat.pl/207853,kolejne-biuro-detektywistyczne-twierdzi-ze-ma-konkrety-ws-magdy-zuk-wyjechala-jako-tzw-dziewczyna-do-towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś potem zda relacje z tvn24 (20:30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaominajcie ze sledztwo nadal trwa i co bedzie jak sie okaze ze Marcus jest niewinny ? Wyobrazcie sobie co on musi teraz przezywac: jego dziewczyna zmarla w niewiadomych okolicznosciach i ta cala fala oskarzen wobec niego, to musi byc dla niego pieklo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Markus sie sam wsypal:) tak ja wypytywal zeby uwierzyla w ta bajeczke ze chca ja sciagnac. Rutka sie boi bo wie ze by go polozyl w trymigi a ciekawe co prokuratura wyciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polsat News opublikował szokujące tłumaczenie słów egipskiego rezydenta. „W końcu dać jej kut*sa” xx No tak jakie to szokujące! Bo w Polsce co drugi facet jak mu kobieta świruje to nie używa tekstów w stylu - "potrzeba jej k**sa", albo "widac że brakuje jej *****", albo "baba bez bolca, dostaje pier*lca" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tvn24 świadek ktory był razem z nia w hotelu stwierdził w skrócie ze ona zachowywała sie nienormalnie i od początku były z nia problemy natury psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu się nie udziela jej siostra czasem,albo markus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy tu się nie udziela jej siostra czasem,albo markus? x Tak z pewnością, jest 1850 o Magdzie tematów w necie , a oni tu siedzą :D ty też masz jakąś psychozę, za dużo kafe i teori spiskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tvn24 świadek ktory był razem z nia w hotelu stwierdził w skrócie ze ona zachowywała sie nienormalnie i od początku były z nia problemy natury psychicznej xx tyle ze ten swiadek jeden raz z nia dwa zdania zamienil a reszte slyszal od rezydenta ktory pewnie nie tylko jemu opowiadal co chcial i co mu bylo na reke stad inni o niej gadali choc malo kto ja widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×